• 1 614
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Аз ходих в началота на 6 мес. и останах много доволна. Бяха ме посъветвали да отида тогава, защото лекарите виждали най-добре в този период ако има някакви малоформации (всъщност това била тяхната причина), а за мен беше ОГРОМНО удоволствие да видя бебка  такава, каквато си лежи вътре. Смучеше си палчето, чудесно се виждаше личицето и крачетата, ръчичките. За мен това беше първата "реална"  среща с бебка и не мога да скрия, че беше най-вълнуващия момент в живота ми. Таткото неприсъства и аз изживяях сама този момент, но казано честно и доста егоистично несъжалявам, за това.

# 16
  • Мнения: 7 640
В Правителствена болница е 4Д, струва 50 лв, без предварително записване. Има възможност за запис на диск. Тел в АГ к-та е 9607206.
Вижда се личицето на бебето, могат да направят доплер на пъпна връв при нужда, а пола се вижда и на 2Д, ако бебо реши да го покаже. Grinning
Sissa е напълно права, че най-голямото предимство и най-важно е да се види всичко ли е наред.

# 17
хора днес бях на 3д-4д при д-р Мазнейкова струва 70 лв. но определено си заслуйава:)))Гледахме сърцето и го слушахме как бие:)))Много беше хубаво чак поревах;)После му гледахме и другите органи и те си бяха наред.Имаше 2 рачички и две крачета и всичките си имаха по 5 пръста.А бебока се усмихваше и се криеше със ръчички:)))Аз много се забавлявах.Няма анумалии и най хубавото........Видяхме му пола.Simple Smile))Докторката каза 100%Момиче:)))Таткото е много доволен.Той от както развра че ще е татко вълнува за женско.....Той естествено избяга в последния момент реши че щяло да му стане лошо и ме чака в колата.Мъже големи са пъзлиовци.Simple SmileА да забравих правят ти и диск със клипчета на това което си видял.Диска тръгва без проблем.Е това е от мен за сега.Чао:)))

# 18
Днес присъствах на ултразвуков преглед в медицински център "Фемина", където видях на живо с очите си прословутото 3D и 4D. Наистина е много ефектно и напълно съответства на илюстрациите в чуждестранните интернет сайтове. Лекарката го направи по свое усмотрение след като беше приключила стандартния преглед, за да демонстрира възможностите на апарата.... един вид безплатен бонус за пациентката. Лицето се вижда като оранжево-кафяв барелеф, като в режим 4D образът е в движение. Коментирахме тия "екстри" и научих, че такива прегледи по принцип могат да се правят на 4-5 места в София, където има подобаващи апарати. Много важно е обаче и кой те гледа, защото получаването на образа изисква опит. Във всички случаи трябва да си цар на овикновената ехография. Всичко интересно за виждане се запаметява в самия апарат и след това може да се дава на пациентите в компютърен формат на различни носители. Показаха ни и други още по-ефектни кадри и клипове, записани в апарата. Такива имат качени на уеб-страницата си:www.mcfemina.com, но те са стари.

# 19
  • Мнения: 9 903
аха, вече за 4ти път го чета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт