Обувки с висок ток:)

  • 3 318
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
обожавам обувки на висок ток и лятото не признавам други освен тях! Peace
зимата нося ботушки с по-ниско токче,все пак трябва да се съобразяваме с условията на пътната настилка.. Laughing

# 16
  • Мнения: 31 212
Харесвам и нося винаги когато мога. Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Аз също съм с две ръце за високите токчета   Hands Clap  Не че не нося и ниски - тип пантофки, но определено ми харесват повече високите. Пък и жена на високи токчета определено изглежда по-добре!

# 18
  • Мнения: 9
Обожавам обувки с висок ток ..носех само такива. Но сега покрай бременноста ми се подуват крачетата и се налага да нося ниски.... Shocked Ужасно се чувствам ..ниска най - вече  / 170 съм все пак / и трътлеста ..абе ..неприятна работа, че даже и колата трудно карам с тез  обувки ..мразя гии . Но скоро ще съм пак в играта Simple Smile))

# 19
  • Мнения: 5 647
Обожавам обувки на висок ток, но рядко нося.
Първо, трудно се кара кола с такива токчета и трябва да си носиш резервни обувки за каране.
Второ, като тръгна по "прекрасните" тротоари, погледът ми е забит в земята от страх да не се озова по очи върху някоя плочка.
Трето, не стават за всеки ден /поне тези, които имам аз/, а вече много рядко излизам някъде вечер.

# 20
  • Мнения: 850
     Харесва ми страшно много спорта , ходене на висок ток! Постоянно съм на минимум 5 см , тя и височината ми го изисква ! Когато съм на ток си усещам тялото и походкато по стегната , чуствам се чудесно!

 Порше , показала си много красиви модели  Crazy

# 21
  • Мнения: 63
Не мога да си представя да обудя ниска обувка..Дори нямам такива,така че навсякъде съм с висок ток Simple Smile Харесвам ги

Общи условия

Активация на акаунт