Сок от Алое.Как го ползвате?

  • 36 018
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Мерси ,ще отскоча тези дни до там. Peace

# 16
  • Мнения: 29
http://www.aloeizdrave.com/index.php?option=com_content&task … =17&Itemid=34  майка ми пие от първото и каза, че е доволна, но не сме влизали в подробности от какво точно .

# 17
  • Мнения: 957
Това жълтото на Форевър има ужасен вкус..

# 18
  • Мнения: 13 624
Има на Форевър и с праскова и горски плодове. А иначе жълтото го смесвам с ябълков сок примерно и не е гадно.

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Jaquie   а пиеш ли го по някаква специална схема?

Примерно сутрин и вечер или нещо подобно?  Thinking

# 20
  • Мнения: 13 624
Ами нямам някаква строго определена схема. Пия го веднъж или два пъти на ден.

# 21
  • Мнения: 141
Аз пия алоето на Форевър, по-специално това, което е за ставите и хиалуронова киселина, вече повече от три месеца, освен върху основния проблем забелязах, че се отразява много добре на стомашно-чревния тракт, на имунитета и на кожата и косата. Ползваме и диетичния им шейк, сина ми си замества едно хранене с него и преди фитнес също го пие. И при тази комбинация си свали кг. Специално за коса си взимам шампоана и балсама им, с алое и жожоба са, много съм доволна, най-накрая случих на шампоан. Доста неща съм им изпробвала, почнах с алоето и като ходя да си го взимам, все си харесвам и и още нещо. За продуктите на другата марка не мога да кажа, не съм ги ползвала.

# 22
  • Мнения: 11
из нета не можах да намеря маска с алое за лице или коса,която някой да си забърква сам вкъщи....
Иначе има много маски,които са готови,но аз не искам поредния козметичен продукт,който освен алоето ще съдържа хиляда други химии.....
Бях чела някъде,че някой го изтисква от листата на самото растение,ама после какво го прави и какъв е ефекта.... newsm78

Аз сока ще го пия,ама някаква натурална маска исках да намеря някъде- не знам защо съм се фиксирала на това.....

# 23
  • Мнения: 71
Знам,че се изтисква от листата на алоето и се смесва с вино-червено,но как точно  е рецептата не зная.Пие се за подсилване на имунната система,както и при онкологични заболявания.Една колежка го пие,зная че пие по 3 супени лъжички дневно.

# 24
  • Мнения: 141
из нета не можах да намеря маска с алое за лице или коса,която някой да си забърква сам вкъщи....
Иначе има много маски,които са готови,но аз не искам поредния козметичен продукт,който освен алоето ще съдържа хиляда други химии.....
Бях чела някъде,че някой го изтисква от листата на самото растение,ама после какво го прави и какъв е ефекта.... newsm78

Аз сока ще го пия,ама някаква натурална маска исках да намеря някъде- не знам защо съм се фиксирала на това.....

Единственото, което открих за маски за коса с алое:

 За суха коса: За тази маска ви е необходима само лъжица и половина царевично олио. Прибавете я при всяко измиване към балсама за коса, който използвате. Изплакнете по обичайния начин. Избягвайте да използвате маша, преса за коса и сешоар, ако косата ви е прекалено суха и чуплива. Най-добре е да не се боядисвате изобщо, но ако не можете да устоите на изкушението, използвайте къна. Добре балансирания хранителен режим също може да ви помогне да подобрите състоянието на косата си.

· За мазна коса: Необходими са ви половин чаена лъжичка гел от алое-вера ( можете да го намерите в аптеките) и супена лъжица лимонов сок. Смесете съставките с шампоана за коса, който използвате по принцип. Изплакнете косата си по нормалния начин.

# 25
  • Мнения: 11
оооо.....то било за мазна коса...
да не би да е и за мазна кожа на лицето?

както и да е....отказвам се от маските.Плюс това пробвах да сложа малко сок от листо на алое в/у ръката си и ме засърбя доста гадно,така че не е за употреба от неуки хора!
Отдавна си мисля за тая маска с настъргана краставица,ама с тези нитратни краставици ....дали има смисъл да си правя труда...

# 26
  • Мнения: 2
Купувам го от Ремедиум към 20лв е бутилката от 1 литър. Аз го пия по 2-3 месеца и после правя почивки. Не мога да кажа кога виждаш ефект...по-скоро се усеща. Аз лично се чувствам по-добре, имам повече енергия и косата ми расте много бързо от алоето. Но предполагам всичко е индивидуално. Преди го пиех заради слънчевата ми алергия и много ми помогна.

Има ли с различни вкусове?

# 27
  • Мнения: 20
Ей, сега пък с това ме заинтригувахте...  Grinning не бях запозната по темата с Алоето, почвам да проучвам. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 581
 Аз пия гел от алое на Форевър и ползвам тяхната козметика, също с основна съставка алое.За кожата пия понякога и хапчета хиалуронова киселина.
 Алоето е най-добре да се пие сутрин на гладно и около 30мин. след това да не се яде и пие.Когато се пие с цел профилактика е достатъчно да се приемат между 30 и 60 мл поне три месеца.На мен една бутилка ми стига за месец.

# 29
  • Dobrich,Mariazell/ Österreich/
  • Мнения: 10
Аз ползвам продуктите на ЛР с алое вера и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт