Каква риба да дам на бебчо???

  • 3 699
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 185
Купувам само готови буркани, защото е много лошо натравянето с риба, а в магазина не мога да се доверя на продавачката и етикетите! Иначе си мисля, че е хубаво да се сготви от тези видове, които ги има и в бурканчетата детска храна!

# 16
  • Мнения: 171
Моето дете е на 1,1г много обича риба но до сега съм давала само от готовите пюрета иска ми се обаче вече аз да си приготвям и рибната храна.Моят съпруг е страстен рибар и често носи в къщи рибка а въпросът ми е мога ли от нея да давам и на малката (например сом,щука)или да взема да си купя от магазина за по сигурно.

# 17
  • Мнения: 3 092
Купих и бяла риба .
Най -много хареса сом обаче .
Винаги съм вземала филе заради костите .
kvodae  , мисля че няма проблем да даваш сом и щука  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 8 242
Купувам само готови буркани, защото е много лошо натравянето с риба, а в магазина не мога да се доверя на продавачката и етикетите! Иначе си мисля, че е хубаво да се сготви от тези видове, които ги има и в бурканчетата детска храна!
Много по-възможно е натравянето от консерва, каквито са и бурканите, отколкото с прясна риба  Peace

# 19
  • Мнения: 9 973
hek или бяла риба,филе от акула

# 20
  • Мнения: 2 149
Аз взимам от едрите риби, така е по-лесно и чистенето им и имат и повечко месенце Wink

# 21
  • Мнения: 20
kvodae , няма нищо по - хубаво от прясната риба, моят мъж също е рибар и като донесе бяла рибка, добре си похапваме.
 Калоян е на година и три месеца и също много обича риба. Давала съм му бяла риба, пъстърва обикновена, сьомгова пъстърва и лаврак. Много ги харесва даже и само печени на скара и аз да му късам парченца и да му давам, а иначе му приготвям със зеленчуци или на супа  Peace

# 22
  • Мнения: 2 960
Моят син не е много много по рибата ,но все пак се старая да присъства в менюто му.
Давам му  сьомга,хек Peace

# 23
  • Мнения: 2 110
Аз също първата риба която дадох беше бяла,хек ,пюре ! Сега вече сме големи любители на риба и харесва всякаква !

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Мисля, че е добре да си остане на Семпер.

Общи условия

Активация на акаунт