Втрещена съм от съседи

  • 3 325
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Хахахах, извинявай стана ми смешно... не за друго, ами заради ето това
едва ли не не трябва да излизам на терасата заради нейния пиклив мъж /то поне да беше мъж/...

Е така й отговори!
"Абе я си погледни пикливия мъж.. че това мъж ли е да му обърна изобщо внимание!" Тя така и така те гледа на криво, ами поне няма да си мисли, че си му любовница.

Сега серизоно.. проблемът е много гаден. Според мен не изпадай в ситуация да се оправдаваш, защото тя те поставя в точно такава. Да се обяснявате надълго и нашироко кой какво казал и как погледнал. Честно казано аз бих била много твърда и бих казала, че нямам нищо общо с тази работа и нямам намерение да се оправдявам. Че това е първият и последен разговор на темата и ако тя има проблем някакъв със себе си да си го решава. Бих казала, че тутакси прекратявам контакта си с нея и да не се сърди, че я подминава.
Свиркай си и изобщо не й обръщай снимание, макар да е доста трудно при положение, че ти създават дискомфорт... А, също бих се постарала терасите ни да нямат никакъв изглед дна към друга. Правиш преграда м/у терасите, ама не заради тях, ами заради твоето спокойствие  Grinning

П.С. Между другото ти нямаш нищо общо, ама сигурна ли си, че пикливият й мъж не се облизва като те види на терасата.  Rolling Eyes
Слагай бързо преградата, за да не стават кофти ситуации.

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 13:53 от Vache

# 16
  • Мнения: 473
Кажи на мъжа ти или на приятеля ти да му хвърли на комшията един хубав бой задето ти е любовник, да видим друг път дали ще лъже жена си, че си му някаква.

# 17
  • Мнения: 940
Съгласна с Tristan77. Абе да не е бой,ама малко да ги поуплашат само с думи.

# 18
  • Мнения: 7 914
 Mr. Green
ти защо не и викнеш и тя да не заглежда твоя мъж Whistling

# 19
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
            Какво става с "лудите" съседи? Кротнаха ли се ?

# 20
оххх...........
не знам, хем ми е смешно, хем съвсем не ми е до смях!
Какво са се оправили братче - продължават. Ходих до кварталния -- пуснах жлба. Уж са ги викали, но онази жена ми заяви в прав текст, че нея полиция не може да уплаши. После се оказа, че е болна жената - жизофреничка. Ама да вземе да се лекува....
Та май наистина ще взема да кажа на мъжа ми да ги набие и двамата, та да се кротнат.
Следва продължение ...

# 21
  • Мнения: 1 155
Кажи, че харесваш жени, а приятеля ти, просто ти е съквартирант.  Peace

# 22
# 23
  • Мнения: 721
не се разправяйте с тях, игнорирай ги до колкото е възможно.шизофренията не е за подценяване

# 24
  • Мнения: 1 008
не се разправяйте с тях, игнорирай ги до колкото е възможно.шизофренията не е за подценяване
Peace

# 25
  • Мнения: 276
Божееееееее, какво ли няма по чудния свят...  Shocked Според мен трябва да не ги забелязваш и да не им обръщаш внимание. Все някога ще се кротнат, колкото повече ровите, по-лошо става.

# 26
  • Мнения: 4 405
Eх ,закъснях да те светна да и кажеш ,че всъщност на нея си и хвърлила око ....щеше да я объркаш  напълно.

# 27
  • Мнения: 247
И между другото темата не е пързалка.
  bouquet za parzalkata

Общи условия

Активация на акаунт