Eтъра-инфо,цени,предложения

  • 1 917
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
Който е ходил скоро нека сподели прясно инфо на хотели,цени,актуални телефони и адреси Hug
Много ще съм благодарна Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 8 002
На самия Етър едно време имаше един хотел, който беше соц. реализъм и май така и не го реновираха. По-скоро потърси за хотели около Габрово, защото в самия град са не повече от 2-3 и надали да са върха на сладоледа. Аз съм отсядала в х-л Габрово, не беше нещо особено, ставаше. Сори, ако отговарям по-общо, но съм от този край и като ходя, не е на хотел.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Точно пред единия вход на Етъра има някакво голямо заведение, което мисля, че е цял х-лски комплекс. Пусто, не мога да се сетя за името му...  Rolling Eyes
За други х-ли в района също не знам. Ние спим в роднини в него край.

# 3
  • Мнения: 191
И аз не мога да дам инфо за хотели, но ще ви препоръчам един ресторант/механа в Етъра - незнам как се казва, но май е единствената от този тип, готвят страхотно вкусно всякакви традиционни български яденета, през лятото се сяда в градината - страхотно е. Опитайте пърленките им!!! Намира се на около 50-100 метра след входа на Етъра, в дясно.

# 4
  • Мнения: 177
Аз запазих семейна стая в Етъра за 5 май.Ето ти сайта да разгледашhttp://www.etar.org/Хотелът ми хареса,а и искам детето да научи малко за българските традиции.Ще спираме и на Казанлъшката гробница,кубетата на Шипка,паметника,на 6 МАЙ на Етъра има фолклорен фестивал,и до Етъра също Соколски манастир,а една позната ми каза,че влизали в една пещера,така че и ние ще влезнем.

# 5
  • София
  • Мнения: 454
http://hotel-gabrovobg.eu/index.php
Този хотел е добър. Не е в центъра, но пък е между Габрово и Етъра.
Непременно се качето до Соколския манастир. Не очаквайте кой знае каква пещера  Grinning.
Чешмата в двора е много красива и е правена от Колю Фичето

# 6
  • Мнения: 177
Ами да я видим,а пък после ще пиша отзиви. Laughing

# 7
  • Мнения: 9 973
  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug Hug Hug
всъщност е за моята комшийка.Дано й хареса

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 999
Пещерата се казва Бачо Киро! Правят кратък маршрут 40 минути. Хубава е - има и много по-красиви, но и там има какво да се види.
До пещерата има хижа, която е реновирана и е много чисто и  приятно. Цените са повече от приемливи 10 лв. май беше нощувката. Баните и тоалентите са на етажа но има постоянно топла вода и са новички. Ето и малко повече: http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Huts/Stara/BachoKiro
Има възможност да ползвате скара на ток или на въглища по избор - не се заплаща.

Не разчитайте че ще има места, запазете си преди да отидете!

# 9
  • София
  • Мнения: 8 002
Препоръчвам на тези, които ще ходят из този край около майските празници, да посетят и Боженци. Пролетно време е много приятно, всичко е разцъфтяло, има приятни ресторантчета. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 285
Нощували сме в този хотел до единия от входовете, и аз не помня как се казваше Blush. Нищо особено бих казала, стар хотел от соц.време, но на фона природата, красотата и забележителнстите наоколо ми беше все тая къде спя. В хотела има заведение и до колкото си спомням готвят вкусно. В самия комплекс Етъра има механа (за която споменава Попс Ф), тя е и единствена, наистина кухнята е страхотна, а наоколо мирише умопромачително вкусно Crazy.

# 11
  • Мнения: 3 094
интересна тема - ще я следя, защото не съм ходила в Етъра.

# 12
  • Мнения: 3 695
ще чакам отзиви за хотелите край Етъра и Габрово  Peace
а иначе там е невероятно - любимото ми място

# 13
  • русе
  • Мнения: 140
И ние мислим да се поразходим в тази посока през почивните дни! Тази механа, за която споменавате в самия комплекс Етъра ли е или извън него? Ходила съм преди 5 г , но не си спомням. А каква е в момента входната такса за Етъра, знаете ли?

# 14
  • Мнения: 191
И ние мислим да се поразходим в тази посока през почивните дни! Тази механа, за която споменавате в самия комплекс Етъра ли е или извън него? Ходила съм преди 5 г , но не си спомням. А каква е в момента входната такса за Етъра, знаете ли?

Механата е вътре в самия комплекс. Като влезете от главния вход и някъде на 50-100 метра (приблизително) вдясно. ЕЕЕх как ми се хапва от там, но за съжаление не съм в България в момента.  #Cussing out. Да хапнете и вместо мен!!!

Общи условия

Активация на акаунт