"Twilight "/"Здрач" - тема 10

  • 27 084
  • 425
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 12
"ЗАЗОРЯВАНЕ " (спойлер) ! Я кажете вие какво мислите за поведението на Розали...

ЗАЗОРЯВАНЕ (спойлер!) в какъв смисъл й се дразниш? че е прекалено войнствена или собственическа ли? ... за целта на сюжета, ако Розали не беше на страната на Бела, щеше да стане зле, нали- а така й е "бодигард" и понеже и Емет ще застане на нейна страна, ако стане напечено, се получава шах-мат-  същото нещо се повтаря в пакта на върколаците- и там е вътрешно разцепление по въпроса

ЗАЗОРЯВАНЕ (спойлер!) Да , да това , че е на нейна страна е добре , имах предвид , че в началото много ясно и се личеше презрениетето което изпитва към Бела и в един момент Бела забременява и Розали й става "бодигард" ...... малко странно ми е това поведение !  newsm78

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 23:50 от ●๋: Г@ДиĦч ?Ŧ@ ●๋:

# 391
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 965

"ЗАЗОРЯВАНЕ " (спойлер)

Аз не усещам някаква промяна в Розали. Все още не "обича" Бела, тя се грижи за бебето, а Бела е просто "утроба"

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 00:39 от Miriel

# 392
  • Мнения: 12
Аз не усещам някаква промяна в Розали. Все още не "обича" Бела, тя се грижи за бебето, а Бела е просто "утроба"

" ЗАЗОРЯВАНЕ " \спойлер\ ! Да така е .... и точно това ме дразни , че не се интересува от Бела , че страда и т.н. , а само бебето е важно каточели е нейно , е вярно тя много иска да има бебе , но в случея много егоистично постъпва спрямо Бела  !   Thinking

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 23:49 от ●๋: Г@ДиĦч ?Ŧ@ ●๋:

# 393
  • Мнения: 21
ок, какво стана с писането на заглавието на книгата и че е спойлер? Laughing  не важи само за първия пост, а и за всички цитати и отговори... Party
(ако може, върнете се да редактирате постовете- едно копи-пейст ще е достатъчно


ЗАТЪМНЕНИЕ (спойлер) нали разбрахме историята на Розали там... колко много е искала да има дете.... 
ЗАЗОРЯВАНЕ (спойлер) Розали застава на страната на Бела от егоистични причини.... както казва Джейкъб по-натам- за нея..."her moment of stolen motherhood"- това, че е била ограбена от възможността да стане майка... Джейкъб я подозираше, че третира Бела като инкубатор, но той е предубеден към Розали... през гледната точка на Бела е по-скоро съюз... или, ако се е примирила, че няма да оживее бременността- че Розали може да стане приемна майка

# 394
  • Мнения: 12
ок, какво стана с писането на заглавието на книгата и че е спойлер? Laughing  не важи само за първия пост, а и за всички цитати и отговори... Party
(ако може, върнете се да редактирате постовете- едно копи-пейст ще е достатъчно


Ок извинявам се много !  Embarassed

# 395
  • Мнения: 1 343
ЗАЗОРЯВАНЕ (спойлер) !     

За мен Бела знаеше , че няма да оцелее като човек. Трябваше й подкрепа защото обикна детето в себе си почти веднага . По нататък става ясно , че тази привързаност се наблюдава  при всички майки на такива деца. Бела имаше нужда някой да защити детето когато тя няма да е в състояние и тъй като Едуард е прекалено загрижен за нея и изплашен добре 4е е Розали . След като прочетох историята й изобщо не се учудих че тя единствена беше до нея.

# 396
  • София, България
  • Мнения: 5 610
Момичета  Joy
аз като супер примерна не чета за зазоряване и се оказа че няма нищо за четене за мен тази вечер  Laughing

Дайте някоя снимчица на Робърт като в доброто старо време, лиспват ми снимките за лека нощ  Blush

# 397
  • Мнения: 7 914


за ББ- предполагах, че това, но понеже първо каза, не може ли в бяло, пък после, че си против ББ, не те разбрах последно каква позиция имаш
както и сега не разбирам формулировката ти за правото на писане и другите да се съобразяват, макар и да е един човек... приемаш, че трябва да се съобразяваме с новите фенове, или не?.. идеята на това да има предупреждение, че следва спойлер е, че трябва да се даде избор на четящия да спре да чете, ако е нещо, от което се пази-  не съм го измислила аз, просто такива са ми наблюденията какви са неписаните правила в англоезичните страници....



ако се реши да има ББ, ще съм въръл защитник за спазването им Peace и съм"за" тях както е казала Miriel, ако ги няма погледа се лъже и  се попрочита това онова Peace

 това имах предвид... както, и че за мен е безсмислено, да се обсъжда само Здрач( и там каквото е) понеже  до книгите всеки има достъп и затова съм против Peace

# 398
  • Мнения: 7 914
"ЗАЗОРЯВАНЕ " (спойлер)
Аз не усещам някаква промяна в Розали. Все още не "обича" Бела, тя се грижи за бебето, а Бела е просто "утроба"
и аз не усещам някаква обич от страна на Розали към Белла... и даже много се учудих, че Розали и даде бебето толкова лесно -  очаквах да ревнува, да не иска да и го даде веднага Rolling Eyes

# 399
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 965
"ЗАЗОРЯВАНЕ " (спойлер)
Аз не усещам някаква промяна в Розали. Все още не "обича" Бела, тя се грижи за бебето, а Бела е просто "утроба"
и аз не усещам някаква обич от страна на Розали към Белла... и даже много се учудих, че Розали и даде бебето толкова лесно -  очаквах да ревнува, да не иска да и го даде веднага Rolling Eyes

А аз си помислих да не би направо за изчезне с него Joy

# 400
  • Мнения: 7 914
А аз си помислих да не би направо за изчезне с него Joy
дори и това предположих Whistling

# 401
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Момичета честит имен ден на празнуващите  bouquet
 Аз малко в страни от темата, но току що прочетох че в Канада  има доста смъртни случаи от новия грип (притеснено ми е за Роб и компания

http://prikachi.com/files/808281U.jpg Роб с майка си (страхотна жена, мисля че прилича на нея)
http://cm1.theinsider.com/media/0/129/49/large-2977431.0.0.0x0.570x856.jpeg ами какво да кажа.... мечтая си

# 402
  • Мнения: 21
доооброо утро  Party
след 1-2 страници пускам нова тема... ако някой има да се изказва по процедурния въпрос за правилата, да дава

ето за добро настроение сега малко снимка от архив Simple Smile докато си мислите.... Laughing

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 08:50 от staro-novo

# 403
  • Мнения: 12
Добро утро   bouquet

Аз съм напълно съгласна с правилата ,  според мен са много добре измислени и ще ги спазвам разбира се !  Peace

# 404
  • Мнения: 354
Добро утро и честито на всички именници.
  bouquet
Тина, радвам се, че пое инициативата и виж как нещата потръгнаха. Аз съм съгласна с правилата  Peace

desi02, наистина скулите си ги е наследил от майка си. Ама много сладко хлапенце е бил, прилича на сина ми  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт