дразните ли се ако някой не изказва мнение във форума,а коментира вашето

  • 4 156
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Лабрадора пак ми прочете мислите, от първата точка нататък  Grinning

# 16
  • Мнения: X
В началото се дразнех, сега вече знам, че има и такива потребители, които ако не коментират чуждото мнение сигурно няма да имат мнение. Сигурна съм, че рано или късно всеки го прави, а това дали ще му стане навик е вече комплекс от фактори.

# 17
  • Мнения: 822
Има коментари и 'коментари'.
Има коментари, при които отсрещната страна може да не е съгласна с теб, но е достатъчно интелигентна, за да приложи аргументи и обоснове несъгласието си, без да накърнява твоето достойнство. Такива коментари заслужават по-скоро уважение и не бива да те дразнят.
Има 'коментари', при които опонентът в безсилието си и поради болезнено желание да бъде 'отгоре' може да премине в коварна атака от рода на:"Какво ми се правиш на интересна?" Такива е най-добре да ги подминаваш. Нито има смисъл да хабиш време и нерви, нито ще бъдеш удовлетворена, дори и да ги обориш.
Първите показват желание за диалог. Вторите прерастват в борба за надмощие.
Но изборът, да продължиш или не, винаги е твой... Не е унизително да загърбиш схватка, при която врагът е паднал достатъчно ниско...  и низко се опитва да завлече и теб.

П.П. С тази тема рискуваш съвсем да те откажем да пишеш...

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 20:09 от niara

# 18
  • Мнения: 2 829
Честито и добре дошла при нас Hug

форум е все пак
хора много,, мнения много
все едно разговаряш с 10 минимум души  едновременно

хах,има нещо вярно Joy
Лабрадор е прав

рядко се изчита една тема  от всички пишещи в нея

# 19
  • Мнения: 4 585
По гадното е, когато те цитират, и отдолу няма коментар, а нещо такова:
И аз така  или
Взе ми го от клавиатурата или
 Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Коментирането на чуждо мнение също е вид мнение по темата, според мен. В този смисъл - не, не ме дразни, никак даже. Странно ми е обаче, когато някой цитира чуждо писание без грам, ама грам нищичко отдолу, ей тъй само цитат Thinking Ясно е, че това изразява съгласие, нещо като виртуално кимване, но ако наистина няма какво да кажеш, кимай си пред монитора, що трябва да пълниш страниците с чаршафи Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 892
Не, не се дразня.

# 22
  • Мнения: 3
Да не ти пука.Изказвай мнение,коментирай,пиши както искаш,когато искаш.Свали напрежението.
Ако някой иска да се прави на велик за твоя сметка,нека да го прави.
Форум е все пак.Нека си пишат.Навярно има участници които никой,никъде не ги чува.

# 23
  • Мнения: 2 891
Как ще се дразня?! Приветствам даже! Ако тук не се сдрънкам с някой, къде  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 448
Направих си труда да изчета всичките ти мнения по темите до сега и единствения , който има заядлив и на моменти арогантен тон си ти. Не приемаш дори най лека забележка  - относно кирилицата, например, никой не може да знае ти какво имаш на компютъра и какво не. Но ако си прочела правилата поне като пишеш пост на латиница предварително се извини за неудобството, а не после да се зъбиш защо ти правят забележка. И другото съвсем нормално като влезеш да пишеш в една тема, след твое изказване, ако някой не е съгласен да вземе твоя цитат и да пише по него. Никой не изказва мнение само и единствено по първия пост на авторката, темата търпи развитие, някой може да пише в нея по 20 поста. Доста груби думи и изказвания имаше и от теб, така, че напълно безсмислено според мен е пускането ти на тази тема за оплакване.
Моя съвет е да почетеш из форума малко повече, да се ориентираш в начина на комуникация и едва тогава да бързаш да се палиш и да мислиш, че някой има нещо лично против теб.

# 25
  • Мнения: 2 829
По гадното е, когато те цитират, и отдолу няма коментар, а нещо такова:
И аз така  или
Взе ми го от клавиатурата или
 Peace

извинявам се ,че не е по темата
но ,защо смяташ че е гадно
когато някой е съгласен с мнението ти и е написал и аз така
или Peace

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 20:43 от MЪНКИ

# 26
  • Мнения: 4 585
Не само моето, а изобщо, под нечие. Мазнещо ми е, не е в моя стил.
Или кажи, ако имаш нещо да казваш, или нищо не казвай.
Ако някой го е казал много добре, възхищавай му се, радвай му се, тихомълком.
Лично мнение.

# 27
  • Мнения: 3 405
а, тихомълком, че обекта на възхита да не разбере  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 585
а, тихомълком, че обекта на възхита да не разбере  Laughing
Peace

# 29
  • Мнения: 335
Цитат
дразните ли се ако някой не изказва мнение във форума,а коментира вашето

Май не си се изразила точно.
Едно е да коментираш мнение във форум.
Друго е да коментираш автора му, с когото уж си общуваш.

Първото си е разговор. Второто - стадий на пубертета (или обикновена простотия).

Ако не искаш да коментират мнението ти, то тогава си "пиши в уърда", както правилно отбеляза веднъж един VIP-оценител в този форум.
Ако не искаш да коментират теб - прескачай "VIP-оценителите".




Общи условия

Активация на акаунт