Дюкан подготвя цяло ято за елегантно лято - 178

  • 24 786
  • 474
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 207
Браво Гардения!Ох таз мъничката ти бонбонка ще я схрускам.Нацелувай я от мен  love001
Мимиии страхотно постижение! Peace Цвети още много - ти пожелавам Hug
Тони сега като те заговорих се сетих за невероятния ти нес кафе крем.Отивам да си го спретна мммм newsm74

# 16
  • Мнения: 4
Добро утро  Hug
Усмихнат ден и много минуси ви пожелавам днес  Peace

# 17
  • Мнения: 1 731
Gardenia ,браво,поздравления! Hug Party Hug Чувството е неописуемо,нали/ Не ми отговаряй,знам го.
И аз май имам минусче ама тоз кантар три различни стойности ми показва ,затова не мога да кажа колко точно съм .Обаче днеска ще си намеря нормален кантар да се ориентирам поне.Усещам се ,че съм по-лекичка,ама колко ...само мога да гадая. newsm78
Мимииии-  bouquet Честита месечинка.Айде давай снимките да гледаме. Flutter Party
ЦвеTи- Hug
tqna,и аз днес ще го направя ,че мъжа ми ми изяде главата да ми мрънка.Уж не е на режима ,а много му хареса кремчето. Joy

# 18
  • Мнения: 27
Добро утро
Днес кантара не ме обича,ноо целия е стъклен и не посмях да му се ядосам,че ако се счупи ко ша правя без него.Затова кротко си седнах да изчета какви сте ги вършили цяла нощ и да си пия първото кафе с вас
 Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 103
Добро утро.При мен нищо ново.Страхотен застой........Надявам се при вас да не е така.  bouquet

# 20
  • Мнения: 7
Хоп, записвам се, абе за вас почивни дни няма ли?  newsm62
YuNI, tonnny_bg, кафенце, закуска ... ммммм ... благодаря Simple Smile Тони и какво каза кантара? Ако се инати, казвай да ритаме.
Gardenia, ЦвеТи, честито   bouquet ЦвеТи, голямо болно бебе по-трудно се гледа от малко болно бебе.
Мимииии, честита ти месечинка, чудесни резултати   bouquet Сега чакаме да видим снимки  Laughing
Аз от няколко дни не мърдам на килограми, но тая сутрин с радост установих, че съм се свила на обиколки bowuu
Днес съм първи ден П. За закуска хапнах принцеса с накълцано пилешко, беше мнооооого вкусно.
Ще си направя за обяд супа от извара със застройка и омлет с пиле, за следобяд ще извъртя някое кремче, още не съм го намислила, но май ще е баварското, за вечеря - риба на тиган.

Гушки на всички  Hug Hug Hug Hug Hug
После пак ще пиша.

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 08:42 от miss Marple

# 21
  • Мнения: 195
Добро утро и от мен!Желая на всички слънчев и прекрасен ден. newsm51

# 22
  • Мнения: 11
Добро утро и от мен! Лелеее, колко сте изписали тези дни!!! Отивам да чета и после пак съм тук!  Hug  Hug  Hug
Вещи -  newsm20 идеите ти са невероятни просто  smile3521
Айде, до после!

# 23
  • Мнения: 30
Добро утро раннобуднички
Мимииии честита месечинка ще очакваме снимки.
Юни,Тонни бг почерпих се с кафенцата ви докато ви чета.
ВЕЩИ снимките са много опасни...особенно първата  newsm51
Днес нямам минус ,но кг не са и в повече ,което ме устройва.
А сега да ви намляскам всичките   smile3534  love001 Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 206
Фъррррррррр... Още една Голяма Бяла Птица (не лебед!) пляска с крила!
 Simple Smile
Добро утро, дами!
 Hug
Оооооооопс! И господине!
 Hug Hug Simple Smile

# 25
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добро утро,ама вие неспите ли....отново нова тема и чак втора страница.... Flutter
Днес ми е 5 ден , едно ми е сънно, отпуснато, вчера нямаше ходене до ОО  ooooh! но пък имаотново минусче - 500 , което си е добре. Снощи бяхме на гости...една огрооооомна салата  Rolling Eyes голямо изкушение, едно хубаво прясно младо агнешко изпечено идеално  Stop обаче  Naughty не се спряха да ме увещават...ами ракийка....ами туй...ами онуй  Mr. Green като видяха , че съм непреклонна ми направиха чай от жълт кантарион, пих си чайче цяла вечер, хапнах две яйца пък те ме гледаха със съжаление....само дето аз нито бях гладна нито пък имаше за какво да ме съжаляват. Днес имам от варените пилешки дробчета, мляко кисело и за вечеря ще видим  newsm78 не съм го измислила, може да си сваря нещо пилешко 
Хубав ден 

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Добро утро и от мен  Hug днес нещо много сме ранобудни днес Crazy
Само записче в новата тема на 2-3-та страничка за 2-3 килца, все това си повтарям  Joy във всяка нова тема  Crazy
От 5-те дни на протеини май имам  общо към половин кг минус,но ще изчакам ПЗ-то, дали ще се затвърди  Praynig Днес подхващам марулките и зелето.
Хубав и слънчев ден на всички   bouquet

# 27
  • до Бургас
  • Мнения: 76
tqna,tonnny_bg,emili7497,Яжка,esen,miss Marple,pink85- Hug
Gardenia-Честито минусче Hug
Мимииии- Много те благодаря за думи по мой адрес, трогната съм Hug  bouquet
mihi69, ванесса йо, nush, Бо, tonnny_bg, Fleur, Gardenia, Дидка, miss Marple, dodojoro- Hug

# 28
  • Мнения: 1 731
Дидка,незнам дали ми чете разказите относно посещението ми в дискотеката.Как всички се наливаха с алкохол ,а аз с вода и в нея парче лимон. JoyЗа цяла вечер изпих 2л вода ама пък и си денсих .Така че и това е решение. Peace
miss Marple,незнам .Показа ми 67;69,300;69,800 че и 70,300 #CrazyЛуднах вече с него .Кат му хакна един и набързо ще се оправи. #2gunfire
Менюто ни днес е :
закуска-дюканска баница
за обяд сме на гости ,та незнам какво ще ми предложат,нещо май на скара казаха Heart Eyes
За вечеря -пилешко филе фрикасе
По между храненията имам от вчера крем с извара. Heart Eyes
Сега ще си видя мерките как са ми/ newsm78

Много целувки и прегръдки на цялото дюканско войнство и  специални на:
Ми6и,Янич,Елен,пинк,Тяна,боби,айде и на Борис Party,miss Marple,адреналинка,Филюдка,
Юни оф не искам да пропусна никой  newsm78.Затова ,който не си е прочел ника ,да се смята за прегърнат и целунат от мен!

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен в новата тема. Днес ми е 5 ден ударна фаза, мисля и утре да изкарам, но ме притеснява, че за 4 дни ударна съм свалила 2,100кг. Не е ли малко това? Вие как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт