Как бихте реагирали на покана за кафе

  • 8 221
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
...от момиче, което ви е симпатично. Въпросът ми е към мъжете  Simple Smile
Питам ви, защото се чудя как бихте изтълкували това и как бихте реагирали, нали се предполага, че мъжът трябва да поеме инициативата.

Стига с тия глупости, това са отживелици - мъжът бил този който трябва да поеме инициативата - дрън дрън, щом те кани значи има защо!
Пък и нали ще пиете кафе, няма да ти предлага брак я  Laughing

# 16
  • Мнения: 239
Аз лично мисля така. В всеобщо известен факт е, че жените са доста по-голям борй от мъжете  (намаляваме ей  Rolling Eyes) та... жените вече трябва да се натискат за нас иначе някой ще има на сухо  Flutter и май няма да е мъж. Плюс това има доста хомота така че, жените да не се чудят ами да нападат.
Като цяло и според мен няма лошо една жена да покани мъж за кафе и на мен би ми станало готино Wink

Миличък, нещо си сбъркал със "всеобщо известните факти": броят на жените е по-голям от броят на мъжете единствено сред пенсионерите, защото жените живеят средно с 6 години повече от мъжете, т.е. само мъжете след 65-70 годишна възраст са по-малко от връстничките си, просто защото са измрели. Пък на тази възраст не знам за какво натискане и нападане може да става въпрос? Иначе истината е точно обратната: (http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=348851) Националният статистически институт съобщава,че през миналата 2008 година "са регистрирани 77 712 живородени деца, от тях момчета са 39 986, а момичета са 37 726" - т.е. момчетата са с 2260 повече - явно ще има доста стари ергенчета след 20-30 години, даже да се скъсат от натискане и нападане, май ще трябва да разрешат многомъжството в България. А иначе както има хомота, така има и лесбийки, ако не си чувал... Пък за пасивните мъже обикновено важи маскимата: Срамежливко Петко - празна и самотна му торбата. Дано с твойте разсъждения не си останеш един от тези Петковци.
На въпроса нямам право да отговарям,защото май е отправем само към мъжете. Ако случайно е отпавен и към жените бих отговорила така: Понеже обичам,т.е.пия кафе (особено Нестле) бих реагирала положително. За мен едно кафе не значи нищо повече от изпиването на едно кафе,придружено с разговор,за предпочитане полезен и приятен. Виж, на покана за "кафе с райбер" определено бих реагирала отрицателно,ако не е отправена от мъжа ми. Чудя се, защо когато един мъж има намерения за някои свои части от кръста му надолу, не си го каже директно ами все използва кафета,кина и пр. за прелюдия и параван след като на всички е ясно от самото начало за какво става въпрос.

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 13:26 от White Magic

# 17
  • Мнения: 116
вече така ли му викат да пием кафе ,защото май тея кафета сме ги пили вече Wink

# 18
  • Мнения: 8
вече така ли му викат да пием кафе ,защото май тея кафета сме ги пили вече Wink

май ти се ходи и на тебе на кафе... beer

# 19
  • Мнения: 116
вече така ли му викат да пием кафе ,защото май тея кафета сме ги пили вече Wink

май ти се ходи и на тебе на кафе... beer
гледам в темата за флиртуването си гласувал с две ръце Laughing

# 20
  • Мнения: 11
Статистиката на White Magic е още по-жестоко. Като махнем ненаебимо грозните и непоколебимо префърцунените, бройката на качествените самки за които си заслужава да се пънеш наистина става адски малка. Пък и каквото и да става винаги красивите жени ще са в пъти по-малко от мераклийте....Е може би само в следвоенен СССР не е било така и им държи и до днес в народопсиохогията.
Ама от кафето няма файда...Я я покани на една тройка с чичко ти Джак Данаилов...па да видим тогаз. bowuu Whistling Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 239
Статистиката на White Magic е още по-жестоко. Като махнем ненаебимо грозните и непоколебимо префърцунените, бройката на качествените самки за които си заслужава да се пънеш наистина става адски малка. Пък и каквото и да става винаги красивите жени ще са в пъти по-малко от мераклийте....Е може би само в следвоенен СССР не е било така и им държи и до днес в народопсиохогията.
Ама от кафето няма файда...Я я покани на една тройка с чичко ти Джак Данаилов...па да видим тогаз. bowuu Whistling Rolling Eyes
От всички живородени през 2008 г. 39 986 са момчета, а 37 726 - момичета или на 1 000 момчета се падат 943 момичета
От всички живородени през 2007 г. 38 822 са момчета, а 36 527 - момичета,
От всички живородени през 2006 г. 38 108 са момчета, а 35 870 - момичета,
От всички живородени през 2004 г. 36 026 са момчета, а 33 860 - момичета, или на 1 000 момчета се падат 940 момичета.
Данните са от годишните доклади на Нац.статистически институт за съответните години (НАСЕЛЕНИЕ И ДЕМОГРАФСКИ ПРОЦЕСИ)
Както сме тръгнали госпожиците се превръщат в голям дефицит.
И винаги качествените мъже,на които не бихме отказали едно кафе, ще са в пъти по-малко от мераклиите  Rolling Eyes
А третият в тройката с Джак Данаилов каква функция ще има - да загрозява и да се пречка ли?
Е, ако стане пак някоя война да поизбият част от мъжете, съотношението и народопсиохогията може и у нас да стане като в следвоенен СССР  Shocked

