Кандидат мами над 35 години-нека си дадем кураж -9 тема

  • 9 616
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 622
Margaritke, абе аз малко неподготвен  Blush ама бурен секс не помага ли за пукването на тези пусти фоликули  Rolling Eyes Ами то по-голямо физическо упражнение от това не се сещам  Mr. Green

Хей, друже, да ти кажа и на мен ми минават такива "скверни" мисли през главата. И макар че преди такава процедура трябва да има определено въздържание от мъжка страна (особено в случай като нашия, където има и мъжки фактор), ще вземем да обърнем гръб на тези условности довечера, пък каквото стане...!  love001

# 16
  • София
  • Мнения: 5 566
Здравейте и от мен в новата темичка!  Hug

АРГХТ, благодаря за темичката! Дано си с лека ръка!   bouquet

Зазолинка, активно го раздаваш, може би така е по-добре, че по-малко да го мислиш! Стискам палци!  Praynig Praynig Praynig

Цвета, да се оправяте бързо с малката.  Praynig Не ви е лесно в момента, промяната е голяма, а това е голям стрес, докато свикнете, но един ден всичко ще си дойде по местата.

Маргаритка, не знам за секса, пиле, щом сте с мъжки фактор и евентуално може да се наложи реинсеминация утре...  newsm78  Коремни преси съм чувала аз...  Hug

Дани, Деми, Лени  Hug Heart Eyes Hug

Пополино, ще си видиш бебчето скоро! Най-важното е всичко да е наред!  Hug

Каритас, надявах се, че се е получило при теб... Графиката ти беше добре до вчера..., когато температурата падна рязко... Следващият път дано имате повече късмет и да изловите яйцето!  Hug

Ние вчера бяхме на едно мероприятие, на което Иван Искров - управителя на БНБ ни направи една презентация... Много беше забавно...  Mr. Green 

Хубав ден на всички!   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 617
Благодаря ви за топлите думи, момичета и момче!  Hug
АРГХТ, ще взема да те послушам май... през май.  Simple Smile О! И благодаря за темата, сутринта бях съсредоточена в пускането на подобаваща закуска и забравих да спомена и тази ти заслуга. Що се отнася до поръчките ти - ще се постарая.  Wink

Стискам палци на Маргаритка и на всички, които имат нужда!  fingerscrossed

Прекрасен ден на всички!   bouquet

# 18
  • Мнения: 7 263
Margaritke, абе аз малко неподготвен  Blush ама бурен секс не помага ли за пукването на тези пусти фоликули  Rolling Eyes Ами то по-голямо физическо упражнение от това не се сещам  Mr. Green

Хей, друже, да ти кажа и на мен ми минават такива "скверни" мисли през главата. И макар че преди такава процедура трябва да има определено въздържание от мъжка страна (особено в случай като нашия, където има и мъжки фактор), ще вземем да обърнем гръб на тези условности довечера, пък каквото стане...!  love001

Принципно ARGHT е прав - бурният Wink  luvbed luvbed luvbed също помага със сигурност за пукането на фоликулите. Така че и това е част от решението естествено, но пък при мъжки фактор и предстоящо ре... незнам Blush

# 19
  • Мнения: 1 586
Абе гледам всички тренирате и стягате божествени тела за морето, нооооо...има едно НО - както обикновено става, между другото  Wink Не ме питайте "Защо?"  newsm78 Не знам...
Да не вземете да ми се изръсите тоооооочно, когато ме няма в града  Crossing Arms Все едно не сте идвали - да знете  Naughty
И за да няма след време подли инсинуации, ще ви светна с програмата ни, до деня Х отбелязан в календара ни като ден "След който ще трябва да се кротнем, защото  Wink "
Та така: 1-6.05. - Няма ни  Naughty Будапеща-Балатон-Хунедоара;
      30.05.-8.06. - Няяяма ниии  Wink - Шварцвалд-Алпите (там Alcho да се готви, ако имаме късмет);
           1-10.07. - Ъ-ъ...Тц  Naughty Няма да се брои - о.Самотраки и Халкидики;
Като ви казвам, че моето "бичме" ги измисля по-бързо, отколкото мога да ги осмисля, май не ми повярвахте  Blush

През останалите съботи и недели със сигурност няма да си стоим във Варна, но там вече промените са възможни и ЩЕ бъдат направени при необходимост  Hug Heart Eyes Hug И да не идвате точно до Варна, а някъде на около 150-250км наоколо пак да се обаждате, еййй... На нас ни дай на път да сме  Mr. Green и на хубави места Hug

