За лентичките VEET-Въпрос

  • 21 065
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
На мишниците няма как да не боли първия път с епилатор. Ако пробваш гледай да са ти къси космите, ако трябва ги обръсни предварително и изчакай малко да поникнат и тогава действай. Ако успееш няколко пъти да стискаш зъби и да ги махнеш с епилатора кожата ще свикне и няма да те боли толкова занапред. Поне при мен беше така- първите пъти беше ад, сега вече ги махам без да ми мигне окото- изобщо не ме боли. Друг вариант е първите няколко пъти да идеш на кола, хем да се поразредят малко и после вече може да си ги махаш с епилатора.

# 16
  • Мнения: 857
Поразрових се малко в темите и попаднах на мнения че колата маска(независимо студена или топла)била вредна за мишниците заради потните жлези или нещо такова.Вие какво мислите за това. и какви може да са последствията newsm78

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Преди няколко дни си закупих от Била кутия с лентички. Кьрпички обаче нямаше.  Sad Яд ме е! Не стига, че се набутах 10лв за тия прехвалени ленти, ами и почти никаква работа не ми свьршиха. #Cussing out

# 18
  • Мнения: 6 315
Аз махам космите под мишниците ту с епилатор - ту с бръснача. Последствията от епилирането не знам какви са - някой, ако знае нека сподели.

За лентите на Вийт - аз също взех от Метро преди време и в кутийката нямаше кърпички хем специално питах момичето, което стоеше до щанда (бяха на промоция). Никак не ми харесаха, омазваш се целия  Confused.

# 19
  • Мнения: 7 186
Последствията от епилирането не знам какви са - някой, ако знае нека сподели.

При мен са само благоприятни последиците. Wink Не че имам кой знае колко косми, но с епилатора става супер гладичко. Simple Smile

# 20
Момичета не искам да ви плаша, обаче ще ви кажа на мен
какво ми се случи!
Както казвате наистина с епилатора под мишниците се свиква
на болката! Бях си супер доволна аз - гладичко, беличко не се виждат корени!
И така 2 години, докато един ден не ми се поду лимфен възел под едната мишница
 и стана бучка! Как си изкарах акъла не искам да ви казвам.
Болката беше лека, но някак особена. 2 седмици ми стоя.
Та ако попитате лекар ще ви каже, че епилирането там не е препоръчително!
И от тогава само с бръснача! Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 46 518
С моя съученичка ходехме преди заедно на кола маска в салон и тя си махаше подмишниците и веднъж й се схвана ръката така както си е разперена, след това лекарите й забраниха да ги маха повече така, ама как и защо е станало не помня, бях на 16 г. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 7 186
Добре е да се спазва хигиена преди и след епилация чрез измиване и дезинфекция, зщото на мен ми се е случвало да получа възпаление на косментите фоликули на краката след епилация, което хич не беше приятно, пък и се оръсих доста пари за илачи тогава. smile3527 Трябваше ми 1 седмица, докато ми се оправят краката. А лятото и жегите предразполагат към инфекции- така че внимавайте. Инфекция може да се получи на всяка една част от тялото след епилация.

# 23
  • Мнения: 857
Най -после се престраших!Опитах с епилатора и останах приятно изненадана.Обръснах се по мишниците,а за болката-минимална.Само в началото и после свикнах.Те и косъмчетата не бяха много дълги.А това ли лимфния възел ме наплаши.Госте как се излекува от тази бучка Rolling Eyes

# 24
Не съм се лекувала, просто след 2 седмици полека-лека започна да
се смалява и изчезна, но е опасно!

# 25
  • Мнения: 7 640
за спрейовете Veet-нищо добро не мога да кажа-обикновен депилатоар на необикновена цена. Освен това на мястото на падналите косми останаха кървави червени щипещи точки за 1 седмица newsm61 Гадост!!!
А уж не съм толкова чувствителна.

Общи условия

Активация на акаунт