Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 7

  • 27 912
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 182
Хайде да ви следя и аз.

Днес имах отново кофти късмет с уволняване и назначаване на управител на минифермата. В крайна сметка пак е творец, но с не много дълга зелена линия, ама го обучих, пък и му плащам повече - както и да е, дано ми е благодарен поне  Crossing Arms

За навързаните акаунти, леко съм притеснена и аз. Прочетох в мондофорума, че може да ме изритат от облаците. Дано не стане  Praynig Всъщност само мъжа ми се регна чрез мен, ама знаех ли тогава  Rolling Eyes Но пък и съм привлекла поне 30-тина нови играча, та дано ми простят!

# 31
  • Мнения: 1 371
Нова темичка.   bouquet

Пак пропуснах да си пусна и моя зоопарк на първата страничка.

# 32
  • Мнения: 50
Ще кажете ли какво ще е времето в София   bouquet
И как мога да си видя Уаф репутацията? Долу имам копченце за дарение, а от дясно на него една линийка, която показва колко ми е репутацията, но няма цифри нещо и се чудя само от тук ли се вижда или има и някое друго местенце  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 371
Пак пропуснах да си пусна и моя зоопарк на първата страничка.
Давай, не е късно още.

# 34
# 35
  • Мнения: 4 546
какво ще рече "много добра репутация" за 24то ниво, колко процента е това?  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 6 029
какво ще рече "много добра репутация" за 24то ниво, колко процента е това?  Rolling Eyes

Сигурно 100%:)

# 37
  • Мнения: 280
Ще кажете ли какво ще е времето в София   bouquet
И как мога да си видя Уаф репутацията? Долу имам копченце за дарение, а от дясно на него една линийка, която показва колко ми е репутацията, но няма цифри нещо и се чудя само от тук ли се вижда или има и някое друго местенце  Simple Smile

Ако ползваш Мозила , маркирай си лентичката на репутацията , цъкни в/у нея с десен бутон , кликни на "изходен код на маркираното" и ще ти излезе един маркиран текст в едно прозорче , към края на текста ще видиш процентното съотношение на дължината на лентичката , което е твоят процент репутация . Същото може да правиш с лентичките на служителите и да проверяваш колко са ти читави  Wink

Записвам се и аз в хубавата тема.

# 38
# 39
  • Мнения: 7
Мами аз сега видях че има такава тема Embarassed Embarassed.Иаз имам зоопарк и стигнах до 11 ниво и сега събирам лол зи втора зона.А това е моят зоо  http://roni00.mondozoo.com .

# 40
  • Мнения: 1 425
Julie купи си щрауси. Според мен раждат много. Вземи поне 2 двойки, но им направи клетката на 2ро ниво.

# 41
  • София
  • Мнения: 117
И аз да се запиша в новата тема. Първо да се оплача ,че ми спряха 7те облака за акаунти.И второ не раждат моите животни...на 17 ниво си седя...повече от 4 новородени не съм имала.Сега събирам пари да им вдигам клетките на второ ниво... newsm78

# 42
  • Мнения: 6 029
Julie купи си щрауси. Според мен раждат много. Вземи поне 2 двойки, но им направи клетката на 2ро ниво.

Те не са ли в Саваната?

# 43
  • София
  • Мнения: 44 100
Да Simple Smile
иначе една двойка за живота си  ми ражда по 8-10-12 малки Wink

# 44
  • Мнения: 6 029
Боже  Shocked Какво онождане, какво чудо. Такива секс машини в джунглата не съм намерила още Mr. Green

Ще се размина с щраусите за сега  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт