АГ клиника Селена гр. Пловдив- 7!

  • 86 411
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 192
Е, чак пък лошИ... Не може всички да са с добро впечатление. Нормално е да има и недоволни. Но все пак процентно доволните сме МНОГО повече. А според мен е грешка да чакаш с часове за нова нощница. Ами иди и ги скастри. Нали за това си плащаш. Аз раждах при Минев и той винаги, когато идваше да ме види и ме питаше дали съм доволна от клиниката и персонала. Той е съсобственик и за него е важно персонала да си върши работата. Там поне ако си недоволен от нещо спокойно можеш да направиш забележка или да се оплачеш на някой, докато ако си в държавна болница - а си го направил - а са те пренебрегнали изцяло или направо изгонили.  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 134
Валери08 сигурна ли си, чи говориш за " Селена".Едва ли някоя майка,която е раждала там ще ти повярва.Аз раждах на 29.12. и нищо от описаното ни ми се случило.

 AАми има едно бебе до мен,дали е моето??Аз всъщност родила ли съм??? Crazy
 Естествено,че за СЕлена става въпрос.Какъв е този въпрос дали съм сигурна.  Радвай се, че не ти се е случило. Моя приятелка също раждаше там и аз за това отидох,защото беше много доволна(от милото отношение). Беше при Топалова и аз отидох при нея. ПОзнай,още не допряла апарата и ми заяви:Бебето е много голямо,секцио задължително и то свободнА Е ЖЕНАТА НА 30 .11
:, Следващата седмица отидох при Минев и го попитах,той отвърна, че няма нищо такова. Попита ме кой ми е казал това и му отвърнах-Топалова. Само се усмихна. Раждах при него.След това дойде да ме види веднъж и това беше. А, случайно го видях в деня на изписването. ТОва беше.
  Пропуснах в предния пост да напиша,че след изписването ми с един ден по рано,въпреки ,че съм си платила).  вдигнах температура. А нощниците ,които дават са 28 употреба и се държат на конци(или и това е е така). Дрешките на бебета са също N-ta употреба.
  Аз само не мога да разбера защ сте толкова впечатлени ,че се държат мило и че обяснявали,ами това им е работа, би било редно да е така на всякъде.
 
 Аз съм недовола оттам и не бих я препоръчала на никой приятел. Само споделям.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Аз два пъти съм била в "Селена".Веднъж за лапароскопия 2007, втори път за раждане 2008.Носеха ми чиста нощница без дори да съм искала.Първия път с катетъра бях омазала нощници, чаршафи и мен самата.Дори ми направиха забележка че не съм ги извикала веднага.Смениха всичко на момента.При раждането бях сама в стая.Предупредиха ме да не ставам сама, въпреки че се чувствах добре.Предложиха ми да ме придружат в банята да се изкъпя първия път.Както виждаш говорим за различни болници.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Грешка.Не с катетъра а с дренажа.Катетъра ми го свалиха веднага по мое настояване.

# 49
  • София
  • Мнения: 606
Много пъти съм писала моята история и няма да я повтарям пак. За мен няма по-добра клиника за раждане в цяла България... Благодарна съм ужасно много на д-р Минев! Когато се реша на второ пак там ще го родя... Само за протокола да кажа, че аз съм от София и по собствено желание родих в Селена...

valeri08 - Интересно ми е в коя болница условията и вниманието са по-добри...  Да не говорим за нощници и тем подобни... Много се дразня така... аз преди да отида в Селена бях в Шейново - искаха ми 1500 лв под масата... нощниците са на 10 години сигурно... да не говоря за мръсотията и как една муха щеше да ми влезне на онова място при преглед...
Били сме на прегледи в почти всички клиники в София - мизерията е огромна... Моят мъж живее от 20 години в Германия и каза, че Селена има страхотен ред, организация и чистота. Може да се конкурира с най-добрите немски клиники! Така, че за България е една от най-добрите...

Явно очакванията са ти били много големи... на мен очакванията ми бяха други и престоят в Селена ми се видя като на хотел Simple Smile  Изключвам факта, че всички в Селена са много добри специалисти. При мен си беше Божа работа... детето се оказа с засукана пъпна връв и тук в София като нищо да го бяха изпуснали...   

# 50
  • Мнения: 521
Аз също съм много доволна от клиниката и отношението и хигиетана с две думи от всичко но все пак нищо не е идеално и може момичето наистина да има причина да е недоволно ако е доволно защо ще се оплаква, предполагам че явно е случила на някоя не особено учтива смяна и така са се стекли обстоятелствата много жалко .
на мен също Минев дойде да ме пита дали съм доволна и имам ли някаква забележка от клиниката преди да ме изпишат а аз раждах при Топалова планирано секцио като през цялото време до последно тя ме навиваше за нормално раждане .
Дано оттук занапред всички са доволни и няма разочаровани

# 51
  • Мнения: 75
Валери, при мен Минев също дойде само веднъж, някъде на третия ден. Ама за какво да ходи постоянно,след като има персонал, който се грижи и се отчита за моето здраве?
А аз съм много капризна  Whistling На първа консултация, казах не Минев ,че искам да ме "дундуркат и носят на ръце".  Crazy
Имаше "изцепки" на персонала- наложи се да отида сама да си сменя хавлия, и понякога напомнях няколко пъти да ме изнесат мръсни чинии  Grinning Ама дойдох там не само заради луксозен престой, а заради квалифицирани лекари.
Само да добавя, че първото ми раждане беше в ВМИ (където сега е университета), при много добър познат лекар, с плащане по-високо от сегашнато в Селена, и всичко протече по най-най-гаден начин, дори не искам да споменавам и да мисля какво можа да се случи или с мен или с моята дъщеричка!
Все пак имаш право на своето мнение, за което никой не те обвинява  Hug Важно ,че детенцето е до теб живо и здраво, а тези 4 дни не ги мисли  Peace

# 52
  • Мнения: 1 102
Aз също останах много доволна, няма как на всеки да се купува нова нощница и дрешки за бебето, но всичките им дрехи бяха изпрани и изгладени. в стаята има бутон и ако имаш нужда ги викаш, аз бях сама и винаги като натиснех бутона идваха.
Между другото аз съм бивша акушерка и съм работила 3год. в Турция в една от най-реномираните болници и мога да кажа че условията са сходни.
Не знам за д-рМинев но моя лекар д-р Карагьозов ме е посещавал сутрин и вечер.

# 53
  • Мнения: 134

 Радвам се ,че сте толкова доволни.
Надявам се да има все повече и повече доволни от Селена, само,че аз не съм от тях. Мнението ми си е само и единствено мое и не ангажирам никого с него.
 Аз живея в Англия и си водя детето тук,в една малка поликлиника и вниманието и грижите ,които полагат за нея,не мога никога да ги сравня с тези в прехвалената болница. А това тук ,е една провинциална поликлиника.
 Първия път ,когато заведох детето си на преглед,бяхме закъснели и си тръгваха,върнаха се заради нас и  и направиха щателен преглед.За сравнение:на 10 ден след раждането на дъщеря ми я заведох в Селена на безплатен преглед(който ми се полага и на мен и на нея) Мен ме прегледаха почти на врата(дежурната лекарка),а за малката, чакахме само около един час(имахме запазен-15.12) вън   до рецепцията .  Докторката я събляче и и постели нейното боди на кантара( Crazy),нали се сещате колко струва  един тензух или ролка хартия или каквото и да е било там ,за да се постила на децата .
  А относно бутона,който се натиска-със секцио- първия ,та и втория ден е малко невероятно да стана от леглото и да го натисна(някой мозък го е измисли да е по средата, между леглата).
 Много ми е интересно как се радваме ,че някой бил мил,попитал дали да помогне с тоалета и т.нали това им е работа и аз по тази логика трябва да съм благодарна,че са ми сменили на 5 час  празната система. newsm78.
  Защо трябва да се успокоявам,че еди къде си било по зле?Аз за това си платих,за да е уж по добре,уж е частна.
..  Моят мъж живее от 20 години в Германия и каза, че Селена има страхотен ред, организация и чистота. Може да се конкурира с най-добрите немски клиники! Така, че за България е една от най-добрите...
 
Ако немските клиники са такива  като СЕлена Praynig горките немци...
 И пак -мнението си е само мое и не претендирам да е меродавно,споделям опит.
 

# 54
  • Мнения: 519
И аз съм много доволна от клиниката! Раждах там февруари миналата година при д-р Матев. Peace Няма да навлизам в подробности, но сичко беше на ниво  и имам страхотни спомени от раждането. Д-р Матев идваше всеки ден, някой път и по 2 пъти на ден да ме видим и пита дали всичко е наред. Анестезиологът (д-р Кючуков) също редовно минаваше да ме види. Не знам ти какво толкова си очаквала, но моите очаквания се оправдаха.

Аз живея в Англия и си водя детето тук,в една малка поликлиника и вниманието и грижите ,които полагат за нея,не мога никога да ги сравня с тези в прехвалената болница. А това тук ,е една провинциална поликлиника.
А ти защо роди в България, а не в Англия? newsm78

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз също водих дъщеря си на безплатен в Селена.Не сме чакали-имахме запазен час,който се спази.Доктор Василева я прегледа щателно,поне според мен.За кантара си имаше постелка.
На моя безплатен преглед също ми се обърна вимание.Пак беше дежурният лекар,но това според мен е нормално.Специално заради мен да извикат някой от вкъщи ?Мисля,че всички освен Минев се въртят да са дежурни т.е са достатъчно компетентни.

Май при valeri08 по закона на всеобщата гадост са й се паднали кофти ситуации

# 56
  • Мнения: 135
И аз искам да кажа,че не е нужно според мен лекаря при който си родил да минава постоянно след като има кой да го прави Peaceвсе пак той не се е запилял на някъде си мисля...аз раждах при минев минаваше всеки ден по два пъти,а да не забравя да кажа че имаше момент дето бях пред вратата и той подмина и правейки две крачки дойде на себе си и те са хора вървеше като ранен самолет  #Crazyот работа безсъние и се върна до стаята ми така че...а имах възможност да погледна журнала в който се отбелязва всичко за беб и мама не се безспокойте има персонал за това и лекаря и да не мине има нужната информация АЗ ТАКА МИСЛЯ  bouquet

# 57
  • Мнения: 55
Здравейте мамчета  е то навсякъде има и лошо и добро идеално положение и еднакви хора няма така че който не е доволен има право да каже който е доволен също важното е че повечето са доволни лошото е когато попадниш в ситуация когато никой да не е доволен и тогава става страшно.
Така аз исках да питам чувалили сте че Торакс щели да я затварят и казали даже и на Селена че ако не закупи кувиози нямало да работи?Така чух че много ги натиснали.

# 58
  • София
  • Мнения: 110
Много пъти съм писала моята история и няма да я повтарям пак. За мен няма по-добра клиника за раждане в цяла България... Благодарна съм ужасно много на д-р Минев! Когато се реша на второ пак там ще го родя... Само за протокола да кажа, че аз съм от София и по собствено желание родих в Селена...

valeri08 - Интересно ми е в коя болница условията и вниманието са по-добри...  Да не говорим за нощници и тем подобни... Много се дразня така... аз преди да отида в Селена бях в Шейново - искаха ми 1500 лв под масата... нощниците са на 10 години сигурно... да не говоря за мръсотията и как една муха щеше да ми влезне на онова място при преглед...
Били сме на прегледи в почти всички клиники в София - мизерията е огромна... Моят мъж живее от 20 години в Германия и каза, че Селена има страхотен ред, организация и чистота. Може да се конкурира с най-добрите немски клиники! Така, че за България е една от най-добрите...

Явно очакванията са ти били много големи... на мен очакванията ми бяха други и престоят в Селена ми се видя като на хотел Simple Smile  Изключвам факта, че всички в Селена са много добри специалисти. При мен си беше Божа работа... детето се оказа с засукана пъпна връв и тук в София като нищо да го бяха изпуснали...   
  202uu
Аз също от София отидох в Селена.Предварително се бях запознала с условията. От персонала съм доволна, каквото съм искала, винаги съм го получавала.Лекаря при когото родих всеки ден минаваше да ме види.На безплатните прегледи ми обърна много внимание.От прегледа на бебето също останах доволна, беше много обстоен и полезен за мен.Явно всеки има различни изисквания за внимание .

# 59
  • Мнения: 134
 
      Разбрах какво ви е харесало. Благодаря ,че задоволихте любопитството ми.  Весели и усмихнати бебенца ви пожелавам.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт