Дюкан подготвя цяло ято за елегантно лято - 178

  • 24 815
  • 474
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3
Добър ден и от мене.Все още се ослушвам за да ви опозная та да не настъпя "котката по опашката"smile3505  ,но като си плюя в пазвата продължавам.
Зоритка ,успех и дано  да ти се случи полезното за тебе.
Отчет за вчера :като за първи ден удържах,изпих цели 2л вода това до сега беше мисията невъзможна и като резултат, ще трябва да увелича бюджета за тоал.хартия,направих си закуска мляко и трици и дори я изядох ,дъфках бавно и замислено варени пилешки гърди.Като резултат цяла нощ през час посещавах онова място, където и царя ходи сам,в устата ми имаше непрекъснат вкус на бяло месо и докато заспя отново имах ужасни напъни да се разделя с погълнатото през деня,но от входа ,а не изхода на "телцето ми".Утрото дойде свежо,слънчево и жадно Grinning ииии въпреки решението да нямам среща с кантара до края на удърния период не удържах Rolling Eyesне прегреших с това нали?!Резултат е близо -2,5кг Blush за които дори и помъсъл няма че са реално свалени килца.

# 451
  • Мнения: 819
 Аби, това животинче от аватара ти да не е ленивец... newsm78 newsm78

 Щото тук намерих едно такова
 http://www.vesti.bg/?tid=20&oid=12300&galid=24422

# 452
  • Мнения: 850
       Кометка , благодаря и на теб , но всъщност аз от доста време си слагам по малко олио на салатката точно по тази причина , ако забременея !  Това е от около 2 месеца ! Но на готвеното не слагам , защото колкото и да пичиствам пиленцето , винаги после след като се изпече има около него мазни петна ! А за доки аз вче съм питала моята и тя ми даде зелена светлина , но пропуснах да я питам за подсладителя и ви благодаря още веднъж , че ми обърнахте внимание !  Hug Heart Eyes

ПП Вижте какво скалъпих , моля за мнения добре ли е и смятам тази седмица галата да е 1  newsm78
ТРЕТА ФАЗА  Олекотена за Бременни
понеделник - ПЗ+2 плод+40гр. сирене /кашкавал/+1филии пълнозърнест хляб
вторник - ПЗ+2 плод+40гр. сирене+1филии пълнозърнест хляб + една порция режимно приготвени нишестени в разрешения грамаж
сряда - ПЗ+2плод+40гр. сирене+1филии пълнозърнест хляб + една гала вечеря
четвъртък - ПЗ+2 плод+40гр. сирене+1филии пълнозърнест хляб
петък - ПЗ+2плод+40гр. сирене+1филии пълнозърнест хляб
събота - ПЗ+2плод+40гр. сирене+1филии пълнозърнест хляб + една гала вечеря
неделя - ПЗ+плод+40гр. сирене+1филии пълнозърнест хляб + една порция режимно приготвени нишестени в разрешения грамаж
Кисело мляко, прясно  2 %  , забранени подсладители , салатки с 1 суп.лъж. олио

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 11:02 от mmmshushy80

# 453
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен Hug
Галка ,ти си в ударния и това си са реално свалени килограми.Има някои от момичетата,които не свалят много през ударния етап,но повечето от нас свалят доста усилено.То това е и целта на този етап.Мъжът ми за пет дни в ударния свали 5 кг.Така ,че хапваи си месцето и се стараи да удържаш фронта.Успехите не закъсняват,а показанията на кантара ще те стимулират да си стриктна .Мери се всяка сутрин след тоалет и преди да си яла и пила.И задължително голичка

# 454
  • Мнения: 1 575
Комета , за тези, които си качила, т.е още 40 дни, а аз ще ти препоръчам да си удължиш мъничко 3 фаза, за да затвърдиш окончателно и после в 4та много внимателно  Hug!
Волна,душата, рядко се засичаме, драго ми е да те видя - бориш ли успешно по някой калъп масло  Wink?

Здравейте и от мен Hug
Галка ,ти си в ударния и това си са реално свалени килограми.Има някои от момичетата,които не свалят много през ударния етап,но повечето от нас свалят доста усилено.То това е и целта на този етап.Мъжът ми за пет дни в ударния свали 5 кг.Така ,че хапваи си месцето и се стараи да удържаш фронта.Успехите не закъсняват,а показанията на кантара ще те стимулират да си стриктна .Мери се всяка сутрин след тоалет и преди да си яла и пила.И задължително голичка
Почти се съгласих, но в ударния обикновено се изхвърля излишната вода и явно при Галка не е било малко.Поради тази причина някои имат не дотам задоволителни или очаквани намаления в ударния етап  Peace Останалото подкрепям и ще дам още една препоръка - водата да се приема през деня на равномерни интервали, защото може да дойде момент тялото да се е освободило достатъчно от излишната си вода и да не успее да  изхвърли цялото количество изпито вечерта  до сутринта и на кантара да има някой демотивиращ плюс Laughing!

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 10:39 от Боби1973

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 236
Привет,дюканска дружина! Hug
Много съм назад и няма да успея да наваксам.Но ще си се включа от тук и дано да имам възможност да влизам отвреме навреме,защото определено ми липсвате! newsm51
Много нови попълнения виждам и май няма много да съм позната,пожелавам много успехи на всички с режима!!!
Мшуши, hug,ще трябва да си правиш галите внимателно и край на подсладителите,все пак бебо е на първо място!Да знаеш,че в началото и аз бях с непоносимост към галите,но сега си ги чакам с нетърпение и си угаждам,но наистина понякога е много трудно да се удържи прасето в мен.
Честно казано не съм предполагала,че се сваля толкова много и в трета,чак вече не знам какво да правя.Продължавам да си смъквам и вече се страхувам,че нещо съм се увредила.При положение,че съм вмъкнала и допълнителни храни/извън разрешеното от Дюки/ по препоръка на други третофазнички,за да стопирам кг.,и честно казано вече се качвам със страх на кантара,за да не видя,че стрелката сочи надолу.Не съм предполагала,че ще дойде момент в моя живот,когато ще кажа:"Не искам повече да отслабвам!"Ако някой има какво да ме посъветва от другите трето и четвъртофазнички - приемам съвети с нетърпение,не ми се иска на моите години да гоня 50 кг. и да се чудя как да се боря с увиснали кожи!Но също и не искам да преминавам на нормално хранене,защото имам да затвърждавам повече от 50  свалени кг.Дилема!!! newsm78
Лек и усмихнат ден желая на всички!

# 456
  • Мнения: 819
Волна,душата, рядко се засичаме, драго ми е да те видя - бориш ли успешно по някой калъп масло  Wink?

 Боря ги майка им стара и масла....Много задържам, става бавно и трудно.От време на време се сдухвам...Абе...Вчера цял ден скиторих из Варна да си търся рокля, че на 2 съм на сватба.Майката ми се разплака.Поне 100- тина премерих, и все не мога да се харесам....То или корема ще стърчи или задника...Ужаст драги зрители...Ревнах по едно време...В крайна сметка си взех, но преживях страхотна драма.Още ми стои гадното чувство.Въпреки че ме убеждаваха, че за трите деца, които съм родила, имам добра фигура, аз се виждам в огледалото...Та така...Продължавам, че септември идва още по-тежка сватба  Mr. Green.... Joy JoyВсе пак живота е хубав.... Party

# 457
  • Мнения: 1 575
Сани,включи още плодове и зеленчуци, които са по-въглехидратни и виж какъв ще е резултата.Не бих те съветвала да допълваш с бързи вйглехидрати или мазнини! Hug
Волна, hahaha важното е да ти е гадно...нали съм ти казвала как след години като се сбръчкосаме, ще си гледаме снимките от сега и ще се пулим какво не сме си харесвали и какво толкова сме искали от живота  hahahaИначе отлично разбирам какво те мъчи - и аз съм така, дори някой ме беше помайтапил, че не искам да отслабна, а да се подмладя...защо пък да не искам...На сватбата ще си супер - ще поскриеш коремчето като покажеш циците и никой няма да забележи!Пусни снимки след това  Hug!
Сега се сещам, че ти всъщност не си купуваш дрехи с кеф никога - помня как рева когато се беше буфнала в Тера нова...

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 10:49 от Боби1973

# 458
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте, на моят кантар днес му дойде акъла и пак си ми показа 56 кг. Grinning Иначе го чакаше свободен полет от 7-мия етаж. Mr. Green Mr. Green  Mr. Green
Честити минусчета на всички, които имат!
Успех на Зорита!  Hug
Мис Марпъл, съжалявам за случилото се!  Hug Аз така миналата година си отнесох от 2 пръста кожата с ренде Вьорнер. Вече не го ползвам Crossing Arms !

Хубав и минусов ден момичета и момчета!   bouquet
П.П. Къде е Мименсита, а Татит, а Туни и още мнооого Дюканки! newsm78

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Добър ден и от мен  Hug
аз продължавам да съм режимна - 4-ти ден ПЗ - и безрезултатна  rotfImbo
Искам да питам Lucie какво е това безкофеиново нескафе  newsm78 Никога не съм го чувала, може ли да ме ориентираш за марка и евентуално къде да го открия  Praynig

# 460
  • Мнения: 1 575
За последно тази сутрин и като черна станция - ама това безкофеиновото е отврат и на вкус и на съдържание - минава химическа обработка, за да се извлече кофеина и става 10 пъти по-вредно, а като се има в предвид, че нес, т.е. разтворимото кафе съдържа само 12% от съставките на кафе, картинката става доста плачевна...изобщо не препоръчвам такава супа за всеки ден Peace!

# 461
  • Варна
  • Мнения: 96
Добро утро и от мен  HugТъкмо си изядох млякото с триците. Като се сабудих се изтеглих не съм мръднала от 63кг   Rolling Eyes. Днес последно на месо и утре започвам зеленчуците. Нямам търпение да си направя една голяма зелена салата с краставици и домати, нищо че ще само със сол и лимон.

# 462
  • Мнения: 819
Волна, hahaha важното е да ти е гадно...нали съм ти казвала как след години като се сбръчкосаме, ще си гледаме снимките от сега и ще се пулим какво не сме си харесвали и какво толкова сме искали от живота  hahahaИначе отлично разбирам какво те мъчи - и аз съм така, дори някой ме беше помайтапил, че не искам да отслабна, а да се подмладя...защо пък да не искам...На сватбата ще си супер - ще поскриеш коремчето като покажеш циците и никой няма да забележи!Пусни снимки след това  Hug!
Сега се сещам, че ти всъщност не си купуваш дрехи с кеф никога - помня как рева когато се беше буфнала в Тера нова...

 Хахаха.Това няма да го забравя никога.От тогава не съм влизала в Тера Нова.Трудно е, наистина когато искаш да си перфектен, въпреки, че ми е повече от ясно, че не може да съм...Снимки задължително ще има.Но да ви кажа откровено, докато обикалях вчера, из магазините пълно с абитуриенти...В по-голямата си част момичетата са дебели и разплути.Както каза някой по-горе, то им изплували сланини отпред и отзад, иначе се навират в тоалети за по 600-700 лева, и не им пука.Какво поколение расте не знам....Никакви грижи за себе си не полагат.Омазани с тежък грим, приличат на гротески....А са на по 19-20 години...Рева си аз на центъра, и мъжа ми ги сочи...Ама не искам да съм като тях, защото познавам жени, които в средна възраст имат невероятни фигури.За това ми е ясно, че винаги ще съм на режим, и няма да има 4 фаза и тинтири-минтири глупости.И много ме боли, когато ти ми изричаш мислите на глас...Предразположена съм към пълнеене и това е горчивата истина.

 Но все пак живота е хубав.Храната не е най-важното в него.

# 463
  • Варна
  • Мнения: 96
Волана, разбира се, че живота е хубав. Hug Hug Имаме си любимите хора до нас, които ни харесват. И аз също изпадам в стрес когато трябва да си купувам някаква дреха. Нищо не ми става, нямат моя номер, всички огледала показват колко съм дебела.
 Днес трябва да изляза да си купя черно сако за работа и не знам къде да търся. Да ми кажете някъде някоя конфекция, съвсем обикновено черно сако. Кои знае колко нерви ще потроша.

# 464
  • Варна
  • Мнения: 96
Волна, съжалявам сбърках  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт