Как да го науча да пикае прав?

  • 13 814
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 204
Ние първо почнахме с чашка Simple Smile,защота ми беше по-лесно отколкото да клеча да го издържам Mr. Green,след това с баща му двамата в тоалетната и така...

# 31
  • Мнения: 45
Пикаенето прав е явно все още един от основните признаци за мъжественост у българските мъже.  Joy Колко пъти само прочетох "така пикаят мъжете".  Crazy Laughing А после жените чистят опиканите тоалетни чинии.  Flutter Не ми говорете за нацелване  Naughty, такъв спорт няма.
Навън разбирам, ама в къщи да ми пикае мъж прав, го намирам направо за демонстрация на ролите в къщи: аз съм мъжа, ти жената; тоест аз опикавам, ти чистиш.  Sick

# 32
  • Мнения: 2 110
Пикаенето прав е явно все още един от основните признаци за мъжественост у българските мъже.  Joy Колко пъти само прочетох "така пикаят мъжете".  Crazy Laughing А после жените чистят опиканите тоалетни чинии.  Flutter Не ми говорете за нацелване  Naughty, такъв спорт няма.
Навън разбирам, ама в къщи да ми пикае мъж прав, го намирам направо за демонстрация на ролите в къщи: аз съм мъжа, ти жената; тоест аз опикавам, ти чистиш.  Sick

 Peace Peace Peace
И мъжът ми и синът ми пикаят у дома седнали на тоалетната чиния ! Виждала съм много опулени физиономии когато стане на въпрос, но това е и моето мнение!

# 33
  • Мнения: 1 547
Ъъъъъ, честно казано, ако видя Милото да пишка клекнало зад някое храстче, това ще е краят.  Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 2 448
Не ми говорете за нацелване  Naughty, такъв спорт няма.

Извини ме,но ти мъж ли си?
Или си попадала на калпави дето не могат да нацелят такава голяма дупка като тоалетната чиния. Аз в къщи опикано гърне не съм чистила, ако го е направил някога, не съм разбрала, почистил е след себе си.
То ако на всякъде е прието мъжете да пикаят седнали няма да са измислени писоарите.

Никакви демонстрации не виждам аз в пикаенето прав, на някои все роли на слугини им се привиждат.  Wink

# 35
  • Мнения: 5 026
Моя син сам реши,че ще пишка прав-каза "Искам като тати, прав"

# 36
  • София
  • Мнения: 204
Пикаенето прав е явно все още един от основните признаци за мъжественост у българските мъже.  Joy Колко пъти само прочетох "така пикаят мъжете".  Crazy Laughing А после жените чистят опиканите тоалетни чинии.  Flutter Не ми говорете за нацелване  Naughty, такъв спорт няма.
Навън разбирам, ама в къщи да ми пикае мъж прав, го намирам направо за демонстрация на ролите в къщи: аз съм мъжа, ти жената; тоест аз опикавам, ти чистиш.  Sick
Вярваш ли на това или просто се правим на интересни newsm78
Аман от стерилни изказвания doh

# 37
  • Мнения: 14 654
Пикаенето прав е явно все още един от основните признаци за мъжественост у българските мъже.  Joy
Хм, те вече рекламират едни фунии "уринел", с които и жените да пикаят прави, пък то мъжете се научили да сядат. Нямам нищо против един мъж да пикае клекнал, но в природата не се среща друго мъжко животно, което да прикляка докато върши тази работа.
пп: Dona Bonbona е права, че в други страни е прието мъжете да пикаят седнали в тоалетната, точно за да не цапат, знам го живеещи в Холандия и Германия.

# 38
  • Мнения: 1 192
Защо да сядат мъжете на тоалетната,като извън къщи ще трябва да бършат със задните си части мръсотиите в градските кенефи(ръцете могат да се мият).Аз като ида във "външна" тоалетна всячески се старая да не седна,камо ли мъж,на който онова дето му виси ще се оросява с пръски от струята  newsm34 Тия мъже,които пикаят седнали след 5 годишна възраст нещо мама не ги е научила baby_neutral
А защо минаваме през гърнето?Моят син като започна да седи стабилно,аз пък започнах да го слагам на гърне.Мисля,че е по-лесно да ака седнал,отколкото легнал в памперса.Другият довод ми  беше,че като още не може да ходи няма как да стане и да избяга,както правят по-големите деца и се чудят как да ги научат после.Още му е интересно и повечето пъти (без да го държа дълго)има резултат.Уча го на гърнето,защото много често върши и двете работи наведнъж(та няма как прав),а и ходи 3-4 пъти по голяма нужда на ден. Toilet Mr. Green
А,на който му е дошло времето да го карат да пишка прав, може и в тоалетната,и в кукуто подложено(вместо куку става и кофичка,легенче и т.н.) newsm10

# 39
  • Мнения: 801
На мен ми отне 2 години докато науча мъжа ми да пикае седнал. Имам и аларма на тоалетната чиния, ако някой гост реши да си го вади прав.

# 40
  • Мнения: 1 192
И като писне алармата,отиваш и МУ го кръцваш newsm62

# 41
  • Мнения: 118
Моят син / 3,8 месеца/ понякога пикае прав в тоалетната, понякога си сяда на гърнето. Оставям го сам да преценява без да му се меся, защото мога да срещна ответна реакция.

# 42
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
  Погледнато от здравословна гледна точка ,добре e мъжете да  пишкат седнали,за да може урината в пикочния мехур да се изпразни напълно,което предпазва в по напреднала възраст от рак на простатата. Малките МЪЖЕ в къщи може и седнали,но навън където не можем да се доверим на достатъчната хигиена- обезателно трябва да се научат да пишкат прави  Wink

# 43
  • Мнения: 1 192
Я къде било разковничето!А аз се чудех защо мъжете имат проблеми с простатата,а ние не newsm78 Mr. Green Wink

# 44
  • Мнения: 1 376
Ще ви кажа за разказа на мама с три момченца и проблема с опикаването... Каза ми, че като дойдел момента да се учат да пишкат в тоалетната чиния слагала лепенки вътре, които да целят. По нейни думи няма проблем с чистенето, защото играта оставала добри навици.

Общи условия

Активация на акаунт