Сливен - още една пролетна тема

  • 33 410
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 165
Ами тъкмо по семейно да поизлезем да ги запознаем и тях.Големите бебета Laughing

# 241
  • Мнения: 165
Само кажете къде и кога за мене няма значение. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 140
И аз мисля да изляза с малката до центъра за малко, че следобяд 4акам едни приятели от софия, които ще се отбият да ни видят по пътя си за Добрич.
Нашият татко работи днес, ще почива само на 6 май и тогава ще са семейните разходки. Вчера като се връщахме в Сливен се отбихме в Жеравна. Мн ми хареса там. Седнахме в една механа, хапнахме, пийнахме, малката мрънка малко...., но до рев и истерии поне не се стигна Laughing Направих и мн хубави снимки Mr. Green
Къде и към колко часа мислите да се чакате днес, че ако сме по центъра още да дойдем и ние Flutter

# 243
  • Мнения: 20
Като сте мераклий ще извикам мъжа ми, тъкмо и той клюкарка си пада и все ме пита " Кво си говорим на тези срещи?" викам :" Ми за бебета, за кво да си говорим." Той пък за мъже ли да си говорим  hahaha аз ще сляза сигурно към 11:30-12 часа и ще съм с една приятелка за кратко, кажете къде ще е срещата и в колко, аз ще се обадя на мъжа ми и ще дойдем. В този ред на мисли, Ками, ела и ти, нищо , че ще си без мъжа , то и за мен не е много сигурно,че ще съм с мъжа ми, щото може и да е зает.

МИленка, да ти пратя мъжа ми на снимка  Joy Крия го да не ми го откраднат, че ми е свиден едничък  hahaha

Ааа, кавзайте час и място

# 244
  • Мнения: 2 000
А работните кога ще правим вечерна среща?

# 245
  • Мнения: 9
Ами хайде направо и с Ками да се уговорим да се видим.
Сисе, моя не мми е свиден, менкам го за месец някой ако го иска, после ще си го прибера, че ще ми стане много лек живота и скучен  Joy
12:00 - 12:30 на Българка. кой го устройва и кой не?
Кате ти днес защо работиш?

# 246
  • Мнения: 2 000
Кате ти днес защо работиш?
Щото счетоводната работа е в началото на месеца и тези почивни дни хич не ни устройват. После пък съботите когато ще се отработва няма да работим Simple Smile

# 247
  • Мнения: 140
Ами хайде направо и с Ками да се уговорим да се видим.
Сисе, моя не мми е свиден, менкам го за месец някой ако го иска, после ще си го прибера, че ще ми стане много лек живота и скучен  Joy
12:00 - 12:30 на Българка. кой го устройва и кой не?
Кате ти днес защо работиш?

Ок, айде 12:30ч , че аз идвам от Дружба, а малката още спи Joy Със зелена количка на Бертони съм.

# 248
  • Мнения: 9
Ками, точно количката е най-важна да те познаем  Grinning
Моя мъж сега ще се къпе, към 12 ще тръгнем.

# 249
  • Мнения: 140
ок, 12:30/12 и 40 най- късно  ще съм там. Зелена  количка  както казах и майка с коса на конска опашка Laughing

# 250
  • Мнения: 17
здравейте на всички мами от Сливен. аз малко късно се включвам към вас, ама и аз да се запиша  Simple Smile

# 251
  • Мнения: 8
Здравейте майчета на сладуранчета!

Как сте?
Марти заспа и ще го чакам да се събуди и тогава ще излизаме!

Кате , хайде предлагай за вечерна среща! Аз съм винаги ЗА! Само срещи да има.

Приятна разходка на тези , които са навън!

Целувки от нас!

# 252
  • Мнения: 20
Пу за мене- първа след срещата.  Нали моя мъж ми сложи титлата "Лоша майка " и аз се тупнах на пук на него на компа, а малкия както винаги е в мене  Twisted Evil

Лиянка, добре дошла Hug

# 253
  • Мнения: 140
Благодаря,мамчета за срещата изкарахме си страхотно Laughing. Надявам се да повторим Flutter
Сиске не му се връзвай, и ние сега папкаме и пак ще мерим улиците с бебка Mr. Green

# 254
  • Мнения: 91
Ех... тоя път ви пропуснах  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт