Сополи се "издухват" с прахосмукачка?

  • 32 556
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
...
Като се знае какъв е проблема, не е ли нормално да се вземат и адекватни мерки? ...

Ако няма бактерии, освен капки (и явно тази помпа), какви адекватни мерки?

В момента не мога да ти отговоря, не съм мед. кадър все пак  Laughing

Но другия път като ходим при педиатъра ни (което се надявам да не е скоро), ако не забравя ще го питам и ще ти кажа.  Wink

# 61
  • Мнения: 135
Малкия ми син е с ужасна хрема и днес ще ходим на лекар да видим какво ще ни кажат.Ако имаме възможност, ще минем и през хомеопат, но и аз се замислям за тази помпичка, още повече, че и дъщеря ми на моменти, обикновено при смяна на сезоните получава ужасна хрема...

# 62
  • Мнения: 1 725
Искам да ви обърна внимание! НЕ КУПУВАЙТЕ помпата, ако детето ви го е страх от прахосмукачката. Аз пренебрегнах този факт и я взех и резултатът беше, че детето се стресира още повече и започна да плаче вече само като зърне случайно прахосмукачката.  Sad  Не мисля, че си струва едно дете да получава такъв стрес! Настя все пак не е имала сериозно запушване на носа, по-скоро малко течове и затова още повече ме е яд. Иначе като поотрасне се надявам да ми разрешава, но кой знае. Засега престана да плаче при вида на прахосмукачката, понеже я държа в стаята и след доста време най-сетне започна да и обръща внимание. Дъъълго не смееше да я пипне.  ooooh!  Като пробвах на себе си, ми стана неприятно на гърлото.  newsm78  При вас има ли такова усещане? И не излезе кой знае какво, а аз съм вечно със запушен нос и задна хрема. Все пак си струва за тези деца, които не се страхуват.  Peace

# 63
  • Мнения: 510
Не съм ползвала,защото да чукна на дърво за сега веднъж е бил с хрема, но много мои познати го ползват и го благославят! Точно това от Данет Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 752
не изчетох всичките мнения, но понеже имам такова чудо да си кажа моето...Аз съм много доволна, особено при силна хрема. Прилагала съм го и върху себе си и резултата беше потресаващ - аз съм голям човек който може да си издуха нормално носа, но дори и след това джаджата успя да изявади още гадости...Ползвала сим го и при по-голямата ми дъщеря, но и при малкия още като беше бебе... Peace

# 65
  • Мнения: 1 725
А точно на 700-800 вата ли го ползвате? Нашата прахосмукачка няма точно разграфено и аз малко на око и затова първо на себе си пробвах да съм спокойна, че е добре, но не зная пък дали не е твърде слабо, като не съм сигурна на колко точно съм го сложила.

# 66
  • София
  • Мнения: 752
До колокото помня пише че може да се полава до 1300 W, но нашата прахосмукачка е 1500 и аз просто отварем клапата за въздух за да не тегли прекалено силно, но не мисля че и по-малко W ще са проблем...колкото може прахосмука толкова - пак е по-добре от ръчните помпички

# 67
  • Мнения: 1 427
И аз съм от доволните от тази помпа. Върши чудеса. Познавам още 5-6 майки, които я ползват и също са много доволни. Няма абсолютно никаква опасност за детето. Разбирам, че има и скептично настроени мами, но нека не се изказват неподготвени, тоест без да са видяли и пробвали  Wink. С тази помпа и най-силната хрема минава за 2-3 дни  Peace, защото изчиствайки носа, не се дава възможност на бактериите да се размножават и да слизат към дробовете.
Пуска се на най-слабата степен на прахосмукачката, самият накрайник е с дълъг маркуч и допълнителна тръба, която отклонява част от въздуха.

# 68
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Реших се  Grinning Днес мЪжо ще ходи да вземе вълшебната прахосмукачка от ДаНет  Hug

# 69
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Може да е писано но няма как да изчета всички постинги Blush та това чудо боли ли? Embarassed

# 70
  • Мнения: 1 427
Не боли, само шумът е неприятен. Но цялата процедура отнема по 3-4 секунди за всяка ноздра и може да се изтърпи.

# 71
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За пръв път чувам за такава помпа  Rolling Eyes
Със смесени чувства съм  Thinking

А защо не ползвате обикновените помпи... тези с гумената долна част?

# 72
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И аз не бях чувала за такова нещо до сега.Може и да пробвам някой път ,знае ли човек  Rolling Eyes

# 73
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
За големи става ли? Въпреки, че не давам
ухо на доволните си спомних, че малката,
която е  почти на 15, при синузит се задръства
яко. Та се колебая newsm78

# 74
  • Мнения: 15 379
Помпичката поръчах от Данет, върши чудеса! Имам и 2 неелектрически (тоест с изсмукване), но изобщо не ги използвам, когато се наложи.
Иванка, става и за големи, изсмуква абсолютно всичко+гърления, насъбрал се секрет! Мисля, че при наличие на синузит, е абсолютно нужна!

Общи условия

Активация на акаунт