# 20
  • Мнения: 7 263
Да не вземете да ми се изръсите тоооооочно, когато ме няма в града  Crossing Arms Все едно не сте идвали - да знете  Naughty

 Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha

умори ме от смях  Joy hahaha
и вашта програма като нашата миналата година  Heart Eyes та .......... ще донесете я някоя алпийка, я някой снажен елин  Crazy като нашто Пражанче Party Flutter Crazy Mr. Green
Иначе чак ме е яд че нямаме път към Варна, но поне дистанционно   cheers cheers cheers

# 21
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
ARGHT, ммммм Thinking харесва ми програмата...смятам да я покажа на милото довечера  Joy Joy Joy . На него му дай програми да организира, Пантелей Пътник съм го кръстила  Joy Joy Joy

Миналата година на рождения ми ден (27 Юли, да не забравите да ми честитите ей  Naughty) ми подари Круиз...ама аз въобще не знаех, беше ми казал че сме на бунгала на о.Крит и толкова. А като ни качиха на големия кораб от Крит, все още не ми се вярваше ....няколко часа ми трябваха да го осъзная, че не е сън а реалност  Heart Eyes . От тогава и друго име съм му измислила , Пинокио  Joy Joy Joy ...Лъжец ви казвам, ама от сладките  Joy

# 22
  • там където мога да си закача хамака
  • Мнения: 284
Страхотна нова тема ARGHT  bouquet - ха дано да е на късмет.
Паполино, такава е в UK системата  Thinking . Гледам ги в БГ ходят всяка седмица  ooooh! . Но ако имаш съмнения, някакви оплаквания или настояваш, няма къде да ходят ще те видят на видео-зона. Но по принцип, ако се чувстваш добре и ако не открият проблем при кръвните изследвания не те гледат...така са какво да ги правим. Иначе можеш и на частно, но съм чула че цените са фантастични  Mr. Green
Така е - фантастични са. Специално за този тип видеозон за бременни не съм проучвала в UK на частно, но знам един друг колко струва. За сравнение - само видеозон на бъбреците в UK без преглед чрез плащане е 300 паунда, ако си чакаш реда през NHS е безплатен. В БГ преглед + видеозон от специалист уролог на частно е 52 лева /цени във Варна от предната есен - между другото и в София не са по различни - толкова ми взеха предното лято там за същото - оказа се че паниката е излишна - нищо ми няма на бъбреците - просто некомпетентни JP-та в NHS-а - за БГ аудиторията NHS в UK е малка сграда където има няколко кабинета за лични лекари, сестри, рецепция, тоалетни, чакалня и стаи където ти вземат кръв и цитонамазка - няма нищо общо с поликлиниките в БГ - те май тук нямат такива - специалистите работят в болниците -  NHS има доста начесто - Мили Ванили може да ми се смее на обяснението, но толкова знам за системата им/. Само мога да кажа че съм страшно недоволна от подготвеността на личните лекари. Смятат че водата им е лечебна и обикновено лекуват с това - пийте повече вода или пийте по-малко вода е доста често срещан съвет и предписание. Уф - обещах че няма да се отплесвам.
А не пиша...честно казано от срам Embarassed Много често напоследък си мисля "с какво право коментираш, ти не си от тях, тези момичета имат истински цели, а ти дори не можеш да се грижиш за детето, което се появи ей така, без проблеми и ти не можеш да оцениш какво имаш, какво въобще си мислиш за второ и т.н."
 Пак казвам, много ме е срам, ние сме тук на фаза "работеща и заета майка, супер нервна, загрижен и неопитен татко, всичко ново на куп, без помощ от някъде" Sad Който каквото си търси, си го намира, но проблемът ми е, че този път страдам не само аз. На всичко отгоре и двете с Аннабел се разболяхме много, влачим се цяла седмица със запушени носове и температура, съответно не спим много, не ядем и така...Спирам, защото пак ме досрамя, бях си обещала да съм само положителна, а не го постигам
Леле Цветак - как можа - сега наистина трябвада те е срам ,че си написала това. То в такъв случай и аз не трябва да съм в темата. Никога не съм възприемала заглавието като нещо което подсказва че темата е само за бъдещи мами над 35 с ПРОБЛЕМИ. То може да се предположи, че ако човек до тази възраст няма деца, значи има проблем, но не е задължително - ето нашия случай - просто е въпрос на избор, а понякога и обстоятелствата играят важна роля. Голяма част от участниците пък са с по едно и две деца - отлично доказателство че проблем и да са имали са го преодолели. И трябва да ти кажа, че не мога да не се включвам къде адекватно къде не - ами и аз можех да открия че имам проблеми - пък знае ли човек - може да излезе нещо в бъдеще. Това е един нов свят за мен и аз се уча от другите. А нужда от кураж имам. Тук никой не реагира на възраста ми - смятат го за нормално да имаш дете над 35 - за разлика от БГ. И обстоятелствата при мен бяха и са в момента че аз близък контакт с бебе не съм имала - или пък с жена която е раждала. Направо имам чувството че след 30 седмици ще се срещна с едно извънземно, което ще бъде напълно безпомощно и аз даже не знам как да се грижа за него. Направо се подрисквам от страх. Пък като се сетя за възпитанието - направо се парализирам. Смело се включвай и пиши. В момента се самообвиняваш за неща за които не си виновна. Правиш всичко най-добро за семейството си - вярвай ми. И трябва да си дадеш време за адаптация. Аз в БГ доктор съм виждала за целия си живот маскимум 10 пъти - броя и посещенията на гинеколог - тука съм ако не всеки мисец то през месец. Това просто ме съсипа - всеки грип, които почне в офиса на съпруга ми си го изкарваме и двамата. Но няма как - ежедневно само при возене в метрото се срещаш с толкова хора, че..... Анабел е малка и организма й постепенно ще се адаптира. По трудно е за възрастните. Уф - пак се отплеснах. Исках да кажа че си добре дошла в темата.
Леле колко сте изписали докато аз творих тук.
Страхотни плнове ARGHT.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 13:37 от papolino

# 23
  • Мнения: 2 617
Паполино Heart Eyes Много са ти ведри писанията винаги!  Simple Smile
 
Ей, Мили, разгледах снимките на един дъх! Гръцките острови и най-вече Крит са ми мечта, засега несбъдната, а Дубровник е прелестно място, особено лятото, като почнат ония ми ти концерти по времето на фестивала!   Размечтах се.  love001

# 24
  • Мнения: 189
ARGHT: Октомври е най-хубавият месец за почивка в Гърция. Препоръчвам ви о. Родос там съм живяла 4 г. много е готино или на о. Миконос, Сандорини, Закинтос, Крит. За Халкидики съм чува, че е много красиво, но не успях да отида Sad Абе с две думи цяла Гърция е красива и ми липсва Outta Joint еееее не много Wink

# 25
  • Мнения: 510
 newsm44 Айде да се отчета .Изследването ми в Терапията също е отрицателно и доки каза че най вероятно се касае за много стара инфекция тъй като РПХА не е високо и няма място за притеснение.ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ аз не че ще престана да се притеснявам докрая все за нещо но по спокойно се диша. newsm62 newsm62 newsm62 Успех на всички в начинанията .
Бъни къде си ? Hug

# 26
  • Мнения: 606
Благодаря за новата тема!  bouquet

Кога успяхте да отидете на  2-ра страница ooooh!, ,но ще ви изчета- може и по-късно... Hug


Имам великолепни  1swing, невероятни  smile3535, страхотни   261uu и други такива предчувствия за тази тема



Дай боже! Praynig

# 27
  • Мнения: 1 586
...Гръцките острови и най-вече Крит са ми мечта...
Ние сме ходили на 7-8 острова, но на мен Корфу ми е мечта...Докато разглеждах снимките направо позеленях от завист  Mr. Green Миналото лято бяхме тръгнали за там, но нещо в последния момент ни се промениха плановете и качихме Митикас. Еххх...о. Санторини - не прекалявайте, че да не ми видите петичките само и то обвити с прах  Crazy

ARGHT, ... харесва ми програмата...смятам да я покажа на милото довечера  ...
Давай - може да ма'аме гащи някъде заедно по кръчметата  Hug Heart Eyes Hug
Уффф...ама как се размечтах  Blush Никаква работа не мога да свърша  Blush Добре, че след една седмица заминаваме иначе щеше да ми се стегне душичката  Rolling Eyes

Престанете с идеите  Crossing Arms Край  Crossing Arms Сменяме темата  smile3513 ... или по-скоро да се връщаме на темата  Blush

if-ченценце...  261uu  261uu  261uu Давай следващата тревога  newsm66 newsm66 newsm66 да преборваме, пиле  Hug

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Минавам само да се запиша да не ви изпусна. После ще наваксвам с четенето.

# 29
  • Мнения: 1 586
Нашата презокеанска къщовница вече е станала и предполагам душата и е в петичките  Praynig
VanhorneHug Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт