Моля за помощ

  • 2 643
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Това дето е при сестра й, не е нейно, ако изобщо съществува, де...
До преди 3-4 месеца поне не е имало нито родено бебе, нито е била бременна.
Мата, що не вземеш лично да се донесеш да участваш в сапунката. Гарантирам ти една от главните роли  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 506
сапунените сериали репи да ядат. добре, че има подобни теми, за да не ми е скучно. ама много бавно се развива действието бе...........
Хехе, еми да бавно се развива!Баба ми (мир на праха й) ми каза, че няма да дочака края на "Дързост и Красота"...та и това така...Явно има безскрупулни ОрицЪ дет се чудят от къде да изкарат нещо отгоре. ooooh!
Ама не се сдържам и ще го кажа само веднъж: Нашите деца, болни и искрящи имат нужда от това внимание което вие искате!Не им ли стигат политиците , лекарите и всички безскрупулни и нечовешки организации, че и паразити като вас да ги лишават! ooooh! Sick
Ама ей, добре , че има хора дето мислят преди да действат (не като мен), добре, че  е Равката, да провери и да пише! Hug Heart Eyes
Ама дърти и опашати лъжи.... ooooh!  Бебе няма, майката живее с бащата на момчето... това е по данни на социалните работници. Ще поразуча на място и ще пиша повече.  Има и други неща, но се опасявам, че майката чете...
Thinking
Нали пише че бебето е при сестра и  Rolling Eyes
Искам и аз, ам нали знаеш, аз ще съм шута дето все прави нещо без да е разбрал какво/защо! Mr. Green Бухалката от кой е? #Cussing out Sick

# 17
  • Мнения: 4 138
мдамммммммммм. полунуждаещите се в димитровград и околията нямат шансове Mr. Green не ги наричам другояче, щото кофти.
равиа е като хрътка, разкрива ги немедлено.
че и в софия гастролира...........само така, че вече наистина става прекалено.

# 18
  • Мнения: 506
мдамммммммммм. полунуждаещите се в димитровград и околията нямат шансове Mr. Green не ги наричам другояче, щото кофти.
равиа е като хрътка, разкрива ги немедлено.
че и в софия гастролира...........само така, че вече наистина става прекалено.
Joy Joy Матааааааааа, hahaha
БЛАГОДАРЯ ТИ (макар да ми е още кофти-измикярско  Sick)  за това изказване!Идея нямаш, мила моя, от кога не съм се смяла така!  bouquet
Рави, хръткай-душо мале, ти си ни упора!  Joy  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
пп. Пък , ако има нещо на сам, ще ми е кеФФФ огромен да се съберем! Sunglasses Wink




Еххх, колко идеален и прекрасен щеше да е света, ако нямаше алчност, егоизъм и този момент за "АЗ над другите"...А сега, устроени така, всеки мисли за себе си, всеки си гледа интересите, тарикати всякакви и малко по-малко Човешкото у нас (не визирам себе си) умира.
Хора, ПРИЗОВАВАМ ВИ, мислете и за другите, хвърляйте храна, че да има и за другите, помагайте/дарявайте и не губете човечното в себе си.Защото в един момент, когато съдбата ви завърти и ви обърне в посока в която не сте били, тогава осъзнавайки, че сте сами ще се запитате "Ами сега?"...Давайте, давайте, но не искайте нищо в замяна, тогава и само тогава, когато вие сте обърнати към незнайната/лошата страна на живота с усмивка приемайте всичко което ви дават другите ХОРА, но не злоупотребявайте, защото...рано или късно всичко се връща!
Whistling

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 03:08 от nikiki

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Мацки, убихте ме  Heart Eyes   Hug  Сериала тука мисля, че приключи. Продължава на другия канал. Mr. Green
Ники, страхотно послание! Hug  bouquet

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Не разбрах, тази тема трейлър ли някакъв трябваше да се яви, какво ли...?
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт