"Страсти на леда" или "Жаркий лед"

  • 9 851
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 458
и аз го гледам, но по ОРТ. там започна с една седмица по-късно, отколкото в България.
в петък през деня гледах и по българската..
гледах и вечерта в събота награждаването по ОРТ на Ледниковият период..
Ягудин и партньорката му взеха трето място.
поздравявам ви с прекрасният Ягудин http://vbox7.com/play:4a517430

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 15:24 от xamelion

# 16
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Сериите тези дни бяха много интересни! включи се и Александър Абт в ролята на Максима Воронов, много е готин и той!

# 17
  • Мнения: 730
Да наистина бяха много интересни. Измайлова и Логинова ги побъркаха- ту в балета, ту не. На Наташа и се чудя каква сила намира да иска още да тренира Берковска, която и призна, че с Витя почти не са прекъсвали връзка.

# 18
  • Мнения: 458
 Praynig кога ще дават следващата серия по БГ

# 19
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Предполагам в понеделник в 13 часа, но......

# 20
  • София
  • Мнения: 221
Гледате ли  го на  руската, там май са много назад от нас, или  повтарят  филма, на два пъти хващам  само края на  филма Simple Smile

# 21
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Повтарят го, аз съм гледала серии преди! Ама от тук, от там! Има всички серии в ютуб!
Ето и едно изпълнение на Александър Абт (Максим Воронин). Слагам го тук, тъй като вече не мога да редактирам първия пост! М/у другото повечето от участниците във филам участват и в "Ледников период" - шоу на лед, където фигуристи се пързалят с известни руски актьори, водещи и т.н. В това шоу Гусева се пързаля с Костомаров. Там участват и нашите Албена и Максим!

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 22:54 от [X]megelinka

# 22
  • София
  • Мнения: 221
Повтарят го, аз съм гледала серии преди! Ама от тук, от там! Има всички серии в ютуб!
Благодаря  ти отивам да  гледам, а и забравих да  те  поздравя за заглавната тема Simple Smile

# 23
  • Мнения: 458
в четвъртък завърши сезона на Ледников период
3. място Ягудин и партньорката му  (Максим Ставински им бе личен треньор, защото Ягудин е  фигурист единак и Максим им помагаше в ученето на поддръжките.)
2. място Навка и партньора  й
1. място Е. Гордеева  и партньора й. 

а иначе по ОРГ в 5,10 върви повторението на Жаркий лед

# 24
  • Мнения: 458
 newsm78  пропуснах 2 епизода, дайте кратко инфо, какво стана в последните серии.

# 25
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ох, тези две серии много гадни. С това погребение на Александра. Коля тъкмо му се понамести малко живота, Никита прие леля Саша и хоп- катастрофа! Кофти! Аз съзирам някаква емоция между него и Наташа. но може и да се лъжа, защото на мен самата емоциите ми са много!

# 26
  • Мнения: 458
МЕРСИ БИСТРА  bowuu

# 27
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Тези дни сериала започва в 13 и 30! Смениха часа. Иначе интригата се заплита, сега пък "бой" за Логинова!

# 28
  • Мнения: 106
а аз пък като че ли съм изпуснала нещо. къде изчезна витя /роман костумаров/.
открих сайт, където са качени всички серии, но не ми се връща назад да ги гледам.
ако имате интерес, ще ви кажа сайта. на руски е. полезен ми е, защото след около месец няма да мога да го следя по нова и тогава ще мина на този вариант

# 29
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Има ги и в ютуб серийките, пак на руски. Аз на Витя нещо му изпуснах края след като се разделиха с Берковска!

Общи условия

Активация на акаунт