Отговори
# 15
  • Мнения: 286
Здравейте аз пак на бързо докато точа едни снимки от днес и вчера иреших да се разпиша,брей дамакинстване на уман ама ми е приятно в новата кухня снощи за първи път се събрахме мама ми подари електрическа кана толкова отдавна имам мерак за такава,а за годишнината чакам хлебопекарна от тях пак Blush
Днес всичко мина по план както и вчера,днес ходихме на Зоопарка и сега точа снимките от там,после през църквата във Вароша и хайде към кащи тъкмо преди бурята,на всички много им хареса Зоопарка и децата бяха доволни,представих се с чудесен обед като бях включила и пресните печени гъбки в стил Марси  Wink
Снощи батко и татко пообиколиха местните дискотеки а останалите се наспахме Mr. Green
Сега следобед планувах една хубава разходка сред природата до старата къща на свекъра ама с този дъжд няма да е,за утре съм готова то всичко си върви по план Peace

# 16
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА ФАНТИЧКА!!!
Желая ти много поводи за усмивки и хиляди радостни моменти.
 Бъди щастлива и обичана!!!

# 17
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Фантичка Честит Рожден Ден!
Бъди жива и здрава , обичана и желана,
даряваща любов, събираща погледи!


И понеже вече децата спят моят поздрав към теб е :




 Grinning

# 18
  • Мнения: 11 607
Кате, Честит Рожден Ден! Бъди здрава и много щастлива!  bouquet  bouquet  bouquet 

# 19
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН АСИ И КРИСИ!!!
ЖЕЛАЯ ВИ ХИЛЯДИ ИГРИ, УСМИВКИ, ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, МАМА И ТАТЕ ВИНАГИ ДА ВИ СЛУШКАТ И ДА ПОЛУЧИТЕ МНОГООООО ПОДАРЪЦИ!!!



СКЪПА ДАНИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБ!!!
ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЦАТА!!!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!

# 20
  • Мнения: 11 607
Диде, честит рожден ден на момчетата ти! Живи, здрави и много палави!

# 21
  • Мнения: 62
Честит рожден ден на Катето, пожелавам ти много здраве щастие и късмет

Честит рожден ден на Аси и Криси, нека бъдат здрави и усмихнати деца,
а на мама и тате да имат много търпение [/b][/i]

# 22
  • Мнения: 224
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АСИ И КРИСИ!!!
ДА РАСТАТ МНОГО УСМИХНАТИ И ЩАСТЛИВИ И НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВИ!
ДА СА ПОСЛУШНИ /особено зетя/!
И СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ ДА СИ ДУНДУРКАТ СЕСТРИЧКА!


 newsm59 newsm59 newsm59

# 23
  • Мнения: 224
Марси, кой Тумбев го е направил това, ако е стария, много ще се разочаровам, а ако е младия, изобщо няма да се очудя. Добре, че е отишъл Венци да се прегледа.
За заглавието съм за с две ръце, незнам за дружината, но аз само за морето мисля!

# 24
  • Мнения: 2 837
Честит рожден ден на Аси и Криси:)
Много здраве, усмивки и хубави подаръци:)



Честит рожден ден и на Фантичка! Много любов вкъщи, пари в портфейла и нови пътешествия!

# 25
  • Мнения: 286
Момичета много ви благодаря за пожеланията и поздравите Hugсега успях да открадна малко време и да се включа да ви почерпя виртуално макар Hug
Заповядайте от нашият любимец за момента Светкавицата Макуин(нашата торта в къщи беше нещо подобно но не такава де Blush)
Момичета ето и по нещо по-екзотично за здравето на моите пораснали момченца Peace
Направихме много снимки и ще продължим довечера пак след 2 часа де Mr. Green

Кате,съжалявам че пропуснах вчера,но на патерица от сърце ти честитя рожденият ден и ти желая много здраве,щастие и безмерна любов,нека мечтите ти се превърнат в реалност Hug  bouquet Hug

# 26
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Дани, чакам снимките с нетърпение. Wink
Ели младият Тумбев е големият "специалист", прав си е човека нали трябва да си избие апарата. Joy
Аз днес шофирах първото си извънградско без Венци. С Деси ходихме на Предел и аз бях шофьора. Laughing Малко ми беше притеснено в началото, ама бързо ми мина. Яд ме е даже че не взехме и децата с нас, времето беше страхотно и имаше много пързалки и люлки около хотела, можеха поне да се налудеят на чист въздух. Sunglasses А хотелчето е много слдичко и е само 45лв стаята. Разгледахме и спа центъра, има много готино джакузи, големичко колкото детски басеин, парна баня, фитнес, масажи. Най-вероятно съвсем скоро ще го посетим и пробваме семейно. Wink

# 27
  • Благоевград
  • Мнения: 142
jinjer_78 Честит Рожден Ден на порасналите вече Аси и Криси!
Да са ви живи и здрави!

# 28
  • Мнения: 42
Честит рожден ден на Аси и Криси!
Много здраве, щастие и  весели игри!!!
Дани, честит празник на цялото семейство.Дечицата много да ви радват и слушат.
 newsm59

# 29
  • Мнения: 19
Честит рожден ден на Криси и Аси! С пожелания за здраве!   smile3501

Общи условия

Активация на акаунт