До майките с деца родени 2003г.????

  • 5 516
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 499
Слава богу, че е добра

Бенджи, благодаря, непременно ще прочета...
(имах предвид , че едно време трябваше да тръгвам на работа, а детето на градина Tired
Тогава се колебаех за полиото, но в последния момент разбрах за убитата и я купихме)

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 820
В петък на Вики й сложиха ваксина срещу полиомиелит, стана малко неочаквано, аз ходих за бележка, пък те като разбраха, че тя е 2003 г набор, казаха, че едва ли не сме едни от последните, дето нямат и да й сложим веднага.

Мястото се поду, стана твърдо и я сърби - това нормално ли е???

Прочетох по диагонал разни неща от Нет-а и още повече се притесних... Tired

# 32
Нашата ваксина е Тетраксим,уж нямаше никакви странични ефекти Sad,крачето го боля три дни и вечерта след ваксинирането вдигна температура.Когато казах на личната се учуди,защото до сега нямала дете , което да е вдигало температура.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 11 928
И Светослав навърши 6 години юли месец, но засега се въздържам от ваксинация, ще следя темата.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 820
Сутринта ходих при личната, щото се притесних все пак. Според нея било нормално това подуване, даже със сестрата ме изгледаха все едно съм малоумна.  Tired

Тетраксим са ни сложили...

# 35
  • Мнения: 3 499
Amber, би ли споделила и ти защо се въздържаш. На моята голямата й предстои октомври, но и аз много се чудя, та ще ми бъде полезно да попрочета вашите мнения

# 36
  • софия
  • Мнения: 2 543
Дъщеря ми прави 6 години преди Коледа.Точно в разгара на гриповете.Ще мисля половин година и ще я имунизирам чак лятото, ако реша.Само не знам какъв е крайният срок.Преди навършване на 7 години ли?

# 37
  • Мнения: 80
Би трябвало да е преди навършване на 7г. ,защото на 7 имат манту Thinking

# 38
  • Мнения: 261
Ние сложихме тетраксим преди 2 седмици. Нямаше странични реакции. Тук в Пазарджик ги бият в ръката.

# 39
  • Мнения: 3 499
Ние сложихме тетраксим преди 2 седмици. Нямаше странични реакции. Тук в Пазарджик ги бият в ръката.

Не навсякъде Hug

# 40
  • Русе
  • Мнения: 11 928
Amber, би ли споделила и ти защо се въздържаш. На моята голямата й предстои октомври, но и аз много се чудя, та ще ми бъде полезно да попрочета вашите мнения
   Интересувам се по темата за вредата и опасностите от ваксините, има такава тема във форума.Много се дискутира по въпроса.
Преди време бях гледала филм по Националната телевизия за аутизма, за една от възможните причини се изтъкваше ваксинирането. Във ваксините се сдържало олово и живак.
А и съм чувала за случаи за сериозни увреждания.
   Продължавам да чета и да търся най доброто за детето си.

Общи условия

Активация на акаунт