1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 62

  • 21 562
  • 443
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Дафи, да, съгласна съм, че сем. Аксал сами си създават проблемите, но те винаги са били сигурни в основното - че се обичат. Никой никога не е поставял това под съмнение.

Техните проблеми са главно поради разни тъпи недоразумения, с което редовно вдигат кръвното на всичките си почитатели. А пък кой каквото сам си направи, никой не може да му причини, имаше някаква такава поговорка.

Докато при сем. Инджеоглу още фундаментът е поставен малко накриво. Обича ме - не ме обича. Аз се съмнявам в теб - ти не си сигурен в себе си. На такава основа какво може да се изгради. Като къщичка от карти е. При най-малкия полъх (проблем) рухва.
 

# 76
  • Мнения: 959
здр  Hug
изчетох ви Tired
отивам да гледкам, че съм назад с материала

Гледай, гледай, наваксвай, че имаш да гониш.  Crazy
Довечера като отида да гледам 81 епизод и ти завещая някоя загубена кауза, да знаеш, че нямаш оправдание ...  Mr. Green Hug

# 77
  • Мнения: 2
Здравейте, мацки  Wink

С 300 зора ви изчетох  Tired - брат ми си дойде и само ми експлоатира РС-то  #Cussing out (като стана дума - продава се - висок 200см, тежи около 90кг - става за роб, ляв страничен стълб на футболна врата и за каквото там ви трябва  Mr. Green ето - начална цена 5лв  hahaha)

А за Керемката - той е просто човек и като всеки такъв прави грешки. Да, някои са малко по-груби от други, но... that's life and that's being a human  Rolling Eyes Ако аз бях на мястото на Бенну:
1) никога нямаше да го оставя да ме разиграва и да се домогва до Шех чрез мен (т.е. той я използва един вид с нейно позволение);
2) нямаше да застана на страната на Севал, ами винаги щях да съм зад съпруга си, а не да се опитавам да угодя на всички (и както видяхме после това им коства много и на двамата - Дениз);
3) нямаше да се държа така с него, че да го отблъсна и да замине при Еда  Crossing Arms (Дафи, не почвай с доматите  newsm43 - нищо лично с/у Бенну - напротив, но се опитвам да изтъкна, че при други обстоятелства той нямаше да направи тези грешки)
Това, което искам да кажа е, че той като всички хора се влияе от отношението на другите към него. Емоционален е и го приема много навътре. Затова върши неща, без да мисли  Crossing Arms После съжалява, бие си главата в стената, но е малко късно.  Tired

Отивам да закуся и завъртя един гювеч, че иначе няма зоб  Mr. Green

# 78
Firat Hanim  много ти е хубаво братчето  бих го заместила вместо   Онур ама сам дартичка за него Joy

# 79
  • Мнения: 1
Цитат на dafi_83:
То пък аз неразбрах на Шех и Онур откъде им идват големите проблеми,който да превъзмогнат,освен от тях самите,не им е стоварил живота това което стовари на Бенну и Керем и все още не се знае дали те няма да го превъзмогнат въпреки че по бавно ще стани,но нормално бързо според мен впредвид преживяното,а за това дали любовта им е слаба и дали ще издържи на всичко още не се знае,за да го твърдиш преди 90 еп Peace

Аз мисля, че живота на Шехерезада и Онур съвсем не е протичал гладко в миналото и това си дава отражение и на характерите, и на поведението им. А и сега, когато се свързват, пак не е безпроблемен. Шехи остава сама на този свят - загубва и родители, и съпруг,  и сама  се бори за място в живота и обществото. И е принудена да прави компромиси и да прощава непростими неща. В името на бъдещето на Каан (тя го каза, не иска той да остане сам един ден на света като нея) си наложи да прости на Бурхан бей бездушието и ужасното отношение към нея.  Принуди се да преспи една нощ с Онур, когото едва познава, за да спаси детето си. Е, това нищо ли е? А Онур, останал на 12 години без баща и въпреки това се оформил като истински мъж, с характер, достоинство, възпитание.
А историята с Нилюфер му дойде като гръм от ясно небе. Изплаши се от евентуалната реакция на Шехи, защото познава праволинейността й, без да отчита, че тя има много благороден характер и би приела неговото дете, така както той прие нейното. Е, имат и бели кахъри, разбира се, палят бързо, ревнуват се, но се обичат страстно.
Леле, май се увлякох.
   atwork

# 80
  • Мнения: 0
Дафи, да, съгласна съм, че сем. Аксал сами си създават проблемите, но те винаги са били сигурни в основното - че се обичат. Никой никога не е поставял това под съмнение.

Техните проблеми са главно поради разни тъпи недоразумения, с което редовно вдигат кръвното на всичките си почитатели. А пък кой каквото сам си направи, никой не може да му причини, имаше някаква такава поговорка.

Докато при сем. Инджеоглу още фундаментът е поставен малко накриво. Обича ме - не ме обича. Аз се съмнявам в теб - ти не си сигурен в себе си. На такава основа какво може да се изгради. Като къщичка от карти е. При най-малкия полъх (проблем) рухва.
 
 За сем Аксал съм напълно съгласна,а за сем Инджеоглу си мисля че въпреки съмненията на Бенну, Керем ще намери начин да й дикаже че я обича,защото аз твърдо вярвам в това(поради 76еп след загубата на детето в болницата,а и мн др.примери ако не беше така досега да я е напуснал)и си мисля че и те ще устоят на всичко и накрая ще преодолеят страховете си и ще останат заедно,ако греша след 90еп ще се извиня,но засега това е позицията ми Peace

# 81
  • Мнения: 959
Питахте ме откъде е клипа
http://www.youtube.com/watch?v=kMBaLRd_wvU&feature=related - Тарду се включва след 42та сек.
Музиката е .......  извънземна

Всичко, което знам е заглавието на филма - O Kadın Filminden "Herşeyi Yak", нямам идея какво означава това. Попаднах случайно на него, докато гледах Кремката като каратист в поста на Пенда.

Къде съм бляла като преди това?!  Shocked МалеЙ, страхотия ...  Crazy как се превежда филма, някой може ли да подскаже?  Embarassed

Керемки - Тардунки  hahaha - и ето това е ... шмрък ... върховно ... Heart Eyes http://www.youtube.com/watch?v=BUpOZbNKX2o&NR=1

ново маме, радвам се да те "видя"... Hug

Fırat Hanım, чудесен пост - вярен и реалистичен.  Hug

# 82
  • Мнения: 0
Дафи, не е необходимо да се извиняваш, мила. И съвсем искрено се надявам да си права. Заради тях и, разбира, се заради нас - феновете.  Hug

Кой няма да се радва на една връзка между тях след целия ад през който минаха. Само дето за момента това ми изглежда невъзможно.

# 83
  • Мнения: 20 795
Абе не знам чий брак е по-добър, ама искам да съм само за една вечер /поне/ на мястото на Шех, особено след като току що му е простила за нещо и той трябва да и докаже колко много я обича....................................... newsm81 Heart Eyes

Ох, и аз. Като ме погледне с тия честни сини очи, се превръщам в локва хормони. Като тийнейджърка ставам.  Embarassed Embarassed Embarassed

Тук май голяма опашка ще се нареди. Embarassed

# 84
  • Мнения: 0
Здравейте, мацки  Wink

С 300 зора ви изчетох  Tired - брат ми си дойде и само ми експлоатира РС-то  #Cussing out (като стана дума - продава се - висок 200см, тежи около 90кг - става за роб, ляв страничен стълб на футболна врата и за каквото там ви трябва  Mr. Green ето - начална цена 5лв  hahaha)

А за Керемката - той е просто човек и като всеки такъв прави грешки. Да, някои са малко по-груби от други, но... that's life and that's being a human  Rolling Eyes Ако аз бях на мястото на Бенну:
1) никога нямаше да го оставя да ме разиграва и да се домогва до Шех чрез мен (т.е. той я използва един вид с нейно позволение);
2) нямаше да застана на страната на Севал, ами винаги щях да съм зад съпруга си, а не да се опитавам да угодя на всички (и както видяхме после това им коства много и на двамата - Дениз);
3) нямаше да се държа така с него, че да го отблъсна и да замине при Еда  Crossing Arms (Дафи, не почвай с доматите  newsm43 - нищо лично с/у Бенну - напротив, но се опитвам да изтъкна, че при други обстоятелства той нямаше да направи тези грешки)
Това, което искам да кажа е, че той като всички хора се влияе от отношението на другите към него. Емоционален е и го приема много навътре. Затова върши неща, без да мисли  Crossing Arms После съжалява, бие си главата в стената, но е малко късно.  Tired

Ами аз този път няма как да почна с доматите и няма как да я защитя защото си права за всичко и тя сама го подтикна да иди при Еда,ама и тя като всеки човек допусна много грешки някой ги осъзна и се разкая за тях,други тепърва ще осъзнае,но тя  прости за изневярата може би защото донякъде осъзнава че и тя има вина,но тук ще кажа човешко е да се греши,трудното е да осъзнаем грешките си и да се поучим от тях Peace

# 85
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  bouquet

# 86
  • Мнения: 20
Firat Hanim  много ти е хубаво братчето  бих го заместила вместо   Онур ама сам дартичка за него Joy

Че тя писа ли му годините?

 Хайде за всички фенки на Бену и Керем, малко усмивки и надежди.

http://www.youtube.com/watch?v=hMeJ1x0J3-M&feature=related

Замислете се за значението на имената / превода на BZ /

Бену е като Феникс , няма начин да не се възроди от пепелта, Керем е доброта/ по-скоро добродушен , ако питате мен/. Неговото амплоа май е това http://www.youtube.com/watch?v=BUpOZbNKX2o&NR=1

Всъщност те четиримата не могат поотделно. Просто не си го признават на глас заради това, което си причиниха.

За Онур и Шех    е ясно   Чест и Гордост !


http://www.youtube.com/watch?v=8ts5uPbbITE&feature=related
Много интересен операторски акцент върху ушичките им в дадени моменти.
Вълнуващо е нали?


# 87
  • Мнения: 0
Цитат на dafi_83:
То пък аз неразбрах на Шех и Онур откъде им идват големите проблеми,който да превъзмогнат,освен от тях самите,не им е стоварил живота това което стовари на Бенну и Керем и все още не се знае дали те няма да го превъзмогнат въпреки че по бавно ще стани,но нормално бързо според мен впредвид преживяното,а за това дали любовта им е слаба и дали ще издържи на всичко още не се знае,за да го твърдиш преди 90 еп Peace

Аз мисля, че живота на Шехерезада и Онур съвсем не е протичал гладко в миналото и това си дава отражение и на характерите, и на поведението им. А и сега, когато се свързват, пак не е безпроблемен. Шехи остава сама на този свят - загубва и родители, и съпруг,  и сама  се бори за място в живота и обществото. И е принудена да прави компромиси и да прощава непростими неща. В името на бъдещето на Каан (тя го каза, не иска той да остане сам един ден на света като нея) си наложи да прости на Бурхан бей бездушието и ужасното отношение към нея.  Принуди се да преспи една нощ с Онур, когото едва познава, за да спаси детето си. Е, това нищо ли е? А Онур, останал на 12 години без баща и въпреки това се оформил като истински мъж, с характер, достоинство, възпитание.
А историята с Нилюфер му дойде като гръм от ясно небе. Изплаши се от евентуалната реакция на Шехи, защото познава праволинейността й, без да отчита, че тя има много благороден характер и би приела неговото дете, така както той прие нейното. Е, имат и бели кахъри, разбира се, палят бързо, ревнуват се, но се обичат страстно.
Леле, май се увлякох.
   atwork
                 Съгласна съм със всичко което си написала но никак не виждам,проблемите от миналото с какво оправдават проблемите им от чисто семеен характер,а това че Онур се уплашил с появата на Нил,не оправдава лъжите му,всеки можи да се оправдае с уплаха както Онур така и всеки друг във филма,но за мен това не е нито оправдание нито извинение,не че съм безгрешна и не мога да хвърля първия камък,но и невиждам това какво общо има с тезата която защитавам за Керем И Брнну

# 88
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
хей,пак привет от мен,радвам се че харесвате снимките,а знаете ли че Бергюзар е била лице на Pantene Pro-V ето доказателството
 


  ИЗУМИТЕЛНА ЖЕНА Е !!! НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО Е НЕВЕРОЯТНА !!   

# 89
  • Мнения: 683
Добро утро, сладуранки Hug
Гледам предишната тема сте изписали и новата презполовили. Ами то с такъв силно емоционален и неуравновесен герой като Керемката какво друго освен буря може да предизвика. Бях се притеснила вчера за малко че нивото на река Дунав застрашително се беше покачило и застрашило да помете и Русе и Видин но вие умело овладяхте ситуациата и запазихте нивото на реката в рамките на нормалното. За това заслужавате бурни овации smile3501. Аня Пенчева и Ивайла Бакалова при вас уроци трябва да вземат за толерантно отношение към съквартирантите от един и същ форум/къща.
Мили ми момичета...спорете си, говорете си, подържайте любимците си но не се палете твърде много защото нека не забравяме една много важна подробност. Нито ние си лягаме вечер при Онур/Халит (за това си има Берг която спи и с двамата) нито останалите си лягат до Тарду/Керем(за това е Еда която също спи с двамата). Можем само да им се възхищаваме и въздишаме от далеч.
Така че Сестри мои...няма наши, няма ваши ами дружно да надигнем чаши cheers
да си се радваме и да си пеем и дружно в тоз форум да си живеем  love001 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт