Празниците наближават, за купона АПРИЛчетата се стягат!

  • 54 047
  • 510
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 676
Момичета,

От клубчето ми казаха, че е още рано да ми кажат дали ще имат резервирано тържество или не за дата 18.12. Ще минавам пак от там и ще следя положението, и веднага ще Ви информирам Grinning
Лек ден за сега от мен.
О.К.  Hug.

# 481
  • София
  • Мнения: 676
Честит Рожден Ден, Jujka!

  Да си здрава, постигаща мечтите си, да те слушкат децата и мъжа  Laughing!

     

# 482
  • София
  • Мнения: 676
Като гледам тази година май няма да се организираме за коледно тържество  Thinking.

# 483
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета, за съжаление вчера говорих с клубчето и следобеда им(както ние искахме) се е заел с предварителна резервация. Не мога да се сетя за някое друго, което да е приятно(като обстановка и за децата, и за нас) и да отидем в него.
Много съжалявам, че така се получи  Confused просто исках нокой да не се ангажира и набутва с пари по резервацията, и затова така го предложих.
Ако някоя се сети за някое клубче, дето да можем да идем без резервация.....аз съм за Peace

# 484
  • София
  • Мнения: 676
Честито Рождество Христово!

Да сте здрави, да цари сплотеност и радост в домовете ви!

   
 

# 485
  • Мнения: 255
Честито Рождество Христово!!!


Здраве, мир и разбирателство във всички семейства!
Честит имен ден на всички празнуващи!

# 486
  • София
  • Мнения: 5 362
Честито Рождество Христово!

# 487
# 488
  • София
  • Мнения: 5 362
Честита Нова Година!Пожелавам ви да сте здрави,усмихнати,обичани!И нека новата година да ви донесе всичко онова,което старата забрави!

# 489
  • Мнения: 35 962
дами, заповядайте!
РОДЕНИ 2005

# 490
  • София
  • Мнения: 676
Мамчета, къде се загубихте? От 2 месеца никой не е влизал. Вярно, че има обща тема за набор-2005, ама още не са архивирали тези по месеци.

# 491
  • Мнения: 255
в родени 2005г,  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Дори, мерси за милите думи за Миша  bouquet

# 492
  • Мнения: 5
Здравейте,майки на априлчета,родени през 2005г.!
Досега поръчвахме тортите за рождените дни на нашето априлче от сладкарница"Неделя",но ми се иска малко разнообразие и затова ще съм  Ви благодарна да ми препоръчате някоя друга сладкарница в София.За почерпка в детската градина медицинската сестра иска сертификат от сладкарницата,който да гарантира,че продуктът е пресен(и има право),а не навсякъде дават такъв.Мерси предварително!  bouquet

# 493
  • София
  • Мнения: 5 362
Аз харесвам торти Лагуна.Имат сертификат и може да ти я доставят директно в детската градина.

# 494
  • София
  • Мнения: 6 254
ехее, привет, момичета! Hug
как сте, как са децата? ние сме и тази година в детската градина, оглеждаме се за у-ще сериозно. хайде, отивам да видя другата тема. Wink

Общи условия

Активация на акаунт