Нов удар по демокрацията

  • 3 266
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 480
о , да , нали взе брата в листата ,
тя е толкова анемична тази ТВ , колкото и бат Петьо беше като президент
А Гоце по-способен ли е от Петърчо? Или може би на някои им е по-симпатичен?

# 61
  • Мнения: 4 392
Бойко Борисов е първият, който не ме е разочаровал, след като гласувах за него преди 3 години.

 Дори само защото спаси Южния парк, парка в който всеки ден се разхождат и прекарват приятни часове, хиляди и хиляди майки и деца.
 Парка в сърцето на София.

 Ако не беше Бойко, да удари с юмрук мафиотите, които вече бяха започнали да го бетонират , не виждам кой можеше да ги спре.

 Така че, много добре са решили младите, да не си стоят в къщи, а да гласуват за Бойко
  Peace

Бат' Бойко да не е купил bg-mamma- та? newsm78, че този агитиращ постинг виси в темата вече четвърти ден  Rolling Eyesа тема за Зелените / не агитираща, а информативна/ беше изтрита на минутата?!


*Александър, нищо лично! Peace

# 62
  • Мнения: 1 470
Бат' Бойко да не е купил bg-mamma- та? , че този агитиращ постинг виси в темата вече четвърти ден  а тема за Зелените / не агитираща, а информативна/ беше изтрита на минутата?!


И да е така,не знае какъв таралеж си е вкарал в гащите...Това което се случва в този форум,твърде много наподобява на това което правят Зелените...Може би и за това доста хора като гледам се идентифицират вече с тях... Peace

# 63
  • Мнения: 2 018
Това което се случва в този форум,твърде много наподобява на това което правят Зелените...Може би и за това доста хора като гледам се идентифицират вече с тях... Peace

Александър Каракачанов?!

# 64
  • Мнения: 4 392
Това което се случва в този форум,твърде много наподобява на това което правят Зелените...Може би и за това доста хора като гледам се идентифицират вече с тях... Peace

Александър Каракачанов?!
Цъ, нищо общо! Naughty
http://www.bulgariangreens.org/

Поне това което показват.
Шапчице, аз лично не се идентифицирам с никого, но с кеф ще ритам мазни червени и пребоядисани задници, докато тези, за които стана дума са млади, нахъсани и им пука за природата на България, надявам се и за хората.

# 65
  • Мнения: 1 470
Това което се случва в този форум,твърде много наподобява на това което правят Зелените...Може би и за това доста хора като гледам се идентифицират вече с тях... Peace

Александър Каракачанов?!
Цъ, нищо общо! Naughty
http://www.bulgariangreens.org/

Поне това което показват.
Шапчице, аз лично не се идентифицирам с никого, но с кеф ще ритам мазни червени и пребоядисани задници, докато тези, за които стана дума са млади, нахъсани и им пука за природата на България, надявам се и за хората.

Peace

# 66
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Спиролина на орто-галакси- коня Simple Smile

Цитат
  Шапчице, аз лично не се идентифицирам с никого, но с кеф ще ритам мазни червени и пребоядисани задници, докато тези, за които стана дума са млади, нахъсани и им пука за природата на България, надявам се и за хората.
 
   newsm10  Такова е и моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт