Венеция къде, какво, за колко

  • 112 941
  • 776
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 9 979
Mims, страхотни снимки - невероятни би казала даже! newsm10 anelima, и твоите също са страхотни...ама много цветно и пъстро по този карнавал - красота. А дъщеричката ти е смела - повечето деца биха се уплашили от толкова маскирани хора, и е хубавица!
Ей значи ще трябва и по време на карнавала да се ходи..този форум развращава  Crazy

Имаше ли много тълпи?

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много! На Сан Марко, в близките улици, на моста Риалто, по крайбрежието... По едно време си помислих, че ако изтърва нещо ще ми е трудно да се наведа даго взема  Laughing
Всъщност, на 8-ми беше доста по-спокойно и разредено, но пак си имаше много хора. На 7-ми беше истински ад, здрави нерви и непукизъм трябва да притежава човек. Една дама-венецианка, очевидно абсолютно бясна на нас, карнавалните туристи, с огромна чанта, се опита да мине като влак през мене и ми счупи маската  Close, трудно се удържах да не я докопам за косицата  hahaha

# 737
  • Мнения: 282
трудно се удържах да не я докопам за косицата  hahaha
Не за вярване,че не си го направила. Joy
А температурите как бяха в сравнение с тук? Rolling Eyes

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 423
На 6ти - дъжд, хладно.
На 7ми - слънчево, топло, много приятно, около 10 градуса.
8ми и 9ти - стууууууд, въпреки че имаше слънце, по моя преценка около нулата може би е било.

Бързо изчезна тази, само едно "скузи" промърмори, защото зейнах на непознат за нея език  Laughing

# 739
  • Мнения: 914
Супер са снимките от карнавала! Все едно се пренасяш в друга епоха, май наистина Венеция трябва да се посети и по време на карнавала!

# 740
  • Мнения: 644

Ей значи ще трябва и по време на карнавала да се ходи..този форум развращава  Crazy


 newsm10

# 741
  • Мнения: 2 603
Е, момичета на мен Венеция ми се размина и този път, вчера бяхме зле и двамата и останахме да си почиваме в хотела.. за сметка на това отидохме да видим Лаго ди Комо и Лугано, Венеция ще я видя лятото надявам се  Mr. Green

# 742
  • Мнения: 2 241
Mims*Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не мога да коментирам този град.
Разкошен е  Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 1 243
Снимките са невероятни Peace Отново се размечтах, дори си мисля дали да не повторим на пролвт  newsm78

# 744
  • София
  • Мнения: 326
anelima, ами аз ви помня от самолета!  Laughing

Много хубави снимки, личи си че сте се забавлявали страхотно!
И аз ви помня...как не сме ви уцелили и да се снимаме с вас  Wink ...много хубави костюми страхотни снимки

# 745
  • Варна
  • Мнения: 1 423
anelima, ами аз ви помня от самолета!  Laughing

Много хубави снимки, личи си че сте се забавлявали страхотно!
И аз ви помня...как не сме ви уцелили и да се снимаме с вас  Wink ...много хубави костюми страхотни снимки

Всъщност, май и по улиците ви мярнах, чух бг реч и се обърнах, почти мога да се закълна, че бяхте вие  Laughing В тази тарпана обаче, задача номер едно беше да не се пръснем групата, че после няма откриване  ooooh!

Ееех, хубаво и емоционално беше  Heart Eyes

# 746
  • София
  • Мнения: 326
anelima, много хубави снимки! Hug
В апартамент ли бяхте отседнали? Изглежда много добре.  Grinning

Благодаря!
Да, в апартамент бяхме, в Cannaregio,между моста Rialto и спирката Ca d'Oro.

# 747
  • Мнения: 282
Благодаря!
Да, в апартамент бяхме, в Cannaregio,между моста Rialto и спирката Ca d'Oro.
И аз съм резервирала стая точно в този район. Grinning
Искам да те помоля да пуснеш линк към апартамента,че едни приятели ще пътуват след нас,но ще са с децата си,а все още не са си направили резервация на хотел. Hug Предполагам е много удобно за двама възрастни и две деца.

# 748
  • София
  • Мнения: 326


И аз съм резервирала стая точно в този район. Grinning
Искам да те помоля да пуснеш линк към апартамента,че едни приятели ще пътуват след нас,но ще са с децата си,а все още не са си направили резервация на хотел. Hug Предполагам е много удобно за двама възрастни и две деца.
Апартамента е с две спални, две бани с тоалетни(едната с душ кабина, другата-с вана), кухн.бокс с хол, голяма трапезарна маса, ТВ-та във всяка стая, обурудван с всички уреди- пералня, сушилня, миялна....прахосмукачка Wink ....наистина имаше всичко, даже повече от необходимото, и чадър до вратата Peace
Давам линк : http://www.freereservation.com/en/apartment_venice/Appartamento_Ca_Emma/

# 749
  • Варна
  • Мнения: 1 423
....наистина имаше всичко, даже повече от необходимото, и чадър до вратата Peace
Давам линк : http://www.freereservation.com/en/apartment_venice/Appartamento_Ca_Emma/

Хахах, в нашия апартамент до вратата бяха строени няколко чифта гумени ботуши  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт