Бъдещи майки - АВГУСТ 2009 - тема 32

  • 12 919
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 502
Eeee, slavina_S , супер! Ти си втора мама тук, която ще има четири дечица  Heart Eyes Лека бременност!
Аз съм супер несериозна в мазането, все забравям. Като се сетя вече съм облечена и не ми се съблича наново за да се омажа цялата. Надявам се,че като стане топло и съм с по-леки дрехи, няма да ме мързи толкова и ще стана по-сериозна в мазането. Ама надали Mr. Green
За късмет с тоалетната нямам проблеми, рядко ми се случва да пропусна.
Относно болничните- не зная за колко време ги превеждат, защото не зная от счетоводството кога  ги носят в НОИ, но на мен ми пращат смс от НОИ, в който пише, че имам преведена по карта еди-каква си сума- много удобно ми се вижда.
Желая ви лека, слънчева и топла седмица    Hug

# 241
  • Мнения: 132
Здравейте!
Преди малко се върнах от консулт-с бебка сме много добре!  Hug Изследванията ми са супер  Peace . Качила съм 2 кг и сега съм плюс 10 кг Peace
slavina_S,моите поздравления  Hug Hug Hug

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 67
хехе slavina_S  добре дошла ,ти си майка герой  Hug

# 243
  • Мнения: 1 241
Славина, добре дошла! Съдбата ви е изненадала приятно  Hug Лека и успешна бременност и прекрасни бебчета на финала!

# 244
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Добре дошла на Славина и от мен. Леко бременеене!

# 245
  • Мнения: 741
Благодаря ви, много сте мили Grinning! А изненадата ни наистина е голяма Shocked, защото нямаме никакви близнаци досега в родовете! Важното е, че бременността върви нормално, аз не чувствам особени неразположения, даже настроението ми е все приповдигнато, много спокойна и уравновесена се чувствам, а по принцип съм доста страхлива, притеснителна на тема здраве и изпитвам ужас от болници!
Дано да сме всички здрави и добре до края! Все пак децата осмислят живота ни, аз макар и с успешна кариера, много социални контакти и успехи, установих за себе си, че нищо не ме радва така истински както децата ми, техните усмивки, щастието им и жизнерадостта им!

# 246
  • Мнения: 439
Славина, много се радвам за вас, късмет и леко бременеене, тати да се радва на коремчето, а дечицата да слушкат. Много успешно ще ти помагат за бебо, сигурна съм.

Добре дошла и на ловбейби! Дано ти е приятно при нас.

Днес ще ходя при докторката да ме прегледа, че и кашлям вече. Вчера от сутиена вътрешният шев ми се беше отбелязал на гърдите, та и да ме пипне, дано не е сериозно. Ако има нещо, навреме.

Слънчев ден и може и вкъщи да се полекувам

# 247
  • Мнения: 60
Здравейте и от мен....пожелавам ви хубави дни макар че дават времето да е кофти....добре дошла на новата мама.Аз отивам пак в леглото

# 248
  • Мнения: 308
Привет на всички мамчета от мен!  Hug
На новодошлите - добре дошли и леко бременеене. А ти slavina_S, наистина си майка - героиня.  Направо ти се възхищавам. Лека бременност и всичко да е ок. Hug
Nevnev, по-бързо възстановяване. Praynig
А при нас времето днес е супер - слънчево от сутринта, но... съм на работа.
И аз се мажа с крема на Дева против стрии, доволна съм, засега нямам - а занапред, ще видим.
Лек и спокоен ден на всички.
 Hug

# 249
  • Мнения: 34
slavina_S,   bouquet Добре дошла и леко бременеене Simple Smile

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 1 719
Добре дошла и от мен, Славина! Лека и спокойна бременност ти пожелавам!

Мими. Петрова, честити ти розови гащи!   bouquet Живот и здраве ще има да обличаме рокли и да връзваме панделки, та ще ни пукат ушите ... Laughing

Денди, моят първи болничен много го забавиха, изплатиха ми го чак след два месеца, а работя в държавна фирма все пак. Но сега вече нещата се оправиха, изплащат ги редовно.

Аз се мажа почти всяка вече след душ с българската Кокона и Майка. Взела съм си и за гърди и масажния крем за цяло тяло. Много ми харесват продуктите и изобщо не са скъпи, пък ще видим какъв ще е ефекта. Но и аз си мисля, че повече си е до кожа. Въпреки всичко обаче трябва да полагаме грижи и за  себе си, не само за бебетата ни.  Laughing

Слънчева и усмихната седмица пожелавам на всички!   bouquet

# 251
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен.
Славина, ти си нашата гордост и стискаме палци всичко да е наред.
Имам задача за вас..аз съм в 22 седмица,това кой месец е, че навсякъде пише различно.Вече се обърквам...тъкмо си мислех, че влизам в шестия и ...и аз незнам.
За мазането не се мажа,но може би защото не ме подсеща кормчето ми, много ми е малко все още и не ме сърби. Иначе съм си купила маслото на Икаров.
Успешен ден на всички, а аз отивам на разходка, че временцето изглежда хубавичко.
 Hug

# 252
  • Мнения: 15

Да ви питам: вие с какво си мажете коремите - аз ак newsm10о ви кажа.................... Embarassed : свинска мас ! Една приятелка се маза с такава и няма нито една стрия, за сега я слушам, даже специално са ми я правили, ароматизирана е с парфюм дори, ама си е доста мазна Mr. Green! Чудя се дали да си купя едил лусион на Юсерин и сутрин с едното, вечер с другото. Един вид двойна защита: хем медицинска козметика, хем бабешки метод! Mr. Green newsm78


здравей,аз се мажа с крем ''матерн'' против стрии и съм много доволна от него,също използвам и крема за подути крака на същата марка

# 253
  • Мнения: 6
Здравейте мамчета,  Hug
Добре дошли на новите мами   bouquet
Славина, и аз си мечтаех за еднояйчни близнаци, но и ние нямаме никъде в родовете и за това съм се примерила че няма да имаме, а сега ти ми вдъхна надежда  Party
Аз за сега се мажа с бебешко олио или с разни кремове за тяло дето имам от преди. Предната бременност се мазах с крема против стрии на Дева и маслото на Икаров и се нацепих в последния месец, но все пак аз качих 30 кг. Сега пак май на там съм се ориентирала за финални килограми даже може и да ги мина защото до сега съм +13 кг а имам още много време до края, дано поне не се нацепя допълнително Praynig
 ivu6a , аз вече смятам че съм в началото на 6 мес., преди 1-2 седмици срешнах познати и те ме питаха кой месец съм, отговора ми беше - пети, шести Laughing

# 254
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Аз доколкото знам, разнояйчни близнаци може да имаш, ако имате в рода. Но еднояйчните са си цяло медицинско чудо, никой не може да обясни как така оплодената яйцеклетка се разделя. Те затова и еднояйчните близнаци се срещат много по-рядко. Поне така си спомням.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт