Тайната на дългата и здрава коса - 65

  • 37 807
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 506
Струва ми се, че има значение, трябва да е остра и да не накъсва и начупва косъма.
Например, тази, дето е за нокти, не е подходяща.

# 226
  • Мнения: X
Да споделя и аз моя опит с Пантена за обем, не ми харесва  Naughty полза няма от него.

# 227
  • Мнения: 3
аз все забравям да ви питам, като си взимате връхчетата има ли значение с каква ножица newsm78 аз го правя с обикновена за хартия Laughing

Има разбира се, трябва също да е на мокро най- добре Simple Smile

# 228
  • Мнения: 56
Момичета,някой да си е правил тази маска за коса-1 шишенце  глицерин+1 с.л мед+1с.л жълтък+1с.л алкохол
Маската е за гъста и лъскава коса
Аз глицерин досега не съм използвала,и в маски не съм слагала newsm78,дали действа добре,ако някой знае да сподели? Grinning

# 229
  • София
  • Мнения: 547
глицерин  newsm78
мн интересно ми стана Thinking някой ползвал ли е..?
сега ако се окаже, че може и да се добави към тривитаминолената маска (личи ли си колко ме мързи Mr. Green) ще бъде екстра Flutter

# 230
  • Мнения: 2 110
Lorilicious ,благодаря ,че ми отговори ! reverance


Аз когато сама съм си взимала връхчета го правя на суха коса ,също върху бял лист ,за да се виждат ,ако има цъфнали крайчета !


Момичета,някой да си е правил тази маска за коса-1 шишенце  глицерин+1 с.л мед+1с.л жълтък+1с.л алкохол
Маската е за гъста и лъскава коса
Аз глицерин досега не съм използвала,и в маски не съм слагала newsm78,дали действа добре,ако някой знае да сподели? Grinning
Да ! Правила съм я ,нищо особено !

# 231
  • Мнения: 56
Lorilicious ,благодаря ,че ми отговори ! reverance


Аз когато сама съм си взимала връхчета го правя на суха коса ,също върху бял лист ,за да се виждат ,ако има цъфнали крайчета !


Момичета,някой да си е правил тази маска за коса-1 шишенце  глицерин+1 с.л мед+1с.л жълтък+1с.л алкохол
Маската е за гъста и лъскава коса
Аз глицерин досега не съм използвала,и в маски не съм слагала newsm78,дали действа добре,ако някой знае да сподели? Grinning
Да ! Правила съм я ,нищо особено !
    Защо не си доволна,не ти ли действаше добре ,как ти я правеше косата?
Глицерина не е ли като масло?И дали става за мазна коса(моята е такава),твоята коса каква е ?

# 232
  • Мнения: 2 110
Не съм казала ,че съм недоволна, а че не съм забелязала никакъв ефект ,използвах думата нищо особено !Което значи нищо - нито доволна , нито недоволна !

Глицерина можеш да го ползваш  както е твоята маска +  лимонов сок ,щом  ти е мазна косата !
Моята клони към суха и предпочитам рициновото масло !

# 233
  • Мнения: 0
Как ви ги правят кичурите с шапка или фолио ?! Аз много се притеснявам ,защото моята коса е о суха и ме е страх да не ми изгори косата !? Замислих се за този вариант ,защото съм много побеляла и реших ,че комбинацията ще е добра !С коя боя или изсветлител ?От коя сте доволни ?!Колко цвята кичури имате ?

Репейното масло    е иделано средство за сухи,чупливи,подложени на химическа обработка и боядисани коси.Не по-малко полезно е за нормални,нуждаещи се от подхранване и профилатика на здравето коси.Маслото от репейник интензивно подхранва не само кожата на главата,но и косата по цялата и дължина, с което се укрепва косъмният фоликул,подпомага се растежът на косата и възстановяването на структурата и.Гореказаното възпрепятства също и падежа на косата! Репейното масло съдържа биохимични съединения,унищожаващи гъбичките ,затова то е ефективно за лечение и превенция на пърхута.Като естествен рзтворител премахва мазната смазка при "мазни коси",косата се укрепва,престава да пада и расте по-добре..
      Маслените бани с репейно масло придават на косите здраве,сила,натурален блясък и красота.
                          
               УПОТРЕБА
  Нанесете маслото на косата и кожата на главата,меко втрийте в корените на
косата,сложете полиетиленова шапка и подръжте така , не по- малко от час.След
това измийте косата с топла вода и шампоан.



 

Моите кичури са правени с фолио Simple Smile И са само два цвята-русо и мн светло кестеняво.Правени са ми с изсветлител но не знам какъв е точно,нещо като олио беше newsm78

# 234
  • Мнения: 2 110
bisou ,благодаря ! Hug
И аз се замислям за няколко цвята медни наситени,руси и тъмно руси или нещо такова !

# 235
  • Мнения: 0
За нищо ,радвам се че съм помогнала с нещо Hug

# 236
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Боядисах се с черна боя на Лореал Кастинг. Мислите ли че ако слагам маска с масла ще падне бързо боята? Искам да си правя маски но от друга страна не ми се ще да падне боята след трето измиване. Все пак е безамонячна и пада бързо  newsm78

# 237
  • Мнения: 4 496
На мен и без маски безамонячната ми се отми със скоростта на светлината. Sunglasses

# 238
  • Мнения: 56
Боядисах се с черна боя на Лореал Кастинг. Мислите ли че ако слагам маска с масла ще падне бързо боята? Искам да си правя маски но от друга страна не ми се ще да падне боята след трето измиване. Все пак е безамонячна и пада бързо  newsm78
И аз преди един месец се боядисах с Лореал кастинг,но знам че от киселото мляко и жълтъка пада боята ,за маслата незнам,ако някой знае ,че и аз се интересувам.

# 239
  • Варна
  • Мнения: 167
Здравейте, днес попаднах на магазин с професионална козметика за коса...влязох с мисълта да си взема нещо с термална защита, но след разговор с продавачката и собственичката на магазина излязох с някакъв балсам на водна основа на Биопоинт. Някой да има някаква представа за него  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт