''Парфюмни размисли и страсти'' 12

  • 18 177
  • 445
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 625
Aз имам от 2004-та година 50 мл....и още не съм изхабила и половината. А имам и тоалетната вода...тя да е 75 или 100мл...В началото много ми харесваше, но след няколко месеца взе и мене да ме дразни

# 31
  • Мнения: 214
Анастасия Мозер Joy Joy Joy hahaha еееетова ме разби.
Tess и аз забелязах трайно присъствие на Диор в челната 3-ка.
Кажете как процедирате с размените,какво правите?Пръскате се,като решите ги пускате за размяна...ит.н. а как сте сигурни за отсрещната страна??? newsm78има ли рискове някакви?
Tess ето,например тези 2 посочени от теб,пробваш ли ги някъде или само по описание.Не съм се занимавала с такава дейност и незнам...

# 32
  • Мнения: 2 590
Аз не съм разменяла досега и нямам идея как точно се процедира. Взимала съм от Продавалника след проба разбира се. Рискове винаги има и за двете страни Simple Smile
Хайде де paola2 къде се губиш? Липсваше ми.
Правим си класацийка за топ 5 на любими дизайнерски къщи.

# 33
  • Мнения: 522
Класацийка ли си правите? На най-харесван парфюм ли?

# 34
  • Мнения: 2 000
Момичетаааа,аз тотално се оплетох:))Последно за какво говорим- за Кели Калеш:
http://www.fragrantica.com/images/perfume/o.1335.jpg

или за този на Хермес,който бях пуснала и който случайно се казва Калеш  Mr. Green
http://www.fragrantica.com/images/perfume/nd.23.jpg

кой мирише на мухъл и канела? омотах се Rolling Eyes Laughing Crazy

ПП.леле. Embarassed То било едно и също,едното е ЕДП  Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 522
Аз говоря за този



Аааааа любими дизайнерски къщи. мен тия дни ме е обхванала една апатия и всички парфюми които имам вече не не ми се нравят. Всеки ден искам нещо ново и ново и ново..... та за това се изгубих.

# 36
  • Мнения: 2 590
А тези Калеш и Кели Калеш не са ми познати.
Аз казах, че Лолитата ми го докарва на мухъл след като улегне.
А канелата май беше за Калеш newsm78

# 37
  • Мнения: 214
РЕ те и двата са на Ерме.Старият е само Калеш,новият розовичък е Кели Калеш.Говорим за старият златист Мозеров Калеш  Joy.Доколкото разбирам и новият е подобен

# 38
  • Мнения: 2 000
а за Доната - никой ли не го е помирисвал:) http://www.fragrantica.com/images/perfume/o.2354.jpg

# 39
  • София
  • Мнения: 5 656
Леле майко, за 2 часа 3 страници  ooooh!
Да благодаря на Тес отново за отделеното време и проявеното старание да ни запознае с поредните красоти, страхотна си, Тес  Heart Eyes
Отивам да наваксвам, да изчета и да се включа в класацийката.
РЕ, Доната е много приятен парфюм, нежен, пролетен, от типа на Нина и Love in Paris, препоръчвам ти да се запознаеш с него, лесен е за харесване, без да е банален.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 14:58 от Атти

# 40
  • Мнения: 522

Аз не съм. Не знам защо но никога не съм посягала към Лаора Биаджоти  newsm78

# 41
  • Мнения: 4 166
Дона не, съжалявам Peace Ами как процедирам - бързо се насищам на някои аромати и просто не обичам да държа нещо, само и само да трупам  - обичам всичко да ме кефи максимално. Преди и Тинкърбел беше казала - че час по -бързо иска да се оттърве от ''черната овца'' Laughing аз съм същата, парфюм, който не ме привлече повече от месец и просто ми се е изпарило желанието за него директно тръгва към нов адрес. Уговарям се с момичето отсреща, разменяма си адресите - отивам в пощата и пускам препоръчано добре опакования парфюм, след два три дена получавам известие от нашата поща за пристигнала пратка - отивам и си взимам моя - това е. Понякога, както вчера разменям на сляпо, друг път чакам парфюм, който добре познавам и искам Peace Simple Smile

Благодаря ти Атти  bouquet

Вили, жалко, че Лолитата е започнала да те дразни, дай и още малко шанс, ако не става просто я размени - много е лесно Simple Smile Винаги има риск разбира се, слава богу до сега съм попадала само на коректни момичета Peace (пу пу)

# 42
  • Мнения: 2 590
Скоро обаче май не е пускано нещо в размените, поне не ми излиза темата в нови отговори.

# 43
  • Мнения: 4 166
Оооо, как - на ден поне по 3 - 4 предложения има Peace

# 44
  • Мнения: 0

А този Кели Калеш .... Усещам яко канела в него... Thinking
това тотално ме отказа- мразя канела ooooh! ooooh! ooooh!
Рени, не бива да се отказваш от аромат само заради едно мнение или обратното - да се навиваш. Simple Smile Жаки усеща канела , но реално в нотките няма  канела. Има обаче в базата кожа и ирис. Определено КК не е за поръчка на сляпо , но е много интересен аромат. Първия път когато го тествах усетих от начало до край само кожата , втория  път се намеси и една свежа ментолова нота, която незнам точно от коя съставка идва. newsm78 А при третя тест го усетих съвсем различен- прекрасен аромат , упойващ и завладяващ, кожата се усети едва доловимо, накрая. Във fraganceX имаше виалчета. Или помоли някой да ти изпрати пробичка.
 За Хилари - определено е по-лесен за приемане и харесване. Преди седмица го подарих на дъщеря си. Самата аз още не съм го пробвала, но това което усещам когато тя си го слага е много приятен аромат. На мен в началото ми ухае на круша (реално има манго в състава си).  Хубав е, не е някой блудкав и безличен аромат какъвто обикновено се очаква от парфюмите на звезди.
Чела съм и доста добри отзиви за него.

п.с. Ако ти се чака мога да ти изпратя пробичка.

Общи условия

Активация на акаунт