Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 3 тема

  • 163 518
  • 713
  •   1
Отговори
# 60
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Момичета една аптекарка ми предложи крем и крем-маска ACHROMIN.Какво ви е мнението?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 136
Нали Ахромин не се ползва през лятото,И аз отскоро вече имам кафеникави петна и се чудя какво по евтино да си взема защото нямам възможност за скъпи продукти,

# 62
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Нали Ахромин не се ползва през лятото,И аз отскоро вече имам кафеникави петна и се чудя какво по евтино да си взема защото нямам възможност за скъпи продукти,
Ами аз не знам кога се използва Ахромин, Thinking.И мен ме интересува нещо по-достъпно.

# 63
  • Мнения: 1 629
mariat в този крем Пали мисля, че имаше живак Peace

Нали Ахромин не се ползва през лятото,И аз отскоро вече имам кафеникави петна и се чудя какво по евтино да си взема защото нямам възможност за скъпи продукти,
Ами аз не знам кога се използва Ахромин, Thinking.И мен ме интересува нещо по-достъпно.
използвайте го, но с много висок фактор си мажете лицата, защото е опасно сега като има слънце. Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 136
Може ли да попитам тъй като досега не ми се е налагало да ползвам и не съм запозната с тази козметика,Следя отдавна темата но ако може да ми кажете какъв крем с висок фактор да си потърся на нормална цена защото съм с ограничени възможности,Във всички тези теми се коентират само скъпи козметики,Примерно 10-15лв,Има ли такъв и как се казва,Благодаря ви много

# 65
  • Мнения: 1 629
Може ли да попитам тъй като досега не ми се е налагало да ползвам и не съм запозната с тази козметика,Следя отдавна темата но ако може да ми кажете какъв крем с висок фактор да си потърся на нормална цена защото съм с ограничени възможности,Във всички тези теми се коентират само скъпи козметики,Примерно 10-15лв,Има ли такъв и как се казва,Благодаря ви много
Ми  Rolling Eyes аз такъв не знам. Всички, които аз знам са към 30лв.

# 66
  • София
  • Мнения: 787
Момичета, някой виждал ли е в аптеките този http://www.bioderma.com/en/the-products/what-s-new/product/action/274.html крем на Биодерма?

# 67
  • София
  • Мнения: 4 791
Може ли да попитам тъй като досега не ми се е налагало да ползвам и не съм запозната с тази козметика,Следя отдавна темата но ако може да ми кажете какъв крем с висок фактор да си потърся на нормална цена защото съм с ограничени възможности,Във всички тези теми се коентират само скъпи козметики,Примерно 10-15лв,Има ли такъв и как се казва,Благодаря ви много

Ето това кремче на Биотрейд е на нормална цена- Melabel Sun. Не съм го ползвала обаче и не мога да дам отзиви. Талодерма също имаха крем за лице с висок фактор-50, а цената беше - 8-10 лв. Малко мазнееше, тежък и оставяше леко бял цвят, но пък вършеше работа. Ето снимка и инфо за Мелабел-а:
http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=6738
И Ивосттин мисля, че имат кремове с висок фактор, а козметиката е медицинска и достъпна, според мен може да потърсиш от тях Simple Smile

# 68
  • Мнения: 11
Може ли да попитам тъй като досега не ми се е налагало да ползвам и не съм запозната с тази козметика,Следя отдавна темата но ако може да ми кажете какъв крем с висок фактор да си потърся на нормална цена защото съм с ограничени възможности,Във всички тези теми се коентират само скъпи козметики,Примерно 10-15лв,Има ли такъв и как се казва,Благодаря ви много

Виж кремовете за слънце на Ивостин (Iwostin).те са на достъпни цени...Само дето този с фактор 50 прави лицето много бяло,но има и по-ниски.....Обикновените кремове са 12-13 лв,слънцезащитния предполагам е до 20лв

# 69
  • Варна
  • Мнения: 136
Благодаря ви момичета,Ще ги потърся в близките дни  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 9 241
най - добре ми се отразява като добия тен на лицето всичко се замаскирва в един цвят препечена ябълка Joy

уви само лятото и то краткосрочно...

какво ли не мазах и пих като ходеща реклама на козметиките съм

# 71
  • Мнения: 11
Купих си сок от алое.....ама има УЖАСЕН вкус и....мисля само да го мажа по лицето си,защото и за това става.Чудя се дали ще има някакъв ефект изобщо  newsm78
Плюс това се чувствам супер прецакана......сега гледах ,че в америка това шише струва $5.....което няма и 10лв ,а тука платих 35лв за тая гадост  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 1 629
Купих си сок от алое.....ама има УЖАСЕН вкус и....мисля само да го мажа по лицето си,защото и за това става.Чудя се дали ще има някакъв ефект изобщо  newsm78
Плюс това се чувствам супер прецакана......сега гледах ,че в америка това шише струва $5.....което няма и 10лв ,а тука платих 35лв за тая гадост  Crossing Arms
ау милата Laughing Мажи го, ама виж дали не трябва да се разреди или директно се маже  Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 136
А какво ви е мнението за Sevanntin 50 фактор,Ползвали ли сте го

# 74
  • Мнения: 1 629
Аз забравих да похваля това Акне БП 5. Това нещо еее трпач на пъпки казвам ви Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт