"Бягство към победата" или "Amazing Race" по български - 2

  • 28 115
  • 417
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 590
Дам притеснявах се, но уточнението беше, че уж в моя квартал. Мола със сигурност не е близо до моя квартал. Аз съм от Аспарухово и доколкото разбрах нещо са се мотаели близо до канала, който свързва езерото с морето.

# 76
  • Мнения: 11 729
Eй, нямате прочитане тази вечер  Crazy

Много ми е мъчно за военните  Cry  Милите те, сега кой ще ни забавлява.

Аз не разбрах братовчедите как си намериха артефактите. Подозирам измама  Crossing Arms

За новия епизод не знам какво да очаквам. Цяла седмица ще се чудя. А какво ли имаше под покривалото, че всички така реагираха  Rolling Eyes

# 77
# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Дам притеснявах се, но уточнението беше, че уж в моя квартал. Мола със сигурност не е близо до моя квартал. Аз съм от Аспарухово и доколкото разбрах нещо са се мотаели близо до канала, който свързва езерото с морето.
Както я карат на историческа вълна аз от самото начало си мисля, че ще има някаква задача в Прабългарското селище Фанагория. Нямам търпение да гледам епизодите, заснети във Варна.  Peace 

# 79
  • Банкя
  • Мнения: 823
запис и от мен Wink

звездичка Благодаря за новата тема! Hug

Гласувах Нелитата да спечелят, както гледам и повечето тук са за тях. Няма да съжалявам обаче, ако победители са Петър и Павлина. Peace

# 80
# 81
  • Мнения: 2 590
Дам притеснявах се, но уточнението беше, че уж в моя квартал. Мола със сигурност не е близо до моя квартал. Аз съм от Аспарухово и доколкото разбрах нещо са се мотаели близо до канала, който свързва езерото с морето.
Както я карат на историческа вълна аз от самото начало си мисля, че ще има някаква задача в Прабългарското селище Фанагория. Нямам търпение да гледам епизодите, заснети във Варна.  Peace 
И аз си мислех за Фанагория, ама като не ми е достоверна информацията и не знам. Иначе и на мен ще са ми много интересни сериите от Варна, още повече ако наистина са в моя квартал  Crazy

# 82
  • Мнения: 3 219
Моля,кажете на 2 на 3 какво имаше в епизода от 20.00 часа Praynig
Имаха задача да стигнат до града, който носи името на бащата на хан Аспарух. Всички се упътиха правилно Кубрат, само манекенките тръгнаха към Омуртаг, по средата на пътя се осъзнаха и тръгнаха към правилното място. Там трябваше да си изберат една от 3 песни на Лили Иванова и да ги изпеят в дует добре. Само Нелитата се справиха от първия път, всички други се връщаха доста. След това тръгнаха към някаква хижа, там имаше някакъв музей и около него бяха навързани парцалчета навсякъде, трябваше да открият 3 с логото "Бягство към победата". Нелитата пак бяха първи. Общо взето това се сещам, ако пропускам нещо - допълвайте  Peace


Местността се нарича Демир баба теке, наблизо са Свещарските гробници, там ми е минало детството и ми стана много приятно като показаха тези кадри Hug Звездичке, чудно си офоромила първия пост, благодаря ти, а в анкетата гласувах за Нели и Нели Hug

# 83
  • Мнения: 2 590
А забравих да кажа и аз гласувах за Нели и Нели. Grinning

# 84
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Дам притеснявах се, но уточнението беше, че уж в моя квартал. Мола със сигурност не е близо до моя квартал. Аз съм от Аспарухово и доколкото разбрах нещо са се мотаели близо до канала, който свързва езерото с морето.
Както я карат на историческа вълна аз от самото начало си мисля, че ще има някаква задача в Прабългарското селище Фанагория. Нямам търпение да гледам епизодите, заснети във Варна.  Peace 
И аз си мислех за Фанагория, ама като не ми е достоверна информацията и не знам. Иначе и на мен ще са ми много интересни сериите от Варна, още повече ако наистина са в моя квартал  Crazy
И аз нямам търпение за Варненските серии. И тази ми беше супер интересна, защото беше в район, в който съм израснала и доста скитала- Русе, Кубрат, Исперих, текето, хижа Ахинора и Шумен- все места, които са ми близки и познати. Същото Важи и за Варна. Ако има задачи във Фанагория- сигурно ще ги карат да стрелят с лък или ще ги качат на кон или нещо подобно. Там има богатирско училище и е много интересно (имам две ученички, които тренират в него)!

# 85
  • Мнения: 3 219
[X]megelinka , я, от един край ще излезем май Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 1 252
Много пишете бе дами, нямате изчитане  Mr. Green

И аз гласувах за Нелитата.  Peace
Като морско чедо и мен започва да ме вълнуват задачките на родна земя.

# 87
  • Мнения: 2 185
Наистина много пишете  Crazy .
Изгледах предаванията от седмицата на запис. Хем ви бях прочела за кокошките и почти не гледах тази част от предаването, но така се разстроих и такъв рев му дръпнах....беше отвратително и варварско...бляк.
Затова пък много се смях на изпълнението на астрономите....няма такова фалшиво пеене....хахах ужас.

Иначе гласувах за Нелитата, макар да бяха много хладнокръвни по време на задачата с кокошките, което хич не ми допадна, по принцип ги харесвам  Peace.
Радвам се, че отпаднаха военните, сега ако отпаднат братовчедите и бившите гаджета, предаването ще стане изключително приятно за гледане  Peace

# 88
  • Мнения: 2 483
Аз не разбрах братовчедите как си намериха артефактите. Подозирам измама  Crossing Arms
На мен също ми се струва, че ги подбутнаха. Иначе както си бяха поседнали на лафче и цигарка, бяха отпаднали. А от предаването нали трябва интригата да поддържат до последно - братовчедите или Крачун и Малчо  Whistling


Освен това съм абсолютно убедена, че на празноглавите девойчета също им беше подсказано от екипа (чрез оператор и озвучител, които бяха в колата), че Омуртаг е грешната посока и че трябва да отидат в Кубрат. Дианчето се опита да си даде вид, че е получила прозрение свише кой е бащата на хан Аспарух, но беше хипер изкуствена и "наакана" (ще ме прощавате за израза)...  Whistling
Но................ така е, нещата вече се манипулират в предавания на живо, та в записаните и монтираните предавания няма да има машинации...... Naughty


Задачата с кокошките беше ужасителна и за мен. Като малка съм изгледала сигурно 50 пъти баба и майка хладнокръвно да обезглавяват животинките, но ако аз участвах в това състезание, може би това щеше да е последният етап за мен  Blush

# 89
  • Мнения: 2 185
може би това щеше да е последният етап за мен  Blush

И аз точно това си помислих като ги гледах  Peace

Общи условия

Активация на акаунт