''Парфюмни размисли и страсти'' 12

  • 18 224
  • 445
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 590
Това дали ще ти свърши работа? : http://www.naturesgardencandles.com/candlemaking-soap-supplies/item/df-1109
Олио някакво го дават, но по коментарите съдя, че май се харесва. Чета, че за тяло , за вани ,за свещи ги ползват. Иначе за парфюм не се сещам  в момента с моноаромат на лале.
За протокола току що се връщам от градината и ги помирисах  Grinning

# 406
  • Мнения: 0
Моми4ета бихте ли ми казали нещо за този! BlushДали е много ретро миризмата???

# 407
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това олио ми звучи интересно. Поръчвала ли си от този сайт?
хареса ли ти аромата на лале?Simple Smile

# 408
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Моми4ета бихте ли ми казали нещо за този! BlushДали е много ретро миризмата???
Това ЛуЛу отначало ми хареса - явно съм била в парфюмен делириум. После обаче комбинацията от анасон и беноин ми докара страшно главоболие и отвращение. Оставила съм го за по-добри времена и настроения.
Иначе е ориенталско-флорален шлейфов аромат. Първоначално повече цветен, после сгряващо-топъл на кожата.

# 409
  • Мнения: 2 590
Това олио ми звучи интересно. Поръчвала ли си от този сайт?
хареса ли ти аромата на лале?Simple Smile
За съжаление не съм поръчвала от сайта и отзиви за него не мога да дам, но намерих и в други сайтове такова олио. Ако случайно този няма доставка до Бг.
Иначе миризмата на лале страшно ми харесва, естествено след като го подуших се сетих, че ми е позната, но когато зададе въпроса просто не изплуваше в съзнанието ми. Както и да е, ще се постарая да я запечатам наистина е чудесна миризма.  Grinning

# 410
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Радвам се, че ти е харесала. Също много сладък и хубав мирис имат малките градински карамфилчета и едно друго градинско цвете - монарда.

# 411
  • Мнения: 178
Току що се сетих ,че Бронли имат моноаромат Лале.Не съм го мирисала,но стрелицията от същата серия е много хубава.Мисля,че в Бонжур ги продават..

# 412
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Току що се сетих ,че Бронли имат моноаромат Лале.Не съм го мирисала,но стрелицията от същата серия е много хубава.Мисля,че в Бонжур ги продават..
О! Мерси много. Още утре ще отида да го тествам

# 413
  • Мнения: 214
Приятно ми е-Богиня!Лелеее ,беноин ли има в Лу-Лу...?какво беше това?Звучи ми като някакво бомбастично химично съединение  Thinking
По темата.Лу-Лу ми беше голяма любов,но точно след този Великден и аз го пооставям временно.Много ми стана зле от него,чак ми се догади/сорри,ама факт/,също главоболие и при мен.Обаче зимата не е така!Може просто да не е за пролетно-летният сезон.Определено вечерен за мен или за сериозни,тежки поводи.Трябва да се внимава с този аромат на Кашарел.Мисля,че и класическият Eden е толкова тежичък,поне така ми се струва.
Я!Изненадка!Какво открих във www.fragrantica.com
  Carla Bulgaria Roses Beauty

# 414
  • Мнения: 4 204
Здравейте!
Много обичам парфюми и ще ми е  приятно да се включа при вас стига да ме приемете разбира се Wink

Относно лалетата и аз си нямам никаква идея как миришат.
Във Фрагрантика излиза този списък,може поне да се ориентираш сред кои да тестваш http://www.fragrantica.com/notes/Tulip-222.html


Здравей Бориславче, добре си дошла Simple Smile, много обичам лалета и то точно червените големи лалета с обли листа, може и жълти Laughing, не си представям дали би ми харесал парфюм с аромат на лалета, защо пък не

# 415
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Утре като тествам лалето на Бронли ще дам подробен отчет. Въпреки, че Бронли не са точно образец за добра парфюмна композиция, но... може пък д аима изненади.

# 416
  • Мнения: 214
Tess ,какви лалета видях вчера за една сватба/Сорри,нямам картинка/ обаче коралови на цвят,нещо по-скоро към оранж с бели линийки като раета.Невероятни!

# 417
  • Мнения: 13 627
Здравейте Simple Smile Много сте изписали...май скоро ще има нова тема Simple Smile

# 418
  • Мнения: 4 204
ще имааааа, и ще е по -различна, за разнообразие Grinning Миши звучи страхотно, прекрасни са лалетата Heart Eyes

# 419
Tess d`Urberville ,благодаря! Wink

Заинтригувахте ме с тези лалета,въпреки че в момента съм на вълна момина сълза. Heart Eyes
Ако знаете някой изчистен моноаромат ще ми е от голяма полза да го споделите

Общи условия

Активация на акаунт