Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 7

  • 27 929
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 893
ar4ibar4i ами мога само да то пожелая да стигнеш нивото с лъва преди да е умрял  Mr. Green Praynig

# 661
  • Мнения: 30
надявам се искрено и лично newsm62 имам 318 животни и от една седмица раждат по 8-9 на ден.все си мисля,че скоро ще мина проклетото ниво.

# 662
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
Да ви се похваля ,днес приключих с разходката с лодка!Взех си последния подарък и сега съм премиум 2 месеца!!! newsm44
Да видим дали това ще се отрази благоприятно на раждаемостта и дали ще успея да мина 17-то ниво!!

# 663
  • Мнения: 30
 newsm68 newsm44 newsm68 минах го newsm68 newsm44 newsm68 имам 12 новородени.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 893
Арчи  Hug еее вече ще стискам палци на всички ,щом действа  Laughing

# 665
  • Мнения: 6 911
Роди ми се ампулария newsm44
Обаче нещо не можах да схвана. След него минах от раз нивото за 40 новородени и смятам, че беше понеже днес имах 54. Стигнах до 59-то ниво и сега искат в зоопарка ми да се роди жълтоклюн скорец. Е да, но точно днес са ми се родили 3 такива Shocked И не мога да разбера защо в единия случай можах да мина нивото днес, а в другия не newsm78

# 666
  • Варна
  • Мнения: 893
днес 10/10 са ми живи умрели Crazy
уф и с тоя дъжд не мога да събера пари за пустия лъв,днес имам само 1266 посетителя ooooh!
пък минах на 1 ниво на 7те облака Shocked и 500 лол спечелих Crazy
не знам кои са другите 4 регистрации през моя линк, щото не ги пише, обаче от второто ми зоо започнах да печеля Mr. Green

ама дали няма да ме санкционират ако печеля само от него newsm78

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Честито, арчибарчии  Hug  sohappy
Бебебе, честит премиум и на теб, Бухтичке, на теб за ампуларията   jumpuu

При мен 5 новородени и 14 умрели... пак се почна Одисеята  Mr. Green

# 668
  • Мнения: 3
  Моите зоота бяха вързани и ми махнаха 7-те облака като почнаха да печелят едно от друго.
  Още съм на нивото с меда, забелязах че капацитета на магазина на 1 ниво явно е 1500, на следващия ден произвежда докато го запълни, обаче в горещите дни продажбите са едноцифрени и винаги имам по около 1450 буркана на склад, тоест вероятно трябва да вдигна нивото на магазина, за да мина нивото. 

# 669
  • Мнения: 23
Да ви се похваля ,днес приключих с разходката с лодка!Взех си последния подарък и сега съм премиум 2 месеца!!! newsm44
Да видим дали това ще се отрази благоприятно на раждаемостта и дали ще успея да мина 17-то ниво!!
Колко метра са общо от разходката  Hug

# 670
  • София
  • Мнения: 44 148
2000 метра.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 893
Nescafé защо ще го качваш нивото на магазина? трябват ти 100 произведени и продадени за нивото с меда newsm78
или говориш за друго ниво Embarassed

иначе облаците ми както вървяха преди да си направя второ зоо, така изведнъж спряха прогреса и спрях да получавам лолчета newsm78
едва сега с второто зоо започнаха да се движат пак....може би другите регистрации са се отказали newsm78
та мисълта ми е даже и да ги махнат - здраве да е, едва ли само с един линк мога да печеля кой знае колко Whistling

# 672
  • Мнения: 30
а на мен са ми махнали трите акаунта от кралството ми.

# 673
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз за облаците не те разбрах добре, те са ти навързани едно за друго твоите регистрации или и на двете зоо-та си имаш прикачени други хора, защото ако е първия вариант рано или късно ще ти го спрат състезанието, но за втория нямаш никакъв проблем.

# 674
  • Мнения: 3
Virginity, за същото ниво става въпрос, но понеже вчера имах на склад 1492 буркана и днес само 8 произведени, предния ден подобно, и реших че ако има повече от 1400 на склад няма да стане, трябва да се поизпразни малко склада, но в горещите дни се продават по десетина бройки (на топъл климат съм). Дано успея да го мина докато събера пари за трета зона, ако не с тях ще вдигна нивото на магазина  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт