Бебе в гладна стачка :))

  • 2 629
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 158
Ами малкият започна да яде по нормално,странното е че той нощем се буди за едно хранене,и тогава имам чувството че и половин литър мляко да му дам ще го изпие,на нощното хранене яде като невиждал #Crazy
И другото,което забелязах,е че като отидем в Тетевен(при баба и дядо)Също има голям апетит,явно от чистия въздух.Една седмица бяхме там,нямаше грешка,прибрахме се в София и пак се започнаха цирковете.
Май ще емигрираме  Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 2 334
Мисля че това е период които е с свързан и със колики и със зъби  Peace

# 17
  • Мнения: 552
стискай зъби и ще мине...много търпение му е майката.Недей да насилваш и всичко ще си дойде на мястото.Много е вероятно нощем да изяжда повечко,защото тогава е сънено детето и забравя за болки и болежки Wink

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
И ние сме така от няколко дни -ядем с голям зор ,изяжда по 100 мл ( а по принцип 150 мл ) и до там,започва да реве,блъска ми ръката,кошмар.Дори сутрин,когато се събужда озверяла от глад  пак толкова изяжда  и край  ooooh!Правя и почивкипримерно 3,4 минутки и пак пробвам ,но не ,плюе ,реве ,дърпа се  Crazy Дано да е за кратко  Praynig

# 19
  • вкъщи
  • Мнения: 704
и моя е така какво ли не опитвах нищо не мога но поне е здрав
само имай търпение пак ще почне да яде повече

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Имат такива периоди, макар да не е ясно точно каква е причината. За зъби ви е малко рано... Но не се притеснявай, няма бебе което да се е оставило гладно доброволно. Само дето теб ще те изнерви. Ако не премине за 2-3 седмици опитай да добавяш малко плодово пюре или безглутенова каша в млякото, достатъчно големи сте. Също може да пробваш по 1 малка ампула (2 мл) вит. С на ден, при мойте помагаше. Или увеличи времето между храненията.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Период е. Дъщеря ми изкара няколко такива, първия беше на около 3 месеца, Изяждаше по 400 мл за денонощие, някога и толкова не се събираха. Чудех се какво да я правя, сменях АМ, биберони, какво ли не беше. Продължи доста време - повече от месец, обаче най интересното беше, че на консултацията си беше наддала и на кг и на см  Laughing . После на 5 и на 7 месеца пак имаше такъв "проблем". Дори по 1 време изцяло беше отказала АМ, но сега пак си го пие с голям апетит Simple Smile .

 
Ами малкият започна да яде по нормално,странното е че той нощем се буди за едно хранене,и тогава имам чувството че и половин литър мляко да му дам ще го изпие,на нощното хранене яде като невиждал #Crazy
......

Дъщеря ми отказа нощното на 2 месеца, обаче като започна да не се храни добре през деня, започна да яде вечер  Laughing , ама какво да ги правим, като не могат и да кажат какво им е  Laughing

# 22
  • Мнения: 591
и аз мисля, че това е период. И ние си имаме доста такива периоди особено пред избиване на зъб нищичко не се яде

# 23
  • Мнения: 352
В момента ние сме от месец точно така, както го обясняваш при вас. Смених 8 вида АМ. Не ще и това е. Само рано сутрин яде здравата. Изпива не повече от 450мл. на денонощие. Яде пюре на обяд и каша следобед ,но я правя с АМ. И аз направо съм се видяла в чудо. много се притеснявам ,че е наддала само 300гр. за месец. И на 5 сега е само 6200. Днес даже пробвах за пръв път и кисело да и дам. Но и него не го иска пък въобще.

# 24
  • Мнения: 69
това може да се дължи от жегата,ние сучем и едва ли изяжда много,тъй като не усещам кой знае каква разлика в гърдите си преди и след ядене,за 2 седмици не е качил нищо,но пък не е и спаднал,чувства се добре,жизнен е,смеем се,играем,но може и ние да сме в гладна стачка #Cussing out иначе и ние лапаме ръце,блузата и каквото докопа,пробвам тогава да дам шише или гърда,на не иска,явно му е хубаво да си лапа Rolling Eyes и особенно като засмуче 3-те си пръста,направо е убиец Crazy

Общи условия

Активация на акаунт