Размера на бебето не отговаря на седмицата в която съм

  • 17 572
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Уффф сред толкова много мили хора и само добри пожелания няма как да е лошото.Благодаря ви за куража който ми давате.Поклон и БЛАГОДАРЯ ВИ.Ще пиша в понеделник какво е станало

# 16
  • Мнения: 636
А видяхте ли сърчицето?

# 17
  • Мнения: 2 447
Когато отидох за първи път на преглед по мои сметки,трябваше да съм 7-8 седмица.Доки ме гледа и казва-отговаря на 4 г.с При мен всичко идваше от това че съм с нередовен цикъл,и при всички положение овулацията ми е била по-късно.Сега се радвам на прекрасен син.Не се шашкай,изчакй си спокойно следващият преглед и стискаме палци всичко да е наред.Напълно е възможно просто овулацията ти да е била по-късно.
Ще чакаме да пишеш след прегледа. Hug

# 18
  • Мнения: 84
още не казаха че сега в понеделник трябва да се види и по това ще се разбере как върви развитието му

# 19
  • Мнения: 84
ходих при две лекарки.Аз съм от Сливен и първо ходих при тази от стара Загора и след два дни отидох в Сливен за да регистрирам бременността при лекарка която да води цялата ми бременност.И двете казаха че трябва да съм в 9-10г.с. но бебето отговаря за 7г.с..Така че сметките не са мои и двете лекарки бяха на едно и също мнение.Дори тази от стара Загора търсеше някакви скрити симптоми които да водят до по късно забременяване като бледата чертичка на теста за бременност и това че трябвало симптомите ми на бременност да са спрели.Но когато отидох в Сливен другата започна с въпроса:Прокървявало ли ти е?---При което аз отговорих не.---а тя :Ами очаквай в най скоро време да ти прокърви.Което за момента уби и най малките ме надежди.Но сега сам с гордо вдигната глава пък каквото е писано.Ще покаже в понеделник.Още веднъж горещо ви благодаря за подкрепата

# 20
  • Мнения: 68
И на мен все ми казваше докторката, че бебето вървяло по-малко, пък накрая се оказа, че било съвсем колкото трябва и се роди мъж 53 см и 3450 гр. Така че спокойно, природата си знае работата, мерките на докторите са относителни и не винаги много точни. Ако отидеш в 20 седимца на фетална морфология ще ти дадат най-точна информация за бебчето. Стискам палци и съм сигурна, че всичко ще е наред  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Може просто да си забременяла по - късно. Или "зад апаратното устройство" да не е измерило вярно.
Видеозоните дават големи отклонения, още повече при толкова малък ембрион, едно трепване на ръката може да доведе до напълно грешна и стресираща диагноза.
Смени мнението. Peace

# 22
  • Мнения: 636
Красинка, на кой ден от закъснението си прави теста и се оказа положителен?

# 23
  • Мнения: 84
на 4-5 не сам много сигурна ама маи беше на 5-тия сутринта

# 24
  • Мнения: 84
направих си един с много бледа втора чертичка и се осъмних затова си направих още един след час пак с бледа четричка

# 25
  • Мнения: 636
Значи не може да си с късно забременяване... съжалявам, че трябва да го напиша на този оптимистичен фон, но много вероятно е да е мисед. За съжаление се случва много често. Искрено се надявам или лекарките да грешат, или да се случи чудо   

# 26
  • Мнения: 84
Скъпа Люлякова горещо ви благодаря за убиването на последните два дни надежда.По думите ви си мисля че може би сте лекар.Абе защо всички вие си мислите че сте перфектни в професията си.Винаги има какво ново да научи човек но НЕ "вие сте перфектни".Знам че вероятността да се наложи да махнем бебето е огромна но ме вбесяват хора като вас които си мислят че са баба ванга(мир на праха и).Както казват старите хора "Не си го сложил с ръка та да знаеш кога е било".Можеше да кажете че предполагате но да кажете "Не това не е късна бременност и Да това е мисед"  friendship

# 27
  • Мнения: 2 013
Миличка не се притеснявай...
На мен също ми бяха казали,че бебто е по-малко от съответната седмица,в 7м бях,при което и аз много се уплаших,но на следващия преглед всичко беше ОК.
Силно вярвам,че и при теб ще е така.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Спокойно!!!

# 28
  • Мнения: 288
Краси,не се отчайвай миличка.На мен в 8 седмица мисля че бях,когато ми казаха,че плодното сакче е празно,ембрионче липсва и че това е кухо яйце.Докторката ми беше категорична.Плаках цял ден,моят мъж беше сякаш по-зле и от мен,бебчо беше правен с много любов!След седмица ме пратиха на кюртаж и там облечена  с болничните дрехи и с абоката,на последния ехограф,който ми направиха преди манипулацията-НОРМАЛНА БРЕМЕННОСТ,ЕМБРИОНЧЕ ИМА,СЪРДЕЧНА ДЕЙНОСТ,ЧЕ И НА СЕДМИЦИТЕ СИ ОТГОВАРЯ!Всичко ще бъде наред!Имай вяра! Hug

# 29
  • Мнения: 492
Стискам палци и вярвам, че всичко ще бъде наред !!!  Praynig Много е важно да мислиш положително !!! Ще чакам да споделиш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт