Томова или Марков

  • 2 568
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
ТОМОВА Simple Smile
Не съм ходила при Марков и не мога да кажа за него , но от нея съм много доволна ( 1 час ме гледа и искаше да види от всички ъгли на бебо органите - по няколко пъти се връщаше на всеки един орган ) а това е много важно. Според мен не е важна цветната снимка на бебо (4д) а дали е здраво , та с 2 ръце съм за нея:)

# 16
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз съм ходила само при Марков. Много съм доволна и от трите посещения. Но с оглед на сигурност, ако втори път забременея, ще посетя и двамата.

# 17
  • София
  • Мнения: 137
Аз съм ходила при Марков. Доволна съм. Отношението е различно, аз лично имах някои притеснения и когато се обадих, лично Марков взе телефона и ми обясни кога е по-добре да стане прегледа при него. Исках да отида на преглед и при Томова, но се отказах заради грубото държане на жената, която вдига телефона и записва часове. И на двете места става въпрос за частен прием.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 555
Исках да отида на преглед и при Томова, но се отказах заради грубото държане на жената, която вдига телефона и записва часове. И на двете места става въпрос за частен прием.

Обикновено Томова сама вдига мобилния си телефон и сама записва часове. Защо не пробваш на него?

# 19
  • Мнения: 18
Аз съм ходила само при Марков и мога да каже, че е много внимателен, преглежда всичко обстойно и обяснява внимателно всичко. За Томова съм чувала от моя приятелка, която е ходила при нея, само добри отзиви.
Принципно моята АГ лекарка ми каза, че те двамата (Томова и Марков) са единствените в София, които могат да направят наистина добра диагностика за фетална морфология и държеше да ходя при един от двамата, да не ходя на други места. Отидох при Марков, защото лекарката ми му имаше координатите, а аз не успях да открия телефон на Томова.
Единствено за Марков мога да споделя, че много се чака и е добре да си запишеш час поне месец по-рано Sad.

Успех и не се притеснявай, и двамата са много добри!

# 20
  • Мнения: 697
И при двамата съм ходила и съм много доволна. Не мога да кажа кой е по-добър специалист. Според мен са чудесни хора и професионалисти.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 295
Ходила съм и при двамата в период от един месец.

Първо отрицателно мнение за Томова: Мен специално ме претупа за сметка на жената/приятелката на министър Николай Василев. За 100 лева през 2007 чаках час и половина а прегледа беше само 10-15 мин , дo 3D не стигнахме защото нямало време. Николай Василев престоя доста повече в кабинета и.
Знам че 3D  не е толкова важно, но си влизаше в цената.

Отидох при Марков за да съм сигурна че не ме е претупала съвсем. Там съм страшно доволна, не чаках, отдели ми достатъчно внимание, показа ми всичко което исках да видя, и ми филмира човечето.

# 22
  • Мнения: 17
Марков  wavey

# 23
  • Мнения: 1 322
Аз съм чувала много добри отзиви за Томова, но лично мнение не мога да изкажа.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз съм ходила на две Фетални при Марков и съм доволна.

# 25
  • София
  • Мнения: 196
Ходила съм на два прегледа при Марков- изключително доволна съм- детайлен, внимателен, организиран човек...Всичко, което каза, се оправда... За Марков съм! Peace

# 26
  • Мнения: 296
Колко струва сега прегледа при Томова newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 12 555
Колко струва сега прегледа при Томова newsm78

90 лева в единия център и 120 лева в Свети Лазар. Поне това са последните цени, които знам.

# 28
  • Мнения: 296
nana77 Мерси  Hug

# 29
  • Мнения: 2 274
100 лв. с диска в център "Надежда" - инфо от преди 2 месеца

Общи условия

Активация на акаунт