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 11:46 от White Magic

# 22
  • Мнения: 11
Понятието "качествени мъже" е разтеглив,колкото и морала на масовата част български жени. Така че както е казал един титан "Аре нема нужда" Rolling Eyes Sunglasses

Войната нема да ти свърши работа,щото сега всичко се тепа с компютри.Но виж ако масовата педализация продължи с този темп.... newsm78 Laughing

# 23
  • Мнения: 116
Понятието "качествени мъже" е разтеглив,колкото и морала на масовата част български жени. Така че както е казал един титан "Аре нема нужда" Rolling Eyes Sunglasses

Войната нема да ти свърши работа,щото сега всичко се тепа с компютри.Но виж ако масовата педализация продължи с този темп.... newsm78 Laughing
/quote
какво е качествен мъж,да знам какъв да търся newsm78???

# 24
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
...За мен едно кафе не значи нищо повече от изпиването на едно кафе,придружено с разговор,за предпочитане полезен и приятен. ...
Peace

Аз съм жена (и съм хубава Wink. Никога не съм се притеснявала да каня мъже на кафе ). В крайна сметка мъжете не служат само за секс. Ако някой приема жените, в частност мен за такова, то си е негова работа.
На "кафето" ясно мога да дефинирам каква е целта ми - да покажа към него интерес като към човек, или като към мъж. Той си избира дали го устройва и съответно се продължава или не се. Wink
 
Извинете, ако въпросът не е за жени Simple Smile

# 25
  • Мнения: 8
...За мен едно кафе не значи нищо повече от изпиването на едно кафе,придружено с разговор,за предпочитане полезен и приятен. ...
Peace

Аз съм жена (и съм хубава Wink. Никога не съм се притеснявала да каня мъже на кафе ). В крайна сметка мъжете не служат само за секс. Ако някой приема жените, в частност мен за такова, то си е негова работа.
На "кафето" ясно мога да дефинирам каква е целта ми - да покажа към него интерес като към човек, или като към мъж. Той си избира дали го устройва и съответно се продължава или не се. Wink

 
Извинете, ако въпросът не е за жени Simple Smile



ок.поканиме но аз черпя  bouquet

# 26
  • Мнения: 116
Цитат
В крайна сметка мъжете не служат само за секс.
е за какво друго служат,че не се сещам?????????

# 27
  • Мнения: 830
Цитат
В крайна сметка мъжете не служат само за секс.
е за какво друго служат,че не се сещам?????????
да плащат сметките Laughing Laughing Laughing

Майтап няма само един мъж съм канила на кафе/бира и той винаги намира начин да се измъкне от въпросното кафе. Не съм тъпа, не съм грозна, мъже не ям ама така и не мога да разбера защо реагира така въпросният господин  Rolling Eyes Е вече спрях да го каня, защото ми писна, ама не спирам да се чудя какви са вероятните причини да откажете да излезета да пиете кафе с жена. Въпросът ми е към мъжете, ще ми помогнете много   bouquet

# 28
  • Мнения: 11
Цитат
В крайна сметка мъжете не служат само за секс.
е за какво друго служат,че не се сещам?????????

Да ви насерем чинии за миене и чорапи за пране? Па и да ви оплющим шамарите ако курнишона у салатата е по на едро отколкот ни харесва. Некви други въпроси? Mr. Green Laughing Laughing

А иначе на въпроса - BENI MAMA - дано ти е правилна самооценката, щото ако е така значи човеко или е обърнал табелата, или не пие кафе/бира.

И TEHTA баце....аре да ги немаме тия. Като те канят ше се научат и да черпат. Умре вече тая само едни да се бъркат. Money newsm78

# 29
  • Мнения: 8
Цитат
В крайна сметка мъжете не служат само за секс.
е за какво друго служат,че не се сещам?????????
да плащат сметките Laughing Laughing Laughing

Майтап няма само един мъж съм канила на кафе/бира и той винаги намира начин да се измъкне от въпросното кафе. Не съм тъпа, не съм грозна, мъже не ям ама така и не мога да разбера защо реагира така въпросният господин  Rolling Eyes Е вече спрях да го каня, защото ми писна, ама не спирам да се чудя какви са вероятните причини да откажете да излезета да пиете кафе с жена. Въпросът ми е към мъжете, ще ми помогнете много   bouquet


пак ще си дигам двете ръце  Hands Clap

Общи условия

Активация на акаунт