Случва се нещо.....

  • 2 699
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Как може да се помогне срещу това,знае ли някой някаква възможност за помощ.
А на кого трябва да се помага, не разбрах?
Искаш да пробваш от чашката ли?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Заплетена и много неясна ситуация. Аз първо искам да си изясня, какво всъщност, е състоянието на потърпевшия колега, много неясно е описано. Голяма конспирация, голямо чудо. Какво чак толкова лошо му прави колегата, че изпитвате нужда да го спасявате?

# 17
  • Мнения: 581
 Ти да не си пийнал/а от загадъчното питие преди да пуснеш темата?

# 18
  • Мнения: 4 068
Егати темата. Читох го тоя първия пост 5 пъти и нищо не разбрах. Може би и аз трябва да пийна от мистериозната чашка, за да схвана проблема. Laughing

# 19
  • Мнения: 3 715
Аз се свързах по мистичен път със сили, които ми казаха, че на човека се въздейства на енергийно ниво и се цели да бъде отстранен от пътя на съперника си. Всичко това се случва под ръководството на съпругата му. Тя и другият са любовници и искат да го премахнат, без да оставят следи. Жертвата е имотен човек, с много спестени пари.

# 20
  • Мнения: 1 427
 Popcorn и после какво е станало? Айде,де разкажи още  Praynig

# 21
  • Мнения: 4 841
Наблюденията са в продължение на три години така,че съмненията за грешка вече отпаднаха.

Въй, три години гледАхте сеир всичките, а сега изведнъж реши да му помогнеш? Що така?

# 22
  • Мнения: 1 008
Е,и аз не можах да разбера.
Какво е по-точно поведението на "потърпевшия"?

# 23
  • град Русе
  • Мнения: 78
Много ти е объркан постът.... Хубаво е, че искаш да помогнеш, но разясни ситуацията, както трябва newsm24. Ясно е, че има и интрига - какви ли са другите две причини, поради които "колегата" прави това............?

# 24
  • Мнения: 1 427
Ама много лошо, че авторът/ката не уточни пола на гл.действащи лица. Според мен става въпрос за дърта колежка нимфоманка,която сипва любовно биле в чашата на млад и атрактивен колега и после "злоупотребява" с него   Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 4 044
Ама нищо не разбрах! Единият дрогира другия или като са заедно първият се напива до безпаметност? И това 3 години...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз се свързах по мистичен път със сили, които ми казаха, че на човека се въздейства на енергийно ниво и се цели да бъде отстранен от пътя на съперника си. Всичко това се случва под ръководството на съпругата му. Тя и другият са любовници и искат да го премахнат, без да оставят следи. Жертвата е имотен човек, с много спестени пари.

 Joy Joy Joy Joy

СЪБУДИХ ДЕТЕТО ОТ СМЯХ!!!

Общи условия

Активация на акаунт