Бяхме хипопотамки, но вече сме дюканки и бъдещи фиданки - 177

  • 17 829
  • 456
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 45
щастлива и уморена , за съжаление сирене подходящо за режима в България няма. Има едно, което става за мазане и не е типичното бяло сирене, казва се Ескуиза Фитлайн и е от 0,2 % . Успех с режима и ако искаш пробвай и другите кисели млека, които са от 0,1%.
ПП: И аз работя наблизо Simple Smile

# 76
  • Мнения: 645
Мерси за топлото посрещане Hug
По скоро" глада" ми се изразява в ядене на салата, кисело мляко,месо, но по малко и без сладко и тестено,за мен това си е глад Mr. Green като се сетя какво мушках до сега  и по колкоooooh!та иначе не кърмя и затова нямам никакви задръжки относно диетата,та първия ми протеинов ден е днес,обяд 2-3 варени яйца,вечеря кисело мляко или риба това ок ли е ?

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 12:25 от desisladka

# 77
  • София
  • Мнения: 135
Дочетох старата тема и се попиках от смях  smile3532 smile3532!
Гулденур и аз си мислех за рибка, но ще видим и мъжо какво ще каже по въпроса, дали ще иска да ми напали барбекюто!

Изчезвам за малко до после!

# 78
  • Мнения: 850
    Тони , ако така ти дава странни стойности миля че е сигнал за смяна на батерията ! Така съм чувала за тези ел кантарите ! Пробвай да я смениш . Също скоро четох по повод ел кантарите че не бива да сместят преди или след мерене , просто там където го поставиш не бива да се мести!  Hug

  Добре дошли на новите попълнения и успех момичета , бъдете режимни и със сигурност ще постигнете желаните кг !   bouquet

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Добре дошли на новите дюканки   bouquet


И аз да редактирам, за да не изглеждам като недовидяла.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 12:27 от ЗлаВещица

# 80
  • до Бургас
  • Мнения: 76
desisladka-Добре дошла Hug Но много лош старт с глад, така не може!!! Така няма да отслабнеш, а ако отслабнеш няма да е за дълго! Hug
щастлива и уморена-Добре дошла Hug
mmmshushy80- Hug
Весито 5-Много се радвам че всичко мина добре, дано да се възстанови по бързо и да се върне тук при нас!!! Hug  bouquet

# 81
  • Мнения: 5 001
:та иначе не кърмя и затова нямам никакви задръжки относно диетата,та първия ми протеинов ден е днес,обяд 2-3 варени яйца,вечеря кисело мляко или риба това ок ли е ?[/left]
Малко ми се вижда  Laughing Поне гледай рибата довечера да хапнеш цялата.....Ако хапваш повече месце,че провокиаш организма да сваля по-ефективно...

# 82
  • Мнения: 7
та първия ми протеинов ден е днес,обяд 2-3 варени яйца,вечеря кисело мляко или риба това ок ли е ?[/left]
Малко е. Прочети книгата и ще видиш какъв е смисълът от консумиране на протеини и защо не трябва насила да си ограничаваш количествата. В твоето меню не видях закуска, която е задължителна. Не видях и трици. Поне вода пиеш ли достатъчно?

# 83
  • Мнения: 4
...та първия ми протеинов ден е днес,обяд 2-3 варени яйца,вечеря кисело мляко или риба това ок ли е ?[/left]
Много е малко - така ще свалиш,но после организмът бързо ще навакса... не бива да си гладна ... вечеря от кисело мляко си е направо глад...така,че хапвай режимности и ще сваляш  Peace
Весито5 - радвам се,че всичко е минало благополучно  Hug успешно възстановяване и бързо прибиране у дома   bouquet

# 84
  • Мнения: 397
(предварително уточнявам, да не ми препоръчвате ленено семе, накиснати от вечерта трици, горещо мляко, кафе,парафиново олио - почти всичко от това се приема редовно и не води до резултат)
Пробвала ли си с клизма? В аптеките продават комплекти за целта. Ефикасно и без химия.

А на снощните спамърки... СЪРДИТА СЪМ ВИ.  Cry Що не ми звъннахте едно талифонче, бре... откога не съм яла тигани  Cry Cry Cry
newsm45 Прости ми! Давам ти любимата си песен.  newsm03

АБИ ако додите на Русе, много гот ще стане, там със сигурност ще има още 2-3 откачалки да тръгнат - нали си ви познавам аз  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Мисля да дойдем. Ще преслушам общественото мнение. Предполагам, че поне две ще се дотъркаляме.  Hug

Оф,тъпо ми е беееееееееее. Crossing Arms
Така изостря ли ти се? А така?  Wink

Много се радвам за Весето!

Добре дошли на всички нови момичета! И приятно хапване!   bouquet

Вещи, по-дребен размер не можа ли да намериш - избодох си очите от зор, преди да цъкна на цитат, че да си го прочета като бяла овца.  hahaha

# 85
  • Мнения: 469
Весеето Hug  love001 newsm51 и  скорошно възстановяване!
Добре дошли на новичките! Е, добре че има празници, че след тях да ни се увеличават приятелите  bouquet

# 86
  • Мнения: 1
Сърдечно благодаря за топлото посрещане! smile3525
Сега обядвам - пилешка пържола на скара (от вакуумираните) и извара на Маджаров (сложих съвсем малко някакво обезмаслено сирене, колкото за вкус Embarassed). Довечера ще съм на риба на скара.
Вие, опитните, ще кажете дели е добре, въпреки че аз изчетох де що има за диети на Дюкан.
Има още един въпрос, който ме мъчи - сутринта и преди обяда изпих по три таблетки пектин. Това грешно ли е?
Извинете ме за глупостите, с които ви занимавам, но на практика всичко е ново за мен. Уж четох много внимателно, а все разни въпроси изникват.

# 87
  • Мнения: 1 731
щастлива и уморена,не прави мойта грешка да си купуваш от тия вакуумираните.Много са солени и ще задържаш.Купи си сурови и си ги приготви ти.По-ефикасно ще е.За пектина незнам ,аз не съм ползвала и нямам мнение. newsm78 Хапвай стабилно разрешени продукти и ще свалиш килцата .  bouquet

# 88
  • Мнения: 5 001
Сърдечно благодаря за топлото посрещане! smile3525
Сега обядвам - пилешка пържола на скара (от вакуумираните) и извара на Маджаров (сложих съвсем малко някакво обезмаслено сирене, колкото за вкус Embarassed). Довечера ще съм на риба на скара.
Вие, опитните, ще кажете дели е добре, въпреки че аз изчетох де що има за диети на Дюкан.
Има още един въпрос, който ме мъчи - сутринта и преди обяда изпих по три таблетки пектин. Това грешно ли е?
Извинете ме за глупостите, с които ви занимавам, но на практика всичко е ново за мен. Уж четох много внимателно, а все разни въпроси изникват.
Сирене не може!!! Има едно за мазане казва се Ескуиза Фитлайн 0,2% Продава се в Била Пикадили.....Само то може!Че в БГ няма подходящи други сирена,които да могат да се използват

Вакуумираните пилешки неща глаедай да ги избягваш,защото са киснати в нережимни маринати и са много солени.Ще задържаш от тях....

Пектина,леното семе и други такива които ще използваш трябва да са част от триците сутрин...Например 2 с.л. трици,1 с.л. смляно ленено семе.....Ако пектина е на таблетки не мога да кажа как да бъде Rolling Eyes Нека някой друг да каже....

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Вещи, по-дребен размер не можа ли да намериш - избодох си очите от зор, преди да цъкна на цитат, че да си го прочета като бяла овца.  hahaha

И прочете ли го преди да цъкнеш на цитат?  newsm78  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт