Изтреще ли Лилето?

  • 5 529
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 070
Лилето си е цяла институция,може да си изтрещява и пее за когото поиска

# 76
  • Мнения: 1 517
Че Лилето е една изтрещяла бабичка за никого не е тайна вече! Не оспорвам таланта и, но ме влудява безумното и самочувствие и вечното и недоволство. А и е смешно, човек да не може да остарява достойно.

Ей това се опитах да кажа и аз в една друга тема за Лилето. Че неумението и да остарее достйно хвърля сянка на таланта и.
На мен ще ми е приятно да я слушам. Макар, че ми е много смешно и странно...ако моя любим изпълнител пее и подкрепя дадена партия, която аз...не харесвам, определено няма да ме накара да си променя отношението. По тази логика присъствах на всички предизборни концерти в нашия град, накефих се на хубава и не дотам музика и си гласувах за когото си искам.

От друга страна, тази тема ме кара да се замисля...талант от ранга на Лили Иванова да пее в предизборна кампания, без значение партията...ми това си е чиста липса на класа  Wink

# 77
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако иска, ББ може да съживи Вагнер и да го сложи на една сцена с Айрън Мейдън (предполагам, в ролята на Еди, милият ми Рихард Heart Eyes) - пак няма да гласувам за него.
Тъй и тъй е захванал и мумиите ("Грабвайте телата...").
Пардон за политиканстването в тоз прекрасен час.

# 78
  • Мнения: 7 837
И все пак, ако Бойко иска да привлече повече гласове, особено на младите, по-добре да докара U2 или AC/DC в България.  Laughing

# 79
  • Мнения: 2 070
кой е по-изтрещял в крайна сметка?
Бойко, че е наел Лилето,или тя, че ще пее за него?

# 80
  • Мнения: 5 370
И все пак, ако Бойко иска да привлече повече гласове, особено на младите, по-добре да докара U2 или AC/DC в България.  Laughing
Именно, Кейси, именно. Mr. Green
А то дали В. М.  или Л.И. ще пее-все тая.

# 81
  • Мнения: 677
И все пак, ако Бойко иска да привлече повече гласове, особено на младите, по-добре да докара U2 или AC/DC в България.  Laughing

Че те, младите, гласуват ли?

# 82
  • Мнения: 7 837
Вчерашните кебапчета, са днешни билети за концерти.

# 83
  • Мнения: 3
>Лили ,може да си позволи  всичко,защото  е ЛИЛИ!

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595
Значи според вас й е позволено всичко, само защото може да пее? Бравос! Сега ми е ясно що е то мислене на масите.

# 85
  • Мнения: 149
Значи според вас й е позволено всичко, само защото може да пее? Бравос! Сега ми е ясно що е то мислене на масите.
   rotfImbo
Ам  Rolling Eyes вие сериозно ли?
Така ли се привличат вече гласове?
Преди поне народа чакаше нЕкое обещанийце а сега само песни  Mr. Green
а колкото до Лили както беше казал някой по нагоре тя е продукт и естествено че който дава повече пари купува продукта.

# 86
  • Мнения: 2 401
И все пак, ако Бойко иска да привлече повече гласове, особено на младите, по-добре да докара U2 или AC/DC в България.  Laughing

Аз откога прокламирам "Бат' Цонко - кмет на София"! Бат Бойко да ходи да крепи самочувствието на емигрантите.

# 87
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
>Лили ,може да си позволи  всичко,защото  е ЛИЛИ!

Явно не всичко може да си позволи и затова все мрънка, все недоволна, все някой й е крив.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 840
>Лили ,може да си позволи  всичко,защото  е ЛИЛИ!

Коя е ЛИЛИ?
Аз съм МИМИ, приятно ми е, мога да си позволя всичко.

# 89
  • Мнения: 4 380
За Лили Иванова  иде реч. Толкова години го дава Аполитична, принципна и безкомпромисна. И сега бясна на президент и премиер, че не са и поднесли цветя в Париж, ще пропее наказателно за една партия.  Sick
Какво мислите? http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-04-25&article=275724
Дано да е само клюка, мисля си аз.


Тази никога не е била в ред ама чак цветя от президента и премиера.... Joy Joy Направо изби рибата.

С възрастта все повече изпростява тази жена, чудя и се защо изобщо се обажда по интервюта да и се смеят на акъла.

Общи условия

Активация на акаунт