Отговори
# 225
  • Мнения: 20
Ger4o Joy Joy Joyмного се смях!
Аз за симптомите да кажа,че с Ники бях така, гадеше ми се, но повърнах само веднъж, сега пък дори нито веднъж.Носих го мноооого ниско, както и сега(но според мен е от ниската плацента, която имам Confused)С Ники ми се изчисти лицето....като бебешко, сега имах малко лишеи,които се скриха, та и сега ми е чисто лицето Grinning.Единствената разлика ми е мнооого бързо растящия корем за разлика от първата бременност.Тогава имах такъв http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336450&pid=11825613 корем във 6-7 месец Grinning, а сега..... Laughing   Та и сега чакаме момче ,според док. 90%,но ще видим в 19-20г.с.на другата ФМ Grinning


Ето още снимки от вчерашния купон
http://www.album.bg/niki_zarkov/images/13319463/

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 14:16 от megs

# 226
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен! Взех си изпита днес. Следващия след 2 седмици  Whistling

Саше Добре дошла! Радвам се че се престраши да пишеш. Стискам много силно палци, да гушкате това така желано и чакано бебче  Hug
Дани УЖАСНА ХРЕМА! Постоянно ми се стича в гърлото.... Вече съм си разранила носа да го духам  ooooh!
Хора, който има връзка ПРИТИ , моля да се свърже с нея да я пита дали вс. е наред
Във Варна, цяла сутрин валя, сега се мъчи да изгрее слънчо. Дано следобед да можем да излезем с малчо.
Гер4о каква е тази работа в неделя?  Tired
ВАРНЕНСКИ МАМИ Айде среща тази седмица???
ЛЕк и слънчев ден на всички.

# 227
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета, при нас като по чудо е невероятно време този уикенд  Nature Sunny Вчера бяхме на пикник- доволно хапнахме и се радвахме на слънцето, днес сигурно ще имаме подобна програма Simple Smile
Megs, наистина ти е много малко коремчето- да се успокоя и аз, че май хората взеха да си мислят, че ги будалкам че съм бременнна Wink
Моето лице също е по-чисто, но имам 2 приятелки, които също имаха леки бременности, съпроводени с красива кожа и сега се радват на момиченца- така, че едва ли има връзка...но кой знае. Аз на ултразвук скоро не съм ходила и ми е интересно дали ще ми кажат изобщо пола- разбрах, че при нас дори било практика да се скрива като информация от родителите Wink

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 210
Благодаря на всички за милите думи.
Ani Boland радвам се за взетия изпит.Успех и на следващите! Относно хремата аз изкарах такава. Спасих се с лимони и мед на сок- сутрин, обед, вечер. За два дни ми мина, а носа мажи с крем Здраве вечер. На сутринта си като нов.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 420

Ако Марков онзи ден наистина е познал , че бебето ще е момиче , ще съм склонна да повярвам , че еднаквите симптоми през две бременности означават еднополови бебета.

Но ще бъда сигурна 100% , когато родя !
Bunsy, искаш да кажеш, че вече са видели пола на бебо/ Питам понеже с теб термина ни е на една дата...Аз съм след 6-ти май съм при гинито, та да видим тогава дали малкото ще е в подходяща позиция;-) Praynig

# 230
  • Мнения: 1 341
Здравейте момиета!

Добре дошли на новите мами. Желя ви лека и безпроблемна бременност до края, а на финала здрави бебета!  bouquet

За дрешки говорехте преди време...аз купувам и все момичешки. Simple Smile Интуиция ли що ли, но до преди седмица-две си мислех, че ще е момиче, а сега все повече ми нахлува мисълта за момче. Crazy Луда работа...
Ако излезе момче с радост ще споделя покупките с Герчо, Деси и Ани Wink ....нали много искате момиченца и ви ги желая от сърце! Heart Eyes

Вчера разпуснах с малко шопинг терапия, но само Ема намаза. Ще изчакам да ми кажат предполагаемия пол и ще се вихря.

Герчо, много сладък твоя син! Аз онзи ден исках да гушна едно 3-месечно бебе, а Ема полудя. Дойде и се насади в мен, започна да крещи, че това бебе е лошо, че не иска бебе... ooooh!  След това го взех и тя много му се радва. Иначе казва, че бебето е в пупата ми, че ще го гали и гушка, ще му чете приказки. На моменти е, но определено се подготвям да има големи катаклизми наесен. Confused

Хайде аз изчезвам, че съм се развихрила да чистя.
Майка ми и баща ми ще ми гостуват, утре ги чакам да пристигнат. Ще ми донесат лютеничка, че тук няма откъде да си взема...ух само за това мисля. Mr. Green

Хубав ден!

# 231
  • Мнения: 27

Ако Марков онзи ден наистина е познал , че бебето ще е момиче , ще съм склонна да повярвам , че еднаквите симптоми през две бременности означават еднополови бебета.

Но ще бъда сигурна 100% , когато родя !
Bunsy, искаш да кажеш, че вече са видели пола на бебо/ Питам понеже с теб термина ни е на една дата...Аз съм след 6-ти май съм при гинито, та да видим тогава дали малкото ще е в подходяща позиция;-) Praynig

Да в четвъртък на първата ми фетална морфология .

# 232
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Здравейте и от мен - тъкмо ставаме ( при нас е 7:50 ) Запола на бебето - докато ви четях се замислих за предишните ми 2 бременостти. С дъщеря ми преди 11 години беше много лека - без гадене, постоянно в движение, но ми излязоха кафеви петна по лицето и станах много кръгла. Със сина ми преди 6 години - точно обратното - 5 месеца денонщно повръщане, и имах само корем. Сега съм още по зле, не спира да ми се гади и да повръщам, понякога само от мисъл за нещо си, не мога да помириша кафе и цигари ( а преди ги обожавах ) и има дни в които съм направо парцал и не мога да стана поне до 15. отслабнала съм 5 кг Sad Какво ще е бебето още не знам  ooooh!
А иначе за познаване на пола онази формула с 49 ми познава точно и за каката и за баткото а за бебето дава пак да е момче.  Laughing Ама това няма значение де  Hug.
Надявам се всички да имате хубав ден  Heart Eyes

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 420
 Simple Smileвидях е формулата де (49), излиза ми по нея момиченце...абе да е живо и здраво бебчето! Но нали ми е за първи път и ме тресат едни "Радини" вълнения:-) Напоследък започна и главоболие да ме мъчи нещо...да полудееш просто Crazy

# 234
  • Мнения: 68
Моето бебе, днес много се вълнува! То голямо ритане падна! Явно се успокои, че взехме изпита  Laughing

Ронка, ония ден като каза че си напълнила кошницата в Next и много благородно ти завидях! Дано и моето да е момиченце  Praynig Много искам  Praynig

# 235
  • Мнения: 1 668
И аз искам момиченцееее...
Бъзиках се с моя лекар, че ако е момченце да не ми казва, че да си купувам роклички на воля... Вчера какви сладурски рокли за новородено имаше с молааа, ама всички супер летни та се въздъжах, че дори да е девойка няма да се престраша да я пусна с рокля без ръкав и супер тънка в края на октомври. Вчера на рождения ден всички момиченца едни кротки, сладки, изписани... Моята хала с 5 годишните хлапета стряшни фурори правеше... Аз се уморих само да го гледам.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 420
Все си мисля, че момченцата са по=лесни с отглеждането Wink newsm78 или греша? Ger4o, историята познава и доста хали-момиченца хи хи  Embarassed Да ти е жив и здрав лудетината Simple Smile, пък нека да си е "хала". Като има енергия да изразходва... Laughing

# 237
  • Мнения: 1 668
Мели, аз пък знам, че момиченцата по-лесно се гледат, а и от моите наблюдения от лудо момиче до лудо момче разликата е огромна... момченцата като се родят има голяма опасност от пъпни хернии, имат по-големи проблеми с стомашно-чревни истории, екшъна със пишките, които вече се отрича, но масово се практикува в бг, по-голямата нужда от храна и съответно денонощното хранене и сменяне на памперси. Аз нямам приятелка с момиче, която да е хранила 8-10 пъти на денонощие до 10 месец като моя. Обикновенно минават на по 6 хранения още след първия месец... мамите на момиченца могат да кажат. момчетата статистически имат по-силни колики (отново заради статистически повечето хранения, които правят)... Абе не се сещам за нито едно по-лесно нещо при момченцата, отколкото при момиченцата от чисто физиологична гледна точка. Иначе суетата нататък сигурно поомешва представите, но да не забравяме, че има и суетни момчета. Моят син понякога се държи като момиче в това отношение. като се заинати, че не иска някой конкретен панталон или конкретна блуза и става страшно.

# 238
  • Мнения: 1 341
Megs, преди малко забравих да ти честитя РД. Жива и здрав да си и зло да те забрави!  bouquet

Ани, лятото ще си напазаруваш от некст и разните му там хубави марки от Ню Йорк. Peace
И въпреки, че напълних кошницата, още нямам потвърдителен мейл, а и парите не са си дръпнали. Дано се размърдат малко работните дни.

Според мен момченцата са си по-буйни. Мимиченцата са големи кипри, само като й кажа, че ще й се развалят зъбите и спря да пие сок!!! А само това пиеше и се бях шашнала как да я откажа, сега пие вода за страх , за да са й хубави зъбите.
Това с панделките при мен още не се осъществява въпреки, че си имам момиченце, защото едва сега започна да й расте косичката, доскоро бе плешивка...но и аз съм била така, а сега какво косище имам. ooooh!
Герчо, и аз съм чувала, че имат повече колики момченцата. Ема нямаше такива екстри. Пишките също са проблем, но аз с Ема имах малък проблем, а именно фимоза(срастване на срамните устни), добре, е беше съвсем леко и бързо се оправи.

Като си бяхме в Бг всички я мислеха за момче. Дори една бабка в Заимов ми направи забележка, защо съм облякла това момченце в розова рокля?! Shocked ooooh! Трябвало в синя да бъде. Joy
И тук на няколко пъти ми казваха, че е момче, но не им се връзвам...

Май съм изпуснала, но каква е тази формула?

# 239
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Според мен всичко си е от детето, на мен и двамата са ми били кротки бебета, даже май каката по се проявяваше. Иначе съм ги хранела еднакво.
А за чести хранения - тук е ад, задължително на 2 часа денонощно, само кърма и никаква вода. Тук са на принципа - добре нахранено бебе - щастливо бебе. Абе хора поставили храненето в култ Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт