Re: Fragrancex.com - аромати и доставки-6-та тема

  • 74 921
  • 1 724
  •   1
Отговори
# 1 665
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 636
Е, аз не съм сигурна, че е това, просто предположих.  Rolling Eyes Може да е някъде в някоя разпределителна станция проблема. Но съм 99% сигурна, че не е в бг митници, както те казват. Защото първо от другите сайтове идват нещата и второ поръчките от фрагрансекс ги няма в цяла Европа.
Аз също мисля, че стоят някъде по контейнерите в някоя европейска митница за проверки. Дано тръгнат бързо и дойдат читави.

Точно това мисля и аз  Confused

# 1 666
  • Мнения: 2 375
Е, аз не съм сигурна, че е това, просто предположих.  Rolling Eyes Може да е някъде в някоя разпределителна станция проблема. Но съм 99% сигурна, че не е в бг митници, както те казват. Защото първо от другите сайтове идват нещата и второ поръчките от фрагрансекс ги няма в цяла Европа.
Аз също мисля, че стоят някъде по контейнерите в някоя европейска митница за проверки. Дано тръгнат бързо и дойдат читави.
А защо само техните пратки, до една, стоят по митници, а в другите сайтове такова чудо няма? Там може да липсват една-две, но не всичко.

# 1 667
  • Мнения: X
Да бе,само поръчките от Фрагаранса  ги отделят и не ги пускат по митниците.Няма логика.Проблема си е в сайта,това се убеждавам с всеки изминал ден.
А защо да не може да е измама?Накрая ще сменят името и адреса на сайта и пак наново.Да не би да е сложно?
Ох дано не съм права Praynig!

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 18:09 от Анонимен

# 1 668
  • Мнения: 187
аз чакам парфюми шипнати на 26.06. и нищо...................
 Rolling Eyes

# 1 669
  • Мнения: 177
Линката,през paypal ли плати?
През виртуална карта Visa.

# 1 670
  • Мнения: 34
И аз чакам 4 поръчки,първата от които е от 22.06.Веднъж бях поръчала един и го чаках около месец и дойде,а бях го отписала,но тогава нямаше толкова липсващи поръчки.Но като се замисля липсващите тогава бяха шипнати на една съща дата.Освен писмо до комисията да им пратим и господарите на ефира hahaha

# 1 671
  • Мнения: 34
Сега отварям пощата и вижте,какво ли е това?
    
Dear ,

Thank you for your recent order. We hope you are enjoying your fragrance and look forward to your next visit to FragranceX.com

Our customer's satisfaction is our highest priority. We would love your feedback on our site, service and overall satisfaction in order to improve your experience next time you shop with us. Please take a few minutes to complete a short survey at the link below.
Let Us Know What You ThinkWE'LL TAKE FIVE DOLLARS OFF YOUR NEXT ORDER
Те продължават да пращат оферти,пратиха ми едно проучване и гласувах за всичко с 10,а за доставка 1.Писах коментар,че съм много доволна,но имам поръчки,които се бавят повече от месец.Сега дали ще ми отговорят?

# 1 672
  • Мнения: 338
Хайде, момичета, стягайте се, че утре ще вали дъжд от парфюми от FragranceX  Joy.
Всичко ще пристигне, не се отчайвайте Mr. Green. Чакала съм и по 2 месеца, но в крайна сметка съм получавала всички парфюми.

# 1 673
  • Мнения: 2 375
Вижте в дадения линк има дати от 2003г. http://www1.epinions.com/pr-Online_Stores_Services-FragranceX/se … ay_~reviews/pp_~2
Не знам от кога съществува сайта, но не е от скоро. Затова не мисля, че ще се изпари току-така или, че ще изчезнат безследно толкова поръчки.
Единственно, съм склонна да вярвам, че проблема все пак е в тях. По простата причина, че не може само техните пратки да висят по митниците и то всички. Няма как да знам със сигурност, но това е причината да мисля така.

# 1 674
  • Мнения: 2 550
леле тия са много нагли  Joy
пратиха ми същото обяснително писмо като предния път  Tired

# 1 675
  • Мнения: 60
Уф,и аз чакам един Dirty English от 08.07,да бях видяла темата по-рано да не бях поръчвала.За вбъдеще мисля да се придържам към Ягодка само.Не,че си мисля,че няма да дойде,но е досадно и изнервящо  това чакане по месец-два,може и повече.. Rolling EyesНо като е по пощата всичко може да се очаква Tired

# 1 676
  • Мнения: 7
Хайде, момичета, стягайте се, че утре ще вали дъжд от парфюми от FragranceX  Joy.
Всичко ще пристигне, не се отчайвайте Mr. Green. Чакала съм и по 2 месеца, но в крайна сметка съм получавала всички парфюми.
  Съгласна съм! PeaceПроблема сигурна съм,че в най-скоро време ще се разреши.Не сме две,три,пет а сме мнооого хора!Има нещо,което може и никога да не разберем точно какво е но изобщо не вярвам да не изпълнят поръчките на толково много народ.Оптимист съм,само дето дано дойде сетчето ,че ще го водя на море! Laughing

# 1 677
  • Мнения: 2 375
леле тия са много нагли  Joy
пратиха ми същото обяснително писмо като предния път  Tired
На мен нищо не ми пращат.

# 1 678
  • София
  • Мнения: 1 482
Аз очаквам две поръчки от 01.07 и вече много се дразня.
Според мен, поради някаква причина лъжат, че са шипнали парфюмите. Ползват си безлихвен кредит от парите ни, дано е временно и все пак ни ги изпратят.

# 1 679
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
на мен  все пак ми отговориха че ако поръчката не била получена се връщала отново при тях и те щели пак да я пратят така че нямало вариант да не я получа и да съм изчакала още малко. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт