В декемврийската ни група сърчиценце вече тупа

  • 14 232
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 485
Добро утро от мен в новата тема! Grinning
GERITO_77 ,и на мен вчера доктора ми видя киста,която изчезвала до 4 месец-наричала се киста на бременността.
При кой лекар ходи?
Колибри,в 7 г.с съм,ембриона е с размери 11.1мм,сърцето тупка,аз съм добре  Peace
Отчетох се!!! Wink

# 16
  • Мнения: 3 715
Здравейте и от мен.
Мен никаква ме няма напоследък, защото имам отвратително гадене и по цял ден съм в леглото. Продължавам нощем да не мога да спя, абе по-гадно не съм се чувствала през никоя от предните бременности.
Днес съм на преглед да видим ембрионче, та ми е малко притеснено, абе много ми е притеснено.

# 17
  • Мнения: 29
Добро утро и от мен момичета и поздравление за хубавата темичка.......
Нора аз пробвах бадемовото масло с чаеното дърво, но сърбежа си остана, може би трябва повечко време.....поразрових се в интернет и на едно място пише, че не е добре за бременни....доки ми изписа макмирор и сега слагам глобули....иначе на листовката никъде не пише че не трябва да се ползват от бременни...незнаех какво да правя, но сърбежа ми беше страшен и течението също....

# 18
  • Мнения: 29
http://www.aroma-drops.com/object.php?id=80 ето прочети тук .... дано да не е вярно защото доста помага
ето и тук http://209.85.129.132/search?q=cache:DSD5KEWXe-4J:www.natalyoga. … ct=clnk&gl=bg в АРОМОТЕРАПИЯ

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 09:39 от kostadinka79

# 19
  • София
  • Мнения: 55
Благодаря, scrye! Аз да ви кажа нямам никакв оплаквания, освен гърдите. Много са напрегнати и ме болят. Може би и са се уголемили малко. Но общо взето нямам гадене, болки в корема или където и да е на друго място. Лекаря ми изписа 3х2 вагинални утрогестан, 2х1 естрофем и 2х1 дуфастон. На прегледа каза, че лигавицата е много добра, но да продължавам да пия хапчетата. Иначе си пия фолиева киселина и неоксид. Желая ви прекрасен ден, с много положителни емоции!

# 20
  • Мнения: 606
Нора аз пробвах бадемовото масло с чаеното дърво, но сърбежа си остана, може би трябва повечко време.....поразрових се в интернет и на едно място пише, че не е добре за бременни....доки ми изписа макмирор и сега слагам глобули....иначе на листовката никъде не пише че не трябва да се ползват от бременни...незнаех какво да правя, но сърбежа ми беше страшен и течението също....

Костадинка, щом се чувстваш добре с глобулите, значи продължавай с тях. Аз споделих това, което на мен ми помага... Но всеки има глава на раменете си и може да взима най-добрите решенияУспех! Peace

# 21
  • Мнения: 29
Нора, аз ти благодаря за това и много ми помогна...просто ме е страх от всичко и глобулите дори да слагам......най - си е добре всичко което се случва да се случва след третия месец, но уви ... ето нестава така както искаме и затова ще се молим дори и да се случи както при мен се случва всичко да е нормално и да няма нещо за което да съжалявам след това...

# 22
  • Мнения: 155
Добро утро момичета,ле ле колко много сте изписали,браво и за новата ни темичка.
ГЕРИТТО 77 не се притеснявай,всичко е наред.И  на мен Юнакова ми видя отдясно нещо като киста ли каза,после каза,че кистата е жълтото тяло,от което бебчо се храни и ще го има докъм 3 месец,когато ще се е образувала плацентата.След това това жълто тяло се изхвърляло,не и през влагалището.Незнам дали ме разбра,но е нормално.
Добре дошла на ТИНИТКА HugПожелаваме ти леки и безпраблемни 9 месеца.Ти при кой си при Щерев Peace
Момичета да ви се оплача,изкарах ужасна нощ ooooh!
Направих алергия от утрогестана и щях да пукна направо,първо от няколко дни бях на много високи дози,заради кафеникавото зацапване и започна един задух и виене на свят.Обадих се на доки намали го.Второ отдолу се подух като гъба и съм зачервена и имам обрив,не мога да ви опиша как боли.Трето сношти като го сложих,след около 15 мин. ме втресе яката и задух и.....
Ужас и вдигнах и кръвно,а за съм с ниско...ужас смуках валидол,нали няма нищо да е станало на бебчето.Корема ми стана твърд и много се притесних
Сега говорих с Доки каза да спра утрогестана,а сега ме е страх да не прокървя.
Моля,за вашето мнение,възможно ли е да прокървя,от високи дози изведнъж без,остави ме само на дуфастон 2 по 1 Cry

# 23
  • Мнения: 1 745
Запис! Hug
Колко много станахме! Crazy Аз не мога да ви хвана края вече,а и малката още си вдига Т и нямам много време да чета! Blush
Успех на всички и никакви кървенета,зацапвания и болки!А за лошите мисли вие си знаете-без такива!Така или иначе ако има нещо да става,ще стане!И със,и без лоши мисли и плач!Това го разбрах с първата бременност и сега съм много по-спокойна!Каквото е казал Господ това ше стане!
Ох,много глупости написах,ама ... Blush
 Hug  bouquet Hug

# 24
  • Мнения: 96
Привет, момичета!

Благодаря на Амбър за темичката  bouquet!

Pamivo, много неприятен инцидент с утрогестана! Не се притеснявай за прокървяване - нали пиеш дуфастон - той внася допълнително прогестерон. Стискам палци да отшумят бързо неприятните усещания - дано си по-спокойна вече!

За кистата - при предишната бременност имах доста голяма киста - изчезна сама до към 4ти месец. Няма опасност при спукване да "убие" бебето - все пак то е добре защитено в матката. Laughing

Иначе освен болките в кръста нищо друго не ми напомня за деликатното ми състояние - дано гаденето и повръщането не си спомнят за мен, че предния път бая си изпатих от тях.

После пак ще надникна да ви видя



# 25
  • Мнения: 1 391
Здрасти!

изкарах отвратителна вечер и нощ, да ви помрънкам малко сега и аз... толкова ми беше зле вчера... отмаляла, отпаднала, направо усещах как аха, аха и ще припадна...
това съпроводено с постоянно гадене, от което не мога да разбера, гладна ли съм, ако ям дали ще повърна и такива някви супер неприятни неща.... Накрая пих един зелен чай и айрян със сол, малко ми светна... и в 21.30 не издържам вече и лягам да спя... такова чудо не е било - такова отмаляване...
и през нощта в 3 ч като караконджул до 6ч сутринта - мятане в леглото, мъкааа м ъкааа... и не мога да спя и ми гадно... ужасно просто...
Гърлото яко ме боли и хрема се появи, чудя се кво да пия как да се лекувам - пия чайове с мед и работя ... добре че не ми е напрегнато много, че хич не съм в час.
Мисля си че от утрогестана е това замайване... днес го сложих вагинално... че не се издържа.
Като чета какви алергии.. лелее - дано не се появява и при мен - че пък ми трябва пустия утрогестан.

Портман, интересно ми е как сме за 10 декември и двете, като аз съм в 6, ати в 7 седмица - може би аз съм за по-късно всъщност, не зная... но така или иначе , първото ми раждане беше секцио и няма да се учудя, ако и сега такова се реши да бъде... а те ги местят малко по рано - така че може да се окажа за началото на декември реално.
Как си ти - пооправиха ли се нещата? кървенето спря ли?

# 26
  • София
  • Мнения: 104
Костадинка защо не изчакаш малко с глобулите, още няколко седмици. Знам, че е гадно и на мене ми е гадно, ама се плискам със смрадлика и лайка, защото ме е страх, а и доктора ми каза никакво лечение до 16 седмица, ама аз повече от 12 май няма да мога да чакам, че е доста неприятно. Хайде и аз да помрънкам - сутринта за първи път повърнах, то не че имаше какво, ама си беше отвратително. Иначе само ми се гади - и да ям и да не ям - все едно и също.

# 27
  • Мнения: 6
Здравейте момичета! Най-сетне се престрашавам и аз да се запиша в прекрасната групичка на бъдещите декемврийски мами Simple Smile Аз съм на 34г. от София и след дъълго 5 годишно чакане, успяхме с третото ин-витро и днес вече съм в 6г.с. Вчера бях при док и видяхме плодното сакче, каза че засега всичко е наред. За сърдечна дейност ме вика след 3 седмици. Не знам защо не по-рано.

Пожелавам леко бременеене на всички бъдещи мами и само усмивки и положителни емоции  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 55
Здравей, Памиво! При д-р Андреева съм, много съм доволна. Съжалявам че така се е получила при теб. Аз си слагам утрогестан, но нямам никакви проблеми. Понякога даже си мисля, че не съм бременна, като изключим гърдите. Laughing Желая ти бързо възстановяване и повече да няма проблеми!

# 29
  • Мнения: 118
Здравейте, момичета, присъединявам се и аз в темичката. Бременна съм в 8ма седмица с второ детенце. Разбрах на 03.04.2009 радостната вест. Съответно миналата седмица прокървих и сега още чакам да мине видеозона, за да видя пулс в понеделник и да се поуспокоя поне малко. Пожелавам на всички леко бременеене и здраво бебенце накрая!

Общи условия

Активация на акаунт