Епилепсия-тема7

  • 47 652
  • 644
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 040
siqna страхотни снимки, паднал е купон вчера, а Рени е сладурче и половина! Heart Eyes
.........................
Ваня, да си жива и здрава, че без теб ... незнам закъде сме ...   bouquet
Присъединявам се с две ръце за към това! Hug
Аз се присъединявам Инче с ръцете и краката за Ваня,тя ни е талисманчето такива като нея са на изчезване и се радвам че я познавам Heart Eyes  bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 272
siqna страхотни снимки, паднал е купон вчера, а Рени е сладурче и половина! Heart Eyes
.........................
Ваня, да си жива и здрава, че без теб ... незнам закъде сме ...   bouquet
Присъединявам се с две ръце за към това! Hug
Аз се присъединявам Инче с ръцете и краката за Ваня,тя ни е талисманчето такива като нея са на изчезване и се радвам че я познавам Heart Eyes  bouquet
И аз се присъединявам към това което сте написали за Ванчето, даже не са на изчезване ами почти няма такива хора като Ванчето, тя винаги се отзовава за всичко без значение дали са и близки или непознати хора  Hug Hug Hug. Ванче ти си разкошен човек. При мен тя беше първия човек които ми подаде ръка като започнах да пиша във форума и ми даваше много кураж.
Радвам се че са ви харесали снимките, днес Иренка е изключително послушна, явно е изморена от вчера и днес релаксира. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 48
Браво Теди за новота тема!Добре си я направила!Харесват ми както си направила препратките към другите теми.Всичко си подредила!Браво!!  bouquetЕ ще пишем и тук то време на време. Peace

# 18
  • Мнения: 22

Ваня, да си жива и здрава, че без теб ... незнам закъде сме ... 

Първа ми подаде и на мен ръка!
 Flowers Rose

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 20:33 от yana_78

# 19
  • Мнения: 511
Мисля,че няма смисъл и аз да повтарям благодарностите към Ваня
искам само да кажа едно голямо  Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet
господ здраве да и дава и много ,много сили за дапомага на всички ни
та тя ние приела под своето крилце
Ваня-Благодаря!

# 20
  • Мнения: 1 035
мами, Диазепам-а в Гърция как се казва?
накоя от вас поръчвала ли си е от там?
сега мъжа ми говори с леля си по телефона и тя казва, че там не са чували за такова лекарство....
да не би да му е др името? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 540
Тедка ,ето какво открих в нета - бензодиазепини (диазепам),но попитай и в нашия сайт на организацията ни ,може някой да знае със точност.

Сиянка от снимките личи ,че сте си изкарали страхотно и Иренка е много послушна ,нали е вече голяма! Laughing

Момичета много ви благодаря за милите думи,радвам се за вас! Hug Hug Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен в новата тема.Малко със закъснение но имах проблем с компютъра.
Браво на Тед за добре свършената работа  smile3501
Само хубави изживявания нека споделяме от тук нататък.

Сиянка ,малката  е голяма бузуранка.
А за Ванчето мисля че бяхте доста изчерпателни.Да е жива и здрава Hug

# 23
  • Мнения: 244
Нищо, че бяхте изчерпателни за Ваня - и аз да кажа: БЛАГОДАРЯ !!! Много ми помага на мен и Ема-Диди. ХВАЛА НА ТАКИВА ХОРА !!!  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз също съм съгласна за Ема-диди просто е невероятна  Hug Hug Hug, много голяма приятелка ми е поне като е студено и не можем да ходим по разходки с Иренка има с кой да се забавлявам. Ема като сме двете не може да ни е скучно.  Joy

# 25
  • Мнения: 471
Здравейте   bouquet

Аз искам да питам ...възможно ли е да се обърка диагнозата  ooooh! на такова дете ,защото на майка ми са казали,че деца с такава диагноза като брат ми има само 2 - 3 ..той е на 14 ,а другите са починали много малки Sad
иначе до сега е трбвало да го няма Sad ... възможна ли е такава лекарска грешка  newsm78

Приятен ден   bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 272
ravvenr каква е диагнозата на брат ти? По принцип може да се обърка диагноза. Ние два месеца бяхме с коренно различна диагноза от тази с която сме сега.

# 27
  • Мнения: 1 040
Благодаря ви момичета за милите думи и аз ви обичам.Сиянка и ти за мен си прекрасен човек винаги усмихната,който не те познава той губи.Всеки ден като ви чуя с Ванчето по телефона осмисляте деня ми.Чакай ме лятото в Варна идвам ти на гости и ще прекараме наистина чудесно. Hug Heart Eyes Hug Money

# 28
  • Мнения: 119
Ванче и от мен Hug newsm51 Hug
И за всички в темичката Hug Hugзащото според мен всеки е полезен с нещо.  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 540

И за всички в темичката Hug Hugзащото според мен всеки е полезен с нещо.  bouquet

Точно така,всеки с нещо е полезен на другите! Peace
Било то и сприятелско рамо,достатъчно е да те разбере и изслуша човек! Hug

Общи условия

Активация на акаунт