Венеция къде, какво, за колко

  • 113 001
  • 776
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 202
anelima, страхотни снимки  Crazy
И малката принцеса е супер  Hug

# 721
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Момичета, удачно ли е да се нощува в Моглиано? Дали не е прекалено далеко? newsm78
Възможно е да е обсъждан този въпрос, но не съм успяла да прочета още цялата тема, а съм на фаза запазване на хотел... и ми е спешно. Peace


Имам още един въпрос: на гарата в Местре има ли възможност за оставяне на багаж за съхранение- отделни касетки например?

Благодаря предварително!   bouquet

# 722
  • Мнения: 282
anelima, много хубави снимки! Hug
В апартамент ли бяхте отседнали? Изглежда много добре.  Grinning

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 423
anelima, ами аз ви помня от самолета!  Laughing

Много хубави снимки, личи си че сте се забавлявали страхотно!

# 724
  • Мнения: 2 255
добре дошли момичета   bouquet
anelima чудесни снимки, и видимо забавна разходка сте направили  Hug
Mims* пускай и ти малко карнавални снимки  Praynig 
давайте да гледам и да се радвам задочно  #Crazy че мойта Венеция пак се измести нейде във времето  Sick ...вчера платих един априлски езиков курс в Малта на големия син  Peace и пренасочих средствата  Mr. Green но надеждата умира последна ...ще стигна пак ...само дано да е скоро  Praynig

# 725
  • София
  • Мнения: 10 019
Чудесно снимки! Много красиво Simple Smile

Според сайта на жп-то има за съхранение на багаж http://www.grandistazioni.it/cms/v/index.jsp?vgnextoid=b63794ddb … 000003f16f90aRCRD

# 726
  • Мнения: 2 255
Чудесно снимки! Много красиво Simple Smile

Според сайта на жп-то има за съхранение на багаж http://www.grandistazioni.it/cms/v/index.jsp?vgnextoid=b63794ddb … 000003f16f90aRCRD

Да има, ние 1вия път на връщане от Милано с влак, направихме нарочно прекрачване във Венеция  Peace за да се разходим и оставихме багажа на гарата, удобно е и не е скъпо  thumbsup

# 727
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Чудесно снимки! Много красиво Simple Smile

Според сайта на жп-то има за съхранение на багаж http://www.grandistazioni.it/cms/v/index.jsp?vgnextoid=b63794ddb … 000003f16f90aRCRD

Да има, ние 1вия път на връщане от Милано с влак, направихме нарочно прекрачване във Венеция  Peace за да се разходим и оставихме багажа на гарата, удобно е и не е скъпо  thumbsup

  bouquet
Аз запазих места в хотел в Местре, но за полета от Венеция ще ни трябва място за съхранение на багажа.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Сега на спокойствие най-после да разкажа това-онова и да покажа снимки  Simple Smile
Пристигнахме следобед на 6.2, настанихме се в апартамента и драснахме по улиците. Двете девойки от групата се бяха подготвили подобаващо - с рокли за всеки един от дните, съответните аксесоари и прически  Simple Smile Много красиви дами, колко народ ги снима даже не искам и да си представя.
Та, тръгнахме по улиците, помотахме се доста, заваля дъжд и тръгнахме да се прибираме. И както може да се очаква - изгубихме се  Laughing Поне час и половина се лутахме, питахме, хилихме се като луди под дъжда, е, прибрахме се накрая.
Следващите два дни програмата беше почти една и съща - посока Сан Марко, разходка с гондола - лелеееееее 100 евро искат тези хора за половин час! Убедихме един много симпатичен Матео да ни вози за 80, та и тази емоция изживяхме. На всеки мост снимка, на всеки канал - също, абе навсякъде.
Хайде стига съм приказвала, ето снимките. За протокола - с една червена негърска коса съм  Laughing

# 729
  • Мнения: 4 202
Ехаааа, страхотни снимки, Мимс!

# 730
  • София
  • Мнения: 1 482
Момичета, удачно ли е да се нощува в Моглиано? Дали не е прекалено далеко? newsm78
Възможно е да е обсъждан този въпрос, но не съм успяла да прочета още цялата тема, а съм на фаза запазване на хотел... и ми е спешно. Peace

Благодаря предварително!   bouquet

Не е далеч, около 15 мин е с влака, който минава и през Местре Peace

# 731
  • Мнения: 644
Mims, много хубави снимки! С някои неочаквани гледни точки, напр. просторите с пране или носа на гондолата ви под моста, с отраженията във водата, са супер! Peace
И костюмите, които са в двойки имат особен чар Heart Eyes
Пък на теб много ти отива червената афро прическа Hug

# 732
  • Мнения: 282
Мимс,и тук да си кажа,че снимките са страхотни,ти също! Hug Личи си,че сте се забавлявали и сте си изкарали чудесно!  Party

# 733
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Благодаря, радвам се, че ви харесват  Hug
На всички, на които Венеция предстои, пожелавям незабравими преживявания!

# 734
  • Мнения: 124
Мимс, прекрасни снимки Peace. И тази вечер ще сънувам Венеция Hug

Общи условия

Активация на акаунт