за парфюми online...

  • 35 613
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Току-що ми доставиха първия ми парфюм поръчан он-лайн.Поръчах го в петък и днес понеделник го получих.Платих 45 лв.,както бе обявено , а доставка не платих за моя изненада.Сайта е Parfiumionline.com.Проверих и баркода в сайта за проверка който беше посочен по-горе и мисля че вс.е о.к.За трайността ще докладвам.Иначе пише:Chance By Chanel Eau De Toilette 3.4oz EDT 100ml Perfume for Women.Ако може някой да ми го изтълкува ще съм благодарна....... Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 74
Този сайт Parfiumionline.com не бяха ли реплики...?

# 62
  • Мнения: 565
На тази цена няма какво друго да е.

# 63
  • Мнения: 636
Този сайт продава ментета! Мисля, че трябва да го напишат някъде, за да не се връзват наивници. Цените на всички парфюми са еднакви на нереални цени!

tsf, ако те подуша с такъв парфюм, поне от километър ще те позная, че си напръскана с менте!

# 64
  • София
  • Мнения: 84
миналото лято си купих парфюм от гет.бг.
Доставката беше коректна и бърза, опаковката и шишенцето бяха топ качество,
но ароматът беше нетраен. Издържаше може би 2 часа, а може би привикнах
към него... Но като го сравня с други оригинални мои парфюми, разлика в трайността - много голяма. И го подарих на едно момиче от форума, беше ме яд да го гледам в нас Close[

А, и като го сравних с един тестер от БЗ, течността в моя беше малко по-тъмна/color]

# 65
  • Мнения: 1 685
 PeaceДа,асортимента им е малък на самия сайт,но вероятно ще го пообогатят-той е "топъл-пресен"още,а магазина им,в който аз си пазарувам се намира в Капана-на Абаджийска-знам че има поне още 2,но трябва да се поровя за адрес-на фирмените им торбички ги пишеше май  newsm78

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Ами то в бг сайтовете като видиш цената и ти става ясно дали е оригинален или реплика Simple Smile
От чуждите съм изпитала fragrancex.com и strawberrynet.com - само оригинални артикули съм получавала. И не само парфюмите...много си поръчвам и душ гелове, шампоани и т.н.

# 67

В Пловдив се намира склада им и имат2-3 магазина,вносители и дистрибутори са на доста качествена козметика,не само парфюми.
http://venera-perfumes.com/index.php

Къде точно се намира в Пловдив ?!
Разгледах сайта им ,но имат прекалено малко неща като асортимент ,а и доставката е много скъпа 6лв  Twisted Evil 

# 68
  • Мнения: 1
Някой поръчвал ли е от parfumi-market.net?

# 69
  • Мнения: 13 627
Току-що ми доставиха първия ми парфюм поръчан он-лайн.Поръчах го в петък и днес понеделник го получих.Платих 45 лв.,както бе обявено , а доставка не платих за моя изненада.Сайта е Parfiumionline.com.Проверих и баркода в сайта за проверка който беше посочен по-горе и мисля че вс.е о.к.За трайността ще докладвам.Иначе пише:Chance By Chanel Eau De Toilette 3.4oz EDT 100ml Perfume for Women.Ако може някой да ми го изтълкува ще съм благодарна....... Peace
Това са 100% реплики. А според мен да напечатат някакъв бар код е най-лесното на света. Преди даже пишеше, че са реплики...а сега явно са решили да го махнат.

# 70
  • Мнения: 181
Някой ползвал ли е това

BVLGARI

# 71
  • Мнения: 8 475
Току-що ми доставиха първия ми парфюм поръчан он-лайн.Поръчах го в петък и днес понеделник го получих.Платих 45 лв.,както бе обявено , а доставка не платих за моя изненада.Сайта е Parfiumionline.com.Проверих и баркода в сайта за проверка който беше посочен по-горе и мисля че вс.е о.к.За трайността ще докладвам.Иначе пише:Chance By Chanel Eau De Toilette 3.4oz EDT 100ml Perfume for Women.Ако може някой да ми го изтълкува ще съм благодарна....... Peace
Шанел шанс за 45 лева за 100 мл Rolling Eyes
Нали не вярваш, че е истински?

# 72
  • Мнения: 74
Момичета,не си пазарувайте от гет.бг.Не са им истински парфюмите,не знам дали важи за всички,но аз до сега се излъгах два пъти,единия от размяна.Получава се верижна реакция-хората взимат от гет-а,понеже им излиза по-тънко,разменят после,и ментето се върти от човек на човек.Не си взимайте от там!И с други съм говорила,които са си патили от същия сайт.

# 73
  • Благоевград
  • Мнения: 37
В саитовете всички са добаиски ментета, вече се убедих, след 3 поредни опита с този вид пазаруване. На аромат наподобяват оригиналите, но трайност въобще. Аз имам един любим евтин парфюм казва се ИНСИДЕНС . Той се усеща цял ден, докато  ,,марковите ,, не ги усещам, дори докато се пръскам с тях. Мили момичета, не се лъжете!

# 74
  • Мнения: 0
здравейте, да ви кажа миналата седмица, след цяла седмица размисъл реших най - после да си поръчам от този сайт www.bgparfum.com , и да ви кажа останах приятно изненадана първо защото парфюма, който поръчах е с много добро качество и поръчката ми беше доставена още на следващият ден  newsm44 , да ви кажа честно доста бях предубедена,но една приятелка ми препоръча въпросният сайт, така че момичета изпробвах ги  лично !

Общи условия

Активация на акаунт