1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 62

  • 21 567
  • 443
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 9 782
cura63, Lilims бб: естествено, че няма да го разкарат как ще обидят хилядите му фенки  Joy
стига сте се притеснявали вижте какви ухилени бяха всички  Peace




 #2gunfireСамо картечница за него-  bouquetи тоя букет за погребението... #Crazy

# 406
  • Мнения: 20 795
"Когато в черна вечер ставам лош"

Когато в черна вечер ставам лош,
когато се разкъсвам от въпроси,
започвам да се питам посред нощ :
Коя си ти ? Какво си ти ? Защо си ?
А ти си моя радост и вина,
а ти си мое бъдеще едничко,
единствената топла светлина,
единствената истинска . И всичко.



Евтим Евтимов



Това стихотворение е написано от Е.Евтимов,за някоя друга черна нощ...но
толкова е близко със всяка  думичка за  нашата черна нощ...
 



Наистина сякаш за нашата "черна нощ" е писано. Филмът е толкова истински, толкова общочовешки проблеми засяга, толкова нюанси в човешките взаимоотношения ни показва и така е докоснал сърцата и обсебил умовете ни, че навсякъде и във всичко виждаме неговото отръжение.
Ако се напънем може и в "Пипи Дългото Чорапче" да открием нещо от "1001 нощ". Всъщност на мен Шерехезада много ми напомня на героинята на една детско-юношеска поредица, ама ме е срам да ви кажа на коя.
А стихотворението е много хубаво.

# 407
  • Мнения: 2
На мен ми се струва, че не наблягат на коремчето й, ами на ръцете - дали има годежен пръстен  Thinking

# 408
  • Мнения: 2
: Venetat ,
Ееееееее,кажи коя де?
 newsm78

# 409
  • Мнения: 0
82 серия каде да я тарся  newsm78

Току що гледах-няма превод-и аз чакам...
http://vbox7.com/byuser:yagmur_yurekli_damlacik?&page=5
момичета кокичета когато станат тогава
и знам че не е същото но има доста подробни преводи на тези еп в блога на Вярка.  Може да се проследи развитието на действето там


 #2gunfireСамо картечница за него-  bouquetи тоя букет за погребението... #Crazy
бб: ами може тeзи на снимката точно на неговото погребение да са били

Всъщност на мен Шерехезада много ми напомня на героинята на една детско-юношеска поредица, ама ме е срам да ви кажа на коя.
чувствам се така все едно е свършил някой еп от първи сезон и аз съм  Shocked и с нетърпение чакам да видя какво ще стане в следващия еп

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 14:36 от castanea

# 410
  • Мнения: 0
Направи ли ви впечатление че на този клип Керем липсва,като не е задължително да правим изводи от това Peace,ама то като се замисля и Еда липсва,не че на мен тя ми липства WhistlingОбаче като видя Джейда така усмихната и ми се пълни сърцето Heart Eyes

# 411
  • Мнения: 0
Дафи и други герои липсват
'лелята' пък е изненада с присъствието си
изводи не може естествено никакви да направим  Peace

Fırat Hanım нищо чудно и нещо такова да са искали да заснемат/ да ни покажат. На мен не ми хрумна но по логично ми звучи

# 412
  • Мнения: 351
Ох, момичета може и да сте го писали вече, но колко общо са епизодите?

# 413
  • Мнения: 9 782
Защо си правите изводи по клипчето за финала?То мноого липсват и Бурханови,и Мелек и бурат...да не ги изреждам,а Джейда и Козела бяхя с половинките си?като че ли?...може би е след вечерята-купон ...  chef bowuu
Връщах стоп кадър-а бе сякаш е коремче-но ако  е -медиите ще гърмят...не знам,ах,дано,дано....      bouquet 

А ДЖЕЙДА-е прекрасно слънчево и позитивно същество  bouquet  bouquet  bouquet

# 414
  • Мнения: 22
Аша, прекланям се пред таланта ти!!!  Hug

Уникална и неповторима си!!! Hug  

 Вълшебна си!!! Hug  

# 415
  • Мнения: 20 795
Добре, kami69 и castanea, само не ми се смейте. Шехерезада ми прилича на Анн Шърли от Грийн Гейбълс. Аз преди известно време изчетох тези книжки покрай моята дъщеря. Та приличат си по това, че въпреки трудните моменти, които са имали в живота си и двете са лъчезарни, открити, благородни и са лишени от всякаква злоба и дребнавост. И Шехерезада, както и Анн Шърли умее да открива нещо специално и интересно у всеки човек, когото срещне по пътя си и така омагьосва и очарова хората. В детските си години Анн Шърли също е много докачлива, сръдлива и лесно се пали. С годините постепенно омеква и дори започва да се надсмива над себе си. И двете са амбициозни и в работата си се раздават на 100 %. Анн Шърли също губи едното си дете. И двете са любящи съпруги и чудесни майки.

# 416
  • Мнения: 0
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 15:27 от smimi

# 417
  • Мнения: 85
Това коремче е много интересно дали........... newsm12

# 418
  • Мнения: 2
Venetat
сори за невежеството,но не ми е известна тази героиня,а и не бих се смяла-възможно е всеки да си прави съпоставки с други хора,герои,персонажи.Няма лошо. Embarassed

# 419
  • Мнения: 0
Venetat  Hug
как ще ти се смеем

обаче тази героиня не я знам аз - нещо по съвременно е май от нашите юношески години  newsm78
или греша
видях год на издаване около 2000г в БГ

kami69
пролича си че с интерес сме дебнали отговора  Joy

ама аз като чуя за книга..... и се залепям веднага

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 15:24 от castanea

Общи условия

Активация на акаунт