Скандален хонорар на Аня за престоя й в къщата на VipBrother

  • 4 411
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 310
Не вярвам на тези слухове.  Naughty Доста наивно и пресилено ми звучат.
Може би, в края на шоуто ще кажат нещо по въпроса.  newsm78

# 31
  • Мнения: 0
Не вярвам на тези слухове.  Naughty Доста наивно и пресилено ми звучат.
Може би, в края на шоуто ще кажат нещо по въпроса.  newsm78

Снощи Т. Славков е казал че е можел да вземе два пъти повече пари за престоя, а Н.Кънчев му отговорил - ами що не ги взе ....  Sick Sick
Ако това е вярно  Thinking ... не знам колко още може да падне едно шоу ...  #Crazy и още да има почитатели.  newsm78

# 32
  • Мнения: 3 631
Трябвало да им се конпенсира престоя, представяте ли си каква наглост, че това не е конпенсация, а подигравка с народа. Гласува си бедният българин, а випаджиите си прават шоуто под формата на благотворителност. Наглост. #2gunfire Бястна съм. Mr. Green
Кънчев би трябвало да ги пита по колко ше дадът от хонорара си за благотворителните каузи.  Simple Smile

# 33
" а най-малко получава Део -15 000 лева. "
Хаха, ако това е вярно ще ми е супер забавно, имайки предвид, че Део им изкара най-много пари тази година (десетки повече от хонорара му) и то за 2 месеца престой.  Wink

# 34
  • Мнения: 17
Аз искам да питам защо трябва да ги конпенсират та нали са благотворително в тази къща и нали трябва да дават пример.А те миличките ядат пият на корем и на всичкото отгоре се оплакват колко им било тежко.Абе хора и аз искам да ми е толкова тежко както на тях.А ние пускаме смс. а то какво се оказва да не бяха ги вкарвали а тези пари които са им ги дали да ги дадат благотворително

Общи условия

Активация на акаунт