Абитуриетски бал [5]

  • 31 480
  • 337
  •   1
Отговори
# 15
Нашето изпращане ще е на 30 април (другата седмица  Flutter), доста скоро, имам рокля и обувки на 3 см ток, от които съм много доволна!
Бал: 24 май  в Правец
Екскурзия: 26-30 май  в Кушадасъ,Турция Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 199
Аз ще ви следя само  Blush Embarassed

# 17
  • Мнения: 89
Моя бал е на 24.05 Шератон

# 18
# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 88
Ааа, поздрави за темата!!!
Моят бал е на 21 май, Пловдив, "Санкт Петербург" Simple Smile
Обувките и роклята, и чантата са готови, само бижута остана да си купя...  Crazy

# 20
  • Мнения: 957
Аз ще ходя на бала на приятеля ми ..и се чудя дали нещо такова http://www.misssixty.com/item/YOOX/MISS+SIXTY/tskay/5999F2F1/rr/ … 57EG/areaid//sts/ ще бъде подходящо ...и ако да дали някой е виждал къде има такива  Crazy

# 21
  • Мнения: 8
Аз ще ходя на бала на приятеля ми ..и се чудя дали нещо такова http://www.misssixty.com/item/YOOX/MISS+SIXTY/tskay/5999F2F1/rr/ … 57EG/areaid//sts/ ще бъде подходящо ...и ако да дали някой е виждал къде има такива  Crazy

Онзи ден видях подобен на витрината на един магазин на Графа, само че не мога да си спомня кой точно беше магазина.

Нашият бал е на 24.05 в Боровец
Ексурзията ни беше от 01.04-06.04 - Виена и Будапеща

# 22
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378970.0 - линкче към старата темичка, че забравих да го постна, ще ме извинявате  Wink

# 23
  • Мнения: 40
Ох и нашето изпращане е другата седмица, а аз не съм си купила нищо! Утре съм по магазините...  Confused

# 24
  • Мнения: 18
bebe_efi в Бургас в магазина на Miss Sixty имаше подобен гащеризон,но в кафяво-зелено и беше от много готина материя  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 185
я да попитам като майка на абитурент
на изпращането, прави ли се нещо в къщи - събиране на роднини или приятели, или само навън със съучениците???
 на моя син е сравнително късно изпращането, няколко дни преди бала, но незная какво точно се прави.
 и за изпращането - виждам, че няма много официални тоалети - така ли е или бъркам?? 
светнете ме  Joy

# 26
  • Мнения: 113
За изпращането на брат ми нащите направиха в деня на бала събиране първо в нас и после на ресторант на цялото семейство (баби, дядовци, вуйчовци, братовчеди и т.н. по-близка рода). Не мисля, че е задължително, но знам, че се прави. За мен другата година сме си говорили с майка ми и тя отново мисли да направи нещо такова, но искала да кани повече хора. Ще доживеем, ще видим Simple Smile

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте, моят син също има бал и относно гостите, аз реших в къщи да покани приятели, а от роднините който иска да дойде. Иначе се събираме в заведение в морската

# 28
  • Мнения: 30
леле като слушам как някои се изпращат на 30 април 1-2-3 май и тн. направо...... нашето изпращане преди 2 години беше на 23 май,а самият бал на 24 май.все пак бях в Лиляната,а там се учи до последно  #2gunfire smile3511.предполагам и тази година пак така ще го направят - няма да се учудя

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
леле като слушам как някои се изпращат на 30 април 1-2-3 май и тн. направо...... нашето изпращане преди 2 години беше на 23 май,а самият бал на 24 май.все пак бях в Лиляната,а там се учи до последно  #2gunfire smile3511.предполагам и тази година пак така ще го направят - няма да се учудя
Не мисли Naughty ,че като ги изпратят на 27,04 после няма да ходят на у-ще! Явно у-щето/директора/ така е решило- децата нямат право на глас. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт