След колко време второ?

  • 1 356
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Аз искам 2, но определено второто ще е след постигането на някои цели, които съм си поставила!

# 16
  • Мнения: 752
Аз искам две, а таткото нещо говори вече за три. Разликата им (живот и здраве) ще бъде 2 години и малко. Честно казано исках точно такава разлика между децата, но ме беше малко страх да планирам второто забременяване. Стана почти случайно (почти, щото за татито май не беше случайно) и то точно с такава разлика. Абе някой си знае работата.

# 17
Предпочитам по-голяма разлика, поне 5 год. Далеч съм от мисълта, 4е е по-добре децата да се отгледат наведнъж. Мисля, че трябва и първото дете да се подготви за нов член в семейството.

# 18
  • Мнения: 4 244
Искам 3 в момента се боря да убедя тати да се вземе в ръце, че сме на финала Mr. Green

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз също предпочитам разлика над 5 години, но стана тя каквато стана . Сега разликата ще им е 2г и3 месеца Rolling Eyes
Иначе предпочитам 2 деца, смятам това да ми е последна бременност
по погрешка гласувах в анкетата с последния отговор много, много, много - не порчетох, че става въпрос за деца - помислих си, че е за разлика в годините Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 550
Много, много! Лекарите казват поне след 2 години.

# 21
  • Мнения: 955
ВЕДНАГА СЛЕД ПЪРВОТО!

# 22
  • Мнения: 4 187
Преди да заживея с мъжът ми исках само едно дете! После неговогто желание за деца и ентусиазма му ме заразиха и си казах, че може и да са 2 !
След като забременях и най-вече след като родих,  съм навита за  3 деца !

# 23
  • Мнения: 779
Едно и аз го имам вече  Heart Eyes!

# 24
  • Мнения: 4 629
Сигурно след 4-5 години ще дойде време за второ бебче  Heart Eyes  Иначе искаме да имаме 3чки

# 25
  • Мнения: 2 950
Ние сме решили когато принцесата стане на 2г., да правим братчето й  Hug
Непременно ще са поне 2, ако финансите ни позволяват, ще имаме още   bouquet

Но ако стане  и по-рано, ще съм ужассссссссно щастлива! Joy

# 26
  • Мнения: 6 904
и аз искам 3, но засега нямам нито едно  Embarassed
а за разликата ми се струва удачно да е някъде 2-3-4 години, нещо такова

# 27
  • Мнения: 2 609
Ние искаме двечки,но ще изчакаме поне още година Laughing

# 28
  • Мнения: 1 108
Ние искаме да две дечица.Второто го планираме за след 4 години.Баткото да порасне , че да помага  Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ами аз о6те като влязох в болницата да раждам първото му казах на мъжо "като стане на 5-6 месеца и почваме 2 но уви не било писано родих със секцио и казват 3-4 години лекарите а ина4е искам многооооооо

Общи условия

Активация на акаунт