страх ли ви е от промените?

  • 3 015
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Имам известни притеснения.

# 16
  • Мнения: 4 555
Мен ме беше страх много. От промяната, какво ще представлява животът ми оттук нататък, как ще се справям с отговорностите, свързани с бебето...Сега мога само да ти кажа, че ти предстои нещо много хубаво  Peace

# 17
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Имала съм притеснения и двата пъти преди да родя, но след това всичко се променя PeaceПредстои ти нещо прекрасно, наслади му се Hug

# 18
  • Мнения: 826
Мисля, че от тук нататък винаги ще се страхуваме за децата си и ще се питаме дали се справяме. Нормално е, човешко е.
В същото време, ще благославяме деня, в който сме взели решението си да родим и отгледаме дете.
В тази връзка, наистина това е и страшно, но и най-прекрасното нещо на света. И не познавам човек, който да е съжалил... Heart Eyes
Живота ти се променя, това е сигурно... но когато погледнеш детето си, когато наблюдаваш как прохожда, как проговаря първата си думичка, когато виждаш ка расте ще знаеш, че не искаш живота си "от преди". Simple Smile
Аз все още не съм родила, чакам съвсем скоро моята бебка, но така усещам нещата и не се страхувам, а нямам търпение.  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 107
Аз в такъв случай все казвам на шега като руснаците- ще поживеем пък ще видим. Едва ли има някой, който никога да не се е притеснявал, но пък жената е създадена да се справи с тази ситуация Wink

# 20
  • Мнения: 2 658
Бъдещи мами,притеснявате ли се от промените,които предстоят?От това как ще се промени живота ви след раждането на малкото,дали ще се справите,ще се променят ли отношенията ви с половинката и с роднините ви,дали ще се справите с отговорността?Защото към моите терзания за бебето и раждането се добавиха и тези тревоги и сега съм още по-уплаяена,а незнам дали е нормално Sad
Нормално е, кофти е, когато те zавладеят такива чувства, но е нормално. Първия път ме хвана, но след раждането. Ужас беше, около 3 мес. може би.. Бебето буквално ме плашеше, само като си помислех, че това човече zависи иzцяло от мен и  #Crazy . Но премина.
Втория път нямаше такова нещо, слава Богу, че беше ужас..
Не се шашкай, ако можеш  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
ОО,всеки си задава тези въпроси, но като родиш всичко си идва на мястото. Споко Peace

# 22
  • Мнения: 1 763
Беше ме страх единствено как ще се справим финансово с повечето разходи около бебето. Но се оказа, че не е толкова страшно.

# 23
  • Мнения: 2 447
Тези притеснения имах и аз,но в момента в който хванах бебчо и някак си отвътре знаех какво да правя.

# 24
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Разбира се,че  се притеснявах,как ще се промени живота ми след появата на бебо.И през първият месец след раждането му ,страховете ,че не се справям се бяха засилили.Слава богу,нещата постепенно се нормализираха и започнах да се уча как да "жонглирам" със всички тези нови задължения и да улавям хубавите мигове от ежедневието ни.

# 25
  • Мнения: 1 053
Разбирасе,нормално е.Мен оба4е ме е страх от всякакви промени.Но тази промяна е най-сладката. Peace Hug

# 26
  • Мнения: 718
Притеснения винаги има, но след раждането нещата се случват плавно и от само себе си, няма особен смисъл в дълбоки анализи Peace

# 27
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Толкова много исках бебе, че нямах търпение да родя. И за момент не съм изпитвала страх. Притеснявах се малко първите седмици след като родих, но като цяло не ми оставаше много време да мисля.

# 28
  • Мнения: 4 292
Никога няма да забравя как няколко дена преди да родя сина си, с мъжа ми бяхме на заведение и аз му казах: ''Представяш ли си какъв ще е животът ни след по-малко от седмица?" А той, след като ме изгледа продължително и с учудване, отговори: "Не, опитвам се, но не мога."
И двамата не можехме, а сега ми е невъзможно да си представя как бих живяла без децата си.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 401
Да, понякога ме е страх  от промените, но е  хубаво да знаеш, че това са промени свързани с нещо толкова хубаво, защото може и промените да са свързани с нещо лошо, сега като мина известно време от раждането на детето  притесненията, които имах тогава са ми като един много приятен спомен! